Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eddy_s69

Injurii!

Recommended Posts

N-am deranjat pe nimeni si nu am jignit pe nimeni si se pare ca persoana ce-o sa v-o prezint multi o cunoasteti si se lauda ca are 42 ani! Sa-mi ziceti daca asta e limbaj de om la 42 ani!Mie nu-mi place si nu inteleg,de ce sa fiu injurat asa aiurea ca persoana aia e "smechera" si nu si-a gasit persoana de care sa se ia! Ia mai invata "matale" domnu doggear sa mai vorbesti civilizat si ai sa ai respectul de care ziceai tu!

1.Poza 1

2.Poza 2

3.Poza 3

Multumesc si toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

in primul rand..am fost provocat si stii bine,amenintat ca vii sa-mi faxci o vizita mie si familiaei mele,iar pe fata o..

in al 2-lea rand te astept oricand cacatule

in al 3-lea rand as vrea sa vad daca regulamentul seven este in vigoare..a nu se posta in guild sau out

asta ramane la latitudinea lui Laura

deci guar si lan figuri de stil ..va astept v-am dat adresa

Link to comment
Share on other sites

Deci se vede clar ce limbaj de cartier si nesimtire ai si pe forum! Adu poza unde te-am provocat eu...ca te certai tu cu altcineva pe guild si te amenintai ca va bateti ca va omorati si ce faceti voi e problema ta,nu a mea si sa ma bagi si pe mine in acelasi ligean cu rufele tale ok? Invata sa vorbesti si sa respecti persoanele din juru tau si sa nu injuri tu pe oricine vrei u atunci cand nu ai ce face "Brucee Lee"! Numai bine! Multumesc si o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Prietene daca ia fi venit frumos si mi-ai fi vorbit frumos pe forum poate retrageam,dar vad ca inca continui sa faci pe nesimtitu! Crede-ma ca nu postez si nu am postat niciodata in Guild! Dar cand ma injuri continuu si ameninti si nu numai pe mine si pe altii,si pe cel mai bun tovaras al meu il injuri de decedati! Iti doresc pauza placuta si sa inveti sa te comporti ca atare la 42 ani ai tai nu ca un copil! Mersi! O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...