Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

shootervl

limbaj pe post

Recommended Posts

Esti BATOSAI? Injuraturile lui BATOSAI, nu te-au deranjat? O nefondata si tie. [ba mai mult in provocai sa ma injure ca sa faci vanatoare]. :)

1. Nu esti direct implicat.

2. E limbaj dupa provocare.

Salut.

Link to comment
Share on other sites

Esti BATOSAI? Injuraturile lui BATOSAI, nu te-au deranjat? O nefondata si tie. [ba mai mult in provocai sa ma injure ca sa faci vanatoare]. :)

1. Nu esti direct implicat.

2. E limbaj dupa provocare.

Salut.

ce e pe post ma priveste.....da? dai pm si sanatate :tiphat:

fetit o vezi ti de treaba ta....ca eu am lipsit de la pc si am dat f4 sa vad daca ma intrebat careva de afk....si am vazut limbaju tau.

Si acu hai pa :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Ce esti tu in plangerea asta? Cu 15 minute inainte, il provocai pe bato sa ma injure ca sa rabufnesc si sa ma postezi, nu?

bucurate daca scapi numai cu nefondata.

OpxON.jpg

1EqrI.jpg

hoAdi.jpg

Deci tu ai provocat scandalul , batosai l-a continuat [legandu-se de fii`mea], stiind ca voi rabufni intr-un final, tu ai asteptat sa dispara injuriile lu Batosai ca sa faci print cu f4 [Fara batosai]..Si ca sa imi postezi "limbaj" desi ai stiut clar ca e limbaj dupa provocare, m-ai vanat.

Pacat pentru tine ca nu te joci cu o incepatoare.

Salut.

Si mai ales ca tu nu esti direct implicat. Se poate verifica daca erai afk, nu?

Cer verificarea log-ului si daca nu era afk, cer suspend pentru vanatoare.

Pentru Moderatori: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445929

Link to comment
Share on other sites

ce trb am eu cu batosai asta? El poate sa zica ce vrea cui vrea e contu lui furat spart... nu ma intereseaza. Nu am provocat eu nimic. el te injura dinainte asa ca lasa ma cu aerele tale de la tara. Nu ceri logurile sa vezi daca m am kkt azi? O sa fii surprinsa de ceea ce vei afla din log-urile alea.

Ai injurat suporta consecintele acu eject ca ma iriti :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Ce esti tu in plangerea asta? Cu 15 minute inainte, il provocai pe bato sa ma injure ca sa rabufnesc si sa ma postezi, nu?

bucurate daca scapi numai cu nefondata.

OpxON.jpg

1EqrI.jpg

hoAdi.jpg

Deci tu ai provocat scandalul , batosai l-a continuat [legandu-se de fii`mea], stiind ca voi rabufni intr-un final, tu ai asteptat sa dispara injuriile lu Batosai ca sa faci print cu f4 [Fara batosai]..Si ca sa imi postezi "limbaj" desi ai stiut clar ca e limbaj dupa provocare, m-ai vanat.

Pacat pentru tine ca nu te joci cu o incepatoare.

Salut.

Si mai ales ca tu nu esti direct implicat. Se poate verifica daca erai afk, nu?

Cer verificarea log-ului si daca nu era afk, cer suspend pentru vanatoare.

Pentru Moderatori: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445929

uite cum zice dodi ca vine cu lord sa de a pk pe spot in printurile de mai sus

si plangearea unde e acuzat lord dodi de pk

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445936

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

AM dat cu lord si am luat spotul cu lord am ramas la party

probleme???

TU imi dai mie pk dar eu nu am voie;)

este tare domnul teen.

Eu dau pk primu` ,va las spotu` si ana zice ca daca ii dau spotu` nu posteaza ,si aveti pretentia sa nu va iau spotu ,sa va respect si sa nu deschid plangere ,nu se face asa ,noi trebuie sa atragem playeri nu sa ii gonim ca daca nu noi playeri ,atunci cine ?! Cu Lord ai stat maxim 10 minute ,se vede in log-uri daca e nevoie,macar numai minti si scuteste modelatori de anumite servici inutile,daca eram modelator va pedepseam aspru` ca sa numai fiti una , doua pe forum ( la Angel ma refer ),cat espre dodi ,mai are scapari care te inspaimanta,poate e de vina varsta,in rest e ok,nu stiu ce sa zic.Daca vreti respect invatati sa respectati .

P.S E mai precizez si aici ca daca seretrage orice plangere impotriva mea , retrag si eu . Ca sa demonstrez tuturor ca am bun simt si stiu sa joc fair play . Atat am avut de zis ,o zi buna va urez :nanana:

warn up

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...