Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Malamadre

Salutare

Recommended Posts

Salut am jucat la inceput de db 2 luni de zile zi de zi si tin sa spun ca a fost foarte interesant si placut acest server , dar pacat ca cu timpul observi greseli si probleme , pentru ca fiecare mai greseste nimeni nu e perfect ... propun acestor oameni care inca se mai ocupa de acest server sa se refaca acest server sa fie interesant , am intrat acum dupa ceva timp si am vazut ce e pe server e cam liniste si e pacat de acest server .

Propunerile mele ar fi simple dupa cum am specificat !

1 Crearea clientului si fixare bugurilor existente pentru un joc placut .

2 Crearea unui clicker special doar pentru acest server ( si a unui anticheat sa nu se poata folosi alte clickere)

3 Mici retusuri ale regulamentului .

4 Restart Data Base

Astept parerile playerilor inca activi , si in acelasi timp ale adminilor !

Multumesc frumos tuturor celor care sunteti de aceeasi parere . :tiphat:

O zi cat mai frumoasa va doresc tuturor !

Link to comment
Share on other sites

sa o luam de la zero , admini sa fie activi , sa faca eventuri macar 1 2 pe sapt , sa lase oameni sa intre dupa ce isi fac cont fara aprobari , confirmari si altele , un Season 3 ar fi interesant dar si S2 e ok . De aici vedeti voi ce faceti noi am propus " tot propunem :))))" .Multumim anticipat . :tiphat: :comp2:

Link to comment
Share on other sites

Salut am jucat la inceput de db 2 luni de zile zi de zi si tin sa spun ca a fost foarte interesant si placut acest server , dar pacat ca cu timpul observi greseli si probleme , pentru ca fiecare mai greseste nimeni nu e perfect ... propun acestor oameni care inca se mai ocupa de acest server sa se refaca acest server sa fie interesant , am intrat acum dupa ceva timp si am vazut ce e pe server e cam liniste si e pacat de acest server .

Propunerile mele ar fi simple dupa cum am specificat !

1 Crearea clientului si fixare bugurilor existente pentru un joc placut .

2 Crearea unui clicker special doar pentru acest server ( si a unui anticheat sa nu se poata folosi alte clickere)

3 Mici retusuri ale regulamentului .

4 Restart Data Base

Astept parerile playerilor inca activi , si in acelasi timp ale adminilor !

Multumesc frumos tuturor celor care sunteti de aceeasi parere . tiphat.gif

O zi cat mai frumoasa va doresc tuturor !

Fi sigur ca vrem cu totii asa ceva, dar de la zis pana la facut e drum lung.

Link to comment
Share on other sites

sunt plecatii in "concedii" de vreo 3 ani cand revin or sa faca

Salut am jucat la inceput de db 2 luni de zile zi de zi si tin sa spun ca a fost foarte interesant si placut acest server , dar pacat ca cu timpul observi greseli si probleme , pentru ca fiecare mai greseste nimeni nu e perfect ... propun acestor oameni care inca se mai ocupa de acest server sa se refaca acest server sa fie interesant , am intrat acum dupa ceva timp si am vazut ce e pe server e cam liniste si e pacat de acest server .

Propunerile mele ar fi simple dupa cum am specificat !

1 Crearea clientului si fixare bugurilor existente pentru un joc placut .

2 Crearea unui clicker special doar pentru acest server ( si a unui anticheat sa nu se poata folosi alte clickere)

3 Mici retusuri ale regulamentului .

4 Restart Data Base

Astept parerile playerilor inca activi , si in acelasi timp ale adminilor !

Multumesc frumos tuturor celor care sunteti de aceeasi parere . tiphat.gif

O zi cat mai frumoasa va doresc tuturor !
Link to comment
Share on other sites

+1 la ce ai sugerat tu  insa in legatura cu :

 

2 Crearea unui clicker special doar pentru acest server ( si a unui anticheat sa nu se poata folosi alte clickere)

 

Trebuie sa fie cineva foarte priceput sa faca acest lucru. Ca anticheatu-l ala trebuie sa fie facut doar pt clikere nu si alte programe pe care le foloseste omul zi de zi.

Link to comment
Share on other sites

jardele luate-ar michiduta mai esti inca pe aici? :)) din joc vad ca ai disparut...

Best are dreptate din pacate, sunt plecati si nu prea credem ca vor reveni...  :))

Malamadre fara suparare, nu sunt sugestii gresit, si le stim cu totii probleme si ce ar trebui facut dar din pacat nu se prea ocupa nimeni...sau daca se ocupa o fac chiar la limita cat sa mai stea serv deschis... ata ete..dc crezi ca sunt 40-50 playeri on momentan? :))

Link to comment
Share on other sites

jardele luate-ar michiduta mai esti inca pe aici? :)) din joc vad ca ai disparut...

Best are dreptate din pacate, sunt plecati si nu prea credem ca vor reveni...  :))

Malamadre fara suparare, nu sunt sugestii gresit, si le stim cu totii probleme si ce ar trebui facut dar din pacat nu se prea ocupa nimeni...sau daca se ocupa o fac chiar la limita cat sa mai stea serv deschis... ata ete..dc crezi ca sunt 40-50 playeri on momentan? :))

 

realizezi ca ultima postarea are mai mult de o luna vechime in thread-ul assta?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...