Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sc0rP!0n

[Rezolvat]PLANGERE[BlackAnGeeLL]

Recommended Posts

Numele meu în joc: R3sPecT

Numele EXACT celui pe care îl reclam: [blackAnGeeLL]

Screenshot-uri: http://photobase.ro/di-QYF1.png http://photobase.ro/di-XYYX.png http://photobase.ro/di-NXC8.png http://photobase.ro/di-AP1J.png http://photobase.ro/di-KZ6J.png http://photobase.ro/di-PBPW.png http://photobase.ro/di-PEN8.png http://photobase.ro/di-Y75D.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Limbaj +zicea ca are prieten owneru si ca stie toti adminii ca eu iau ban in 2 minute daca el va ordona asta. A zis ca joaca de 3 ani da el s-a apucat de samp de dupa wipe abia.Zicea acolo ca e nu stiu ce luptator renumit de kickbox din timisoara ca a fost pe mondiale, delireaza saracu.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -Andreea , Vicentzo si Moses

Martori: Serverul pe /w mia zis tot apare in ss.

Link to comment
Share on other sites

ba baiatule in plus ss tau nu deomnstreaza nimic eu nu stiu ce e aia mondiale tu ai zis de mondiale ca esti luptator de 6 ani de kick box in timisoara si ca ma bati sa ne intalnim nu stiu unde ca ai batut 5 cu tiru nu stiu ce aiureli si tiam zis sa terimini cu amenintarile ca joc de 3 ani pe sv si zic la lume ce fel de player esti si sa se fereasca de tn in plus am spus ca joc de 3 ani cu pauza si nam spus ca stiu toti admini si owneru .. eu nici nam trb cu iceman la cat de inactiv e deabea dak apuci sa-i zici salut la jumate de an.. credema vorbesti numa prosti a spus melvin mia dat pm sa intru pe /irc join 1 am intrat si eu si ai zis cn e din timisoara eu tiam zis ca eu si melvin a zis ca si el si ai inceput sami zici pe /w ca ai fost de 2 ori la nush ce lupte si ca au zis ca nu te mai ia,sa mergi la profesionisti ca esti ff bun ca faci parkour ca ai batut 5 odata ca faci pe orcine .. deci eu nam inteles nik eu faceam caterinca de tn ziceam cas batman si ca bat 10 odata si tu mai luat ca hai sa ne intalnim ca nush ce .. nici nush ce e aia mondiale da tu esti... ce sa zic despre tn :)) om de nimic tu mai luat ca hai maine la poli la stadion ca ma bati ca nush ce si ca faci parkour ca nush ce.. eu faceam caterinca de tn ma plictiseam civil si naveam de cn rade.. eu ce sati fac dak ai imaginatia bogata si imi zici ca esti ff bun ca combini kickbox cu parkour cu freestyle cu box cu taewondo si karate.. eu nam inteles nik eu faceam caterinca maxim de tn radeam de nu mai puteam tu ziceai ca bati 5 eu ziceam cas batman bat 10 odata imi batem joc de tn :)) ce sa iti fac dak ai imaginatia prea bogata si visezi,app tu ai pus poze ca iti ziceam nab, nab=incepator ziceam asta deoarece: ai level 3 si ai imaginatia bogata.., tiam spus ca te bate viata pt ca visai ca esti nu stiu ce batman.. si bati pe orcine si in plus ce sunt eu sa ordon adiminlor .. vezi ca te incurci in minciuni tiam spus ca joc de 3 ani pe sv si zic la ptr meu la lume ce om esti sa se fereasca de tn.. crezi ca mar asculta admini si dak as fi ptr cu ei ar da ban si ar ramane fara admin sau lv la admin down pt mn.. nu cred stai calm nas cere unui ptr admin nici odata asa cv ar fi absurd cred ca tu delirezi saracu de tn nici nu stiu ce este mondiale tu ai spus ca bati nush cati odata si ca teai batut pe mondiale habarnam ce e aia chiar te rog sa spui ai zis ca teai batut pe mondiale cu 10 tigani cu rozete si cu paruri telescopice sau cv de genu.. si ca iai batut pe toti fara nici o zgarietura cred ca tu esti cel cu imaginatia bogata care delirezi .. saracu de tn

Sa zic aicea jos pentru admini si moderatori sa intelegeti mai clar ok nu cred ca ati inteles nik mai sus vroaim sa ma cert cu el:

Deci jucatorul Melvin imi da pm sa intru pe /irc join 1 intru il intreb ce este imi spune ca se plictiseste si sa vorbim sa ne distram, a strans aproape tot sv akl am ras am glumit si dintr-o data intreaba respect jucatorul acesta cine este din timisoara eu ii raspund eu sunt.. stai in timisoara? exact asa dupaceea zice melvin ca e si el din timisoara dupa zice si mitica si eu sunt din timisoara,apoi imi da respect /w auzi ai auzit de ninja sau de shorn zic eu nu .. dupa zice el ca eu sunt is in cls a 7 a am 1.78 si bat pe orcine am fost la box 2 ore si miau spus ca sunt nascut pentru asa cv sa merg la profesonisti ca acolo nu ma mai ia ca ii bat prea tare luptatori care vor sa invete.. sincer din 2 ore ? se vede de aici ca e nab.. astept nu zic nimic imi zice dintr-o data ca e ff bun la bataie ca a fost cu vecinusu la munte si au vrut 5 persoane sai omoare si unchiusu a fugit iar el ia batut pe toti cu lovituri de picioare .. cand lam auzit ma plictiseam find civil dak eram intr-o fac cv dadeam tog nu stateam dar cum lam auzit si civil ma plictiseam la ora aia am zis sa fac caterinca de el iam spus ca sunt batman si bat 10 odata singur apoi mia spus sa vada cat de bun is sa ne intalnim la stadion sa ne batem la ora 4 maine eu ii zic ok ne vedem acolo ca eu is batman cum tiam mai zis dau un telefon la 1 persoana vorbesc cu 20 de persoane odata si ma apara eu nu trebuie sa ma bag, deci facem misto de el la maxim deabea mai puteam sa scriu de la ras.. dupa ma ia ca mai sti ce tiam zis in 14 mai ca dak te mai iei de adi te omor in bataie :)) de akl eu ii zic te bate viata ma copile culcate ca e prea tz pt tn ai 7 ani si ai imaginatia bogata hai ca mam plictisit apoi lam fkt nab adik incepator si nu stie nik ..

PS: se vede si la tine in ss ca imi zici dak mai tin minte ce miai zis pe 14 mai ca dak ma mai iau de adi ma omori in bataie :)) se vede cum am zis care adi te bate viata ma ca nu cunosc nici un adi se vede ca nu mint ca am scris si mai sus ce ai vb de 14 mai si se vede si in ss tale

Link to comment
Share on other sites

ba baiatule in plus ss tau nu deomnstreaza nimic eu nu stiu ce e aia mondiale tu ai zis de mondiale ca esti luptator de 6 ani de kick box in timisoara si ca ma bati sa ne intalnim nu stiu unde ca ai batut 5 cu tiru nu stiu ce aiureli si tiam zis sa terimini cu amenintarile ca joc de 3 ani pe sv si zic la lume ce fel de player esti si sa se fereasca de tn in plus am spus ca joc de 3 ani cu pauza si nam spus ca stiu toti admini si owneru .. eu nici nam trb cu iceman la cat de inactiv e deabea dak apuci sa-i zici salut la jumate de an.. credema vorbesti numa prosti a spus melvin mia dat pm sa intru pe /irc join 1 am intrat si eu si ai zis cn e din timisoara eu tiam zis ca eu si melvin a zis ca si el si ai inceput sami zici pe /w ca ai fost de 2 ori la nush ce lupte si ca au zis ca nu te mai ia,sa mergi la profesionisti ca esti ff bun ca faci parkour ca ai batut 5 odata ca faci pe orcine .. deci eu nam inteles nik eu faceam caterinca de tn ziceam cas batman si ca bat 10 odata si tu mai luat ca hai sa ne intalnim ca nush ce .. nici nush ce e aia mondiale da tu esti... ce sa zic despre tn :)) om de nimic tu mai luat ca hai maine la poli la stadion ca ma bati ca nush ce si ca faci parkour ca nush ce.. eu faceam caterinca de tn ma plictiseam civil si naveam de cn rade.. eu ce sati fac dak ai imaginatia bogata si imi zici ca esti ff bun ca combini kickbox cu parkour cu freestyle cu box cu taewondo si karate.. eu nam inteles nik eu faceam caterinca maxim de tn radeam de nu mai puteam tu ziceai ca bati 5 eu ziceam cas batman bat 10 odata imi batem joc de tn :)) ce sa iti fac dak ai imaginatia prea bogata si visezi,app tu ai pus poze ca iti ziceam nab, nab=incepator ziceam asta deoarece: ai level 3 si ai imaginatia bogata.., tiam spus ca te bate viata pt ca visai ca esti nu stiu ce batman.. si bati pe orcine

.

Dovedeste ce spui stiu cine esti si stiu ca numa 10 ani apropo tu ma ameninti pe mine ca vi cu gasca ta de 20 de oameni si intri peste mine in casa si de astea ca imi dai doua dupa cap si pic jos apropo tot ce ai scris e copiat depe forumu dela serveru pe care joci tu ala de gf si ai modificat doar cate ceva.

Link to comment
Share on other sites

ce ma ?:)) in primu rand nu ma sti si nu team amenintat miai zis sa ne intalnim la stadion si tiam zis ca hai ne vedem ca sunt batman si dau un telefon si vorbesc cu 20 de persone odata care ma apara :)) exact asa tiam spus ma baiatule nu tiam spus ca vin cu 20 persoane peste tine in casa si etc ori ai inteles gresit ori minti .. de rupi :)) faceam caterinca de tn.. in plus nu joc pe nici un sv altfel nas mai fi on 9 -10 ore pe zi pe sv asta.. si app sv asta e de gf credema ca nu te stiu eu faceam caternica de tn.. nu te inteleg :)) cum sa copiez ceea ce scriu in apararea mea adevarul .. ca tu ai imaginatia bogata, ma in plus nam cum sa iti spun asa cv ca nus batman sa iti dau 2 dupa cap si sa pici jos si dealea crezi ca am imaginatia ta bogata ?.. omg deja inventezi lucruri de batman mai putin si ma credeai ca is ha ?:)) bv asa te vreau

PS: trabuia sa-ti dai seama de la faza aia ca fac caterinca de tn dau 1 telefon si vb cu 20 persoane odata.. omg faceam caterinca de tn maxim radeam de ma durea burta si credeam ca te prinzi da tu vi cu post ofticat dc? .. nu stiu :)),SINCER ACUM CE ROST ARE POSTUL ASTA NU TE INJUR NU TE JIGNESC FACI MODERATORU CE VA RASPUNDE SA CITEASCA ATAT DEGEABA TEAM FKT DOAR NAB=INCEPATOR NU E INJURATURA ... BFT

Link to comment
Share on other sites

Nu am citit si nimeni nu va sta sa citeasca ce aberati voi aici.

M-am uitat peste post-ul original cel cu reclamatia, nu are niciun cusur, ce plangere e asta? nu va inteleg, va omorati pentru un joc?

Huh, veniti cu plangeri cu dovezi concrete, va tot spun si tot nu intelegeti.

Reclamantul nu primeste nicio pedeapsa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...