Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AngeL

Reevaluare Angel.

Recommended Posts

Buna ziua. Cer o reevaluare a caracterului de joc: Angel

Vreau sa se i-a in considerare vechimea acestei plangeri: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445805 si repercursiunea mea din acesta plangere: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445929

Ce vreau eu sa demonstrez? Simplu: Eram sistematic injurata si eu si familia mea [inclusiv un copilas de 2 anisori] timp de o saptamana [dovada in primul link "Limbaj extrem BATOSAI"], si nimeni nu facea nimic. Cum am mai spus, nu arunc vina in carca nimanui, dar daca plangerea impotriva lui BATOSAI era rezolvata la timp, nu se ajungea in stadiul limbajului meu dupa provocare. Vreau sa va intreb eu pe dumneavoastra, ce faceati in locul meu? Cand parintii va erau morti de peste 10 ani si domnu acesta va arunca vorbe de genu acesta, cand domnul de mai sus va dadea m*ie copilului, cand domnul de mai sus statea ore insir cu tine pe spot si avea acest mesaj la store:URCgk.jpg sau acesta: e8cpp.jpg. Una e cand te legi direct de mine, una e cand ma porcesti [pot ignora], dar cand vine vorba de mortii mei, de copilul meu sunt o alta persoana. Nu cer clementa nimanui, vreau doar sa se vada cat de sistematic eram jignita si n-am zis nimic pana la un momendat. Stiu, n-a fost corect de ceilalti jucatori care se aflau la acea ora pe server. [dar sunt sigura ca persoanele mature de pe acest server, mi-au inteles reactia].

Ce mai vreau sa mai exprim, ca si intr-un proces de crima produsa din auto - aparare [crima nu este pedepsita]. Oare am gresit eu aparandu-mi copilul dupa o saptamana de jigniri extreme la adresa mea si a copilului meu? Dumneavostra ce parere aveti? Sunt anumite chestiuni care le poti ignora, dar sunt anumite chestiuni care nu permite instinctul matern sa o faci, respectul de parintii morti.

Cum spuneam mai sus in cazurile de auto - aparare [cel ce se apara, nu este pedepsit], dumneavoastra ce parere aveti? Stiu, l-am injurat urat [dar am facut-o odata, el a facut-o de zeci de ori]

Cer reducerea suspendului sau scoaterea lui, deoarece eu nu foloseam un limbaj de acesta natura, daca nu eram provocata sistematic. Auto -denuntul a fost in ideea sa se vada provocarea clara, fiindca am fost vanata ca in acest topic: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445928

S-a pus doar "limbajul" meu, nu si provocarea lui BATOSAI. :)

Astept reevaluarea cu mare interes. Cu respect AnaMaria.

Link to comment
Share on other sites

Incearca in posturile "oficiale" care sunt adresate in mod direct moderatorilor ca cele din plangeri sau banatii, sa fi la obiect si sa nu mai folosesti un scris obositor ca cel de mai sus. Limiteazate la culoarea negru si font-ul standard.

Ai primit pedeapsa minima pentru limbaj, 10 zile.

Suspendul ramane.

Link to comment
Share on other sites

Incearca in posturile "oficiale" care sunt adresate in mod direct moderatorilor ca cele din plangeri sau banatii, sa fi la obiect si sa nu mai folosesti un scris obositor ca cel de mai sus. Limiteazate la culoarea negru si font-ul standard.

Ai primit pedeapsa minima pentru limbaj, 10 zile.

Suspendul ramane.

Deocamdata tu ai rezolvat plangerea. E destul, nu crezi?

Scriu cum vreau [o data ce exista in optiunea forumului aceste optiuni]. Daca rezolvati o amarata de plangere la timp..care a stat la plangeri o saptamana[in acesta saptamana fiind injurata zi de zi, intr-un final am cedat, era vorba de copilul meu], nu se ajungea aici. Tot nu mi-ai raspuns, tu cum reactionai daca erai injurat de mortii tai in fiecare zi? Ii ziceai saru`mana?

Am dreptul la reevaluare si cer ca sa o faca altcineva. Limbajul meu a fost dupa provocare, sau asta nu se mai considera? Am cerut verficarea de log si sa se de-a suspend pe caracterul cel mai mare, s-ar parea ca nici la asta nu am dreptul, dupa ce tot eu sunt cea lezata, mai trebuie sa va suport si fitele unui banner.

Sau personajul care a folosit un asa limbaj, nu merita suspend pe caracter principal? Cand iti avea copii, parinti morti, si va injura cineva de ei, ii va penetra in anus si in gura. Atunci sa imi spuneti si mie ce sentimente va incearca cand cititi acele randuri, ok?

Puteti inchide. Dar asa pierdeti playeri buni care joaca de ani de zile.

Oricum ma gandesc la o retragere.. urat ce s-a ajuns, urat. Va multumesc frumos pentru promptitudinea rezolvarii plangerii de limbaj si pentru promptitudinea rezolvarii acestei reevaluari. Tineti-o tot asa, faceti o treaba minunata.

Cu respect AnaMaria.

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Plangerile se rezolva in masura timpului liber al moderatorilor. Nu exista un termen limita.

Ai folosit un limbaj de mahala pe post, nu accept nici o scuza, provocare sau nu, a fost limbaj si se pedepseste.

Nu are nici o relevanta cum as reactiona eu sau restul moderatorilor in situatia ta, nu asta este scopul reevaluarilor.

Inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...