Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Skanee

[Rezolvat]Deranjare event -Lolecs,RedDogs

Recommended Posts

Numele meu în joc: Skanee

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Lolecs + RedDogs

Screenshot-uri: 1 2

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram la eventul lui mihnea cu masinuta si ei m'au izbit de vreo cateva ori am apucat sa fac 2 poze.Mi'a scazut veh hp , am avut noroc ca eram langa perete si nu m'am rasturnat.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Mihnea , Vicentzo

Martori:-

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: Skanee

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Lolecs + RedDogs

Screenshot-uri: 1 2

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram la eventul lui mihnea cu masinuta si ei m'au izbit de vreo cateva ori am apucat sa fac 2 poze.Mi'a scazut veh hp , am avut noroc ca eram langa perete si nu m'am rasturnat.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Mihnea , Vicentzo

Martori:-

Ai adus la cunostiinta adminului despre aceasta situatie inainte sa intri pe forum? atunci imediat in joc? ai dat /report sau ce ai facut? ... ai pus mana pe mouse si ai zis hai sa fac plangere?

Dovezile lasa de dorit.

"am avut noroc ca eram langa perete si nu m'am rasturnat."

atunci nu te-au deranjat total, doar partial, sau?

lumineaza-ma si pe mine.

Link to comment
Share on other sites

Mihnea a spus cine fura , izbeste deranjeaza eventul facem poze si postam pe forum.Aveam viteza cand am trecut pe la banca ei au intrat in mine si era sa ma rastorn + ca m'au oprit.La cat de repede mergea masinuta aia nu puteam da /report pentru ca era distanta foarte scurta intre punctele de start- finish

Link to comment
Share on other sites

dulce21 , Skanee sau cum te va chema tu chiar esti nesimtit ? la cum conduci nu ma mir , iesi de dupa colt te bagi in mine si mai faci si post ? Se vede foarte clar in ss ca este coltu ala acolo nam avut de unde sa stiu pe unde vii.

Link to comment
Share on other sites

M-ati lamurit, nu aveti ce face si va izbiti in alte masini, wow.

Dupa ce am discutat si cu Mihnea, cel care a condus masina Lolecs primeste warn up si prison.

Daca vroiai o rezolvare imediata, aceasta putea sa vina de la Mihnea daca dadeai /report.

Cum spune si Mihnea, cei 2 din Mafia probabil nici nu stiau ca tu esti intr-un event si vroiau doar sa te omoare asa cum fac rivalii.

:closed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...