Jump to content
Mr.Dexter

Ghid Informativ

Recommended Posts

I. Informatii despre teste:

Daca ati fost acceptati pentru teste DNB, iata ce aveti de facut:

1. Sa stiti regulamentul DNB deoarece va voi pune intrebari din el.

2. Sa castigati 2 dueluri din 3 impotriva mea cu Deagle in Train (spate in spate).

3. Sa castigati 2 dueluri din 3 impotriva mea cu Ak-47 in Train (spate in spate).

4. Sa castigati 2 dueluri din 3 impotriva mea cu orice arma prin tot Train-ul (freerun, duel de strada).

5. Sa imi spargeti minim 2 roti la masina cu Deagle (15 gloante) in timp ce eu ma plimb cu masina prin spawn. Daca bubuiti masina ati picat proba.

Daca picati la 2 probe sunteti declarat respins. Indiferent la ce probe picati, ducem testul pana la capat iar apoi tragem linie sa vedem la cate probe ati trecut si la cate ati picat.

II. Informatii pentru membri (comenzi):

Comenzi disponibile pe server membrilor DNB:

1. /f - scrieti pe chat-ul gang-ului. Chat-ul il vad doar membrii DNB.

2. /fa - scrieti pe chat-ul aliantei. Chat-ul il vad doar membrii factiunilor DNB-Grove-Vagos-Triads.

3. /matsdeposit - depozitati mats in seiful factiunii. Seiful se afla in spawn.

4. /weapons - va puteti lua Brass Knuckles cand doriti si 5 Molotov Cocktail la 180 minute (3 ore).

5. /gate - deschideti poarta din spawn.

6. /tie - comanda disponibila membrilor de rank 3+. Cu aceasta comanda rapiti pe cineva iar cel care a fost rapit nu mai poate folosi unele chat-uri (/w, /f, /fa).

7. /untie - comanda disponibila membrilor de rank 3+. Cu aceasta comanda dezlegati pe cineva care a fost rapit.

8. /cutvein - comanda disponibila membrilor de rank 3+. Cu aceasta comanda taiati venele cuiva care a fost legat si puteti scadea de la 20 pana la 50 HP (de exemplu, /cutvein 25 si ii scadeti 25 HP).

9. /enter - cand sunteti pe craniul din spawn si tastati aceasta comanda, intrati in train (antrenament).

10. /exit - cand va aflati in train (antrenament) si tastati aceasta comanda iesiti din el. Puteti tasta aceasta comanda oriunde in train.

III. Informatii pentru membri (skin-uri):

Membrii DNB sunt obligati sa poarte anumite skin-uri in functie de rank:

1. Membrii de rank 1 sunt obligati sa poarte skin-ul

170.

2. Membrii de rank 2 sunt obligati sa poarte skin-ul 121.

3. Membrii de rank 3 sunt obligati sa poarte skin-ul 122.

4. Membrii de rank 4 sunt obligati sa poarte skin-ul 177.

5. Membrii de rank 5 pot purta ce skin vor ei.

6. Skin-urile 12 si 69 sunt disponibile pentru orice rank.

7. Skin-ul 123 este disponibil membrilor de rank 5+.

IV. Informatii despre factiune:

1. Spawn - LV

2. Factiunea este dotata cu 6 masini. 4 Sunrise si 2 Mesa.

3. Factiunea este dotata cu 1 elicopter, Sparrow, disponibil membrilor de rank 3+.

4. Aliatii acestei factiuni sunt: Grove Street, Los Santos Vagos, The Triads.

5. Rivalii aceste factiuni sunt: Ballas, San Fierro Rifa, Bikers, Mafia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...