Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AngeL

Teen pk pe spot.

Recommended Posts

Guest -NasPudrat-

Print Spot:

YcqQv.jpg

Print Pk:

TkNOB.jpg

Print Safe:

en0wk.jpg

Daca vor fi necesare, am mai multe printuri, cum da pk la un party intreg.

0ljPK.jpg

Ai spus pe post ca daca iti predau spot nu postezi ,nesimtirea e mare ,in fine mie unu imi pute a afk tools ,voia dragi modelatori ce va zic printurile alea ,pot sa bag mana in poza ca printurile cu schimbarea mea de status suntfacute de caracterul Angel si tot asa cate 2 printuri pe schimbarea de status ,am tupeu sa ma arunc in cele mai mari flacari ca e afk tools ,merita un 99 ca sa inceteze cu nesimtirea ,limbajul de doamna si de o mama exemplu ( cum pretinde Angel ca este ) agresiv pe global ( img.linu.ro/?di=NQMN ) , afk tools ,daca jucam mu pe linkmania ,jucam 4fun ,parerea mea e ca linkmania nu cauta trisori ca voi,tocmai de aceea sunt si 200 on ,toata vina o poarta astfel de lighioane.

P.S Nu pot posta link-uri deoarece nu am destule postari,daca ma ajhuta cineva sa repuna link-ul cu http, ii sunt recunoscator. Multumesc o zi buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

E afk tools? Atunci explica cum la nici un minut eu iti scriam nick-ul in safe zone? Fac cate printuri vreau o data ce imi dai pk la party "ca ai confundat spotu". Rusinica.

Te`a sunat Cristi,e simplu,daca te rog sa uploadezi si printurile colegilor de party ,facute de tine ,le pui? Asta ar confirma hack,clar nu o vei face ca eu stiu ca tu sti ca old_bk e baza :)) Daca repui printurile si sunt unu cate unu ,tot respectul ,dar bag mana`n foc si nu ma ard ca sunt cate 3 pe fiecare pk ,lasa sa decida modelatoru` daca e vorba sau nu de afk tools ,dar ma repet ,daca uploadeaza si celelante printuri cum pretinde ca le are , confirma clar afk tools ,daca erai la pc faceam print in safe in acelasi minut, pacat ca nu se vad secundele de la pk la printu cu safe ,in 9 secunde se apeleaza in orice retea de telefonie mobila,daca ar fi sa o luam cu anchete "militiste" ,dar evit sa o dau in penibil ,bafta :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Si marmota ce facea? Doamne.. imi vine sa rad, eu noaptea nu tin telefonu deschis [din motive de la sine intelese]. Nu ma incanta un spot. Ai dat pk, suporta.

Au mai incercat multi chestia asta.

[Daca nu stii, eu am venit cu ideea cu regula "Print in safe zone la maxim un minut dupa pk].

Eu am venit cu deovezi ca ai dat pk la tot party, am facut printuri pentru fiecare pk al tau in parte. Ca sa se vada nesimtirea ta.

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

Si marmota ce facea? Doamne.. imi vine sa rad, eu noaptea nu tin telefonu deschis [din motive de la sine intelese]. Nu ma incanta un spot. Ai dat pk, suporta.

Au mai incercat multi chestia asta.

[Daca nu stii, eu am venit cu ideea cu regula "Print in safe zone la maxim un minut dupa pk].

Eu am venit cu deovezi ca ai dat pk la tot party, am facut printuri pentru fiecare pk al tau in parte. Ca sa se vada nesimtirea ta.

Ok ,ai precizat mai sus ca daca e nevoie ulpoadezi si pozele cu pk`urile tuturor din party , da`le sa le vad cu toti ,te rugam . Unii folosesc afk tools si cand sunt la tv. sau ma rog pe langa pc.

Tocmai te-ai auto-distrus ,era dimineata. Si plus de asta ar trebui sa ti se dea suspend pt. nesimtire ,ai spus ca daca predau spot retragi . Ca sa intelegi ca a fost o eroare de buimaceala ,uite print cand vb.pe pm ca a fost o gresala primul pk. se intelege ,poza este facut cu spotul de aceea nu are full f4,dar se subintelege http://img.linu.ro/?di=CKGQ

Link to comment
Share on other sites

Doamne ce nubi sunt unii.. demonstrezi ca eram on. :))

+ "Am dat pk acolo, dar nu lu dodi". :lol:

Du-te tare. Am print spot, am print pk, am print safe zone, ce mai vrei ?Poza cu mine la pc la acea ora? :))

Dodi cel putin nu era on cand ai dat tu pk-ul, daca era on, era revoltat si el, nu? Eu nu il vad sa scrie ceva pe post sau pe chat normal ..in timp ce tu dadeai pk.In schimb eu am scris si pe chat alb "teen" si pe post "bravo teen", dupa aia a venit dodi, ca eu am cerut sa i se dea beep. Intelegi? Ori iti facem un desen grafic? :P

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

Doamne ce nubi sunt unii.. demonstrezi ca eram on. :))

+ "Am dat pk acolo, dar nu lu dodi". :lol:

Du-te tare. Am print spot, am print pk, am print safe zone, ce mai vrei ?Poza cu mine la pc la acea ora? :))

Dodi cel putin nu era on cand ai dat tu pk-ul, daca era on, era revoltat si el, nu? Eu nu il vad sa scrie ceva pe post sau pe chat normal ..in timp ce tu dadeai pk.In schimb eu am scris si pe chat alb "teen" si pe post "bravo teen", dupa aia a venit dodi, ca eu am cerut sa i se dea beep. Intelegi? Ori iti facem un desen grafic? :P

Nu vreau nici un desen grafic,doar printurile facute de tine la toate pk`urile care le-am dat ,atat ,..crezi ca se poate incepi sa o dai din cola in prigat si din prigat in bere si din bere`n coniac si din coniac in prigat de zacusca si pozele tot nu le pui ,asta este Angel ,doar gura e de ea . Ca sa vedeti unde duce nesimtirea lu` Angel si cum demonstreaza ea ca e fair play ,eu ii propun sa retraga si ea tot vrea scandal , hai sa ne mai relaxam cu o piesa > watch?v=_3oQhNYmSdU

P.S Angel ,sper sa nu rezolve modelatorul care il ai tu in lista de mess care te`a invatat ca eu iau ss pt acelasi spot ,sau ce a zis p`acolo , XXXX era trecut in lista ,XXX ,sper sa nu vi p`aici exact tu sa nu apara dubii de favorisme :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

Eu cu mila dupa tine tu cu "sula" dupa mine ,prea mare nesimtirea . Pe yahoo imi spune ca daca retrag eu si predau spot ,retrage si ea si acum vrea sa nu o mai vin sa o preiau sau sa o deranjez niciodata

( 1:00:27 PM george_moxu_2007: ce vrei sa vb?1:00:36 PM george_moxu_2007: imi declari dragoste curata ?1:00:42 PM george_moxu_2007: sau vorbim serios ?1:00:49 PM Me Maria: Ai o optiune1:01:07 PM george_moxu_2007: dd / ref1:01:09 PM Me Maria: Predai spotu si retragi plangerea impotriva lu lord1:01:20 PM Me Maria: si eu retrag si nu iti postez al 2 -lea pk ) te contrazici singura . Uitati cam unde duce nesimtirea si lipsa de fair - play > http://img.linu.ro/?di=D2P0 .

Link to comment
Share on other sites

Fara indoiala ai incalcat dreptul meu la intimitate. cine ti-a dat voie sa imi postezi ID-ul de mess? Si nu stiu ce "favorisme" visezi, eu intrebam cum e regulamentul [ma asiguram ca nu ma insel], nu vad nici un favor din partea nimanui[cerand o informatie].

Si ce nesimtire? Ma poate obliga pe mine cineva sa retrag o plangere [daca nu vreau?], nu!! Eu ce zic [ e litera de lege, adica nu dau inapoi], ti-am pus conditiile mele, nu le-ai acceptat, sa-ti fie de bine. Eu chiar din bun simt am vrut sa ne evitam.. Tu ai luat-o ca pe o ofensa. Asa ca n-o mai invarti cu mine...ca nici vrazvan in persoana nu te scoate de la pk pe spot. Salut.

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

Fara indoiala ai incalcat dreptul meu la intimitate. cine ti-a dat voie sa imi postezi ID-ul de mess? Si nu stiu ce "favorisme" visezi, eu intrebam cum e regulamentul [ma asiguram ca nu ma insel], nu vad nici un favor din partea nimanui[cerand o informatie].

Si ce nesimtire? Ma poate obliga pe mine cineva sa retrag o plangere [daca nu vreau?], nu!! Eu ce zic [ e litera de lege], ti-am pus conditiile mele, nu le-ai acceptat, sa-ti fie de bine. Eu chiar din bun simt am vrut sa ne evitam.. Tu ai luat-o ca pe o ofensa. Asa ca n-o mai invarti cu mine...ca nici vrazvan in persoana nu te scoate de la pk pe spot. Salut.

Ok,ala nu era id-ul tau ,era doar nick-ul ,asta este id-ul tau > ana_maria2683@yahoo.com ,daca tot facem pe prosti hai sa fim pana la capat . App.am deviat mult rau ,pozele alea le uploadezi ,da sau nu ,e simplu :) , bine pa !

P.S Ti-am calcat dreptu la intimitate ?! Da-ma`n judecata :))

Link to comment
Share on other sites

Retrag ,ne-am inteles in joc,imi cer scz.pt harabaura asta pt.nimic :tiphat:

Idem si aici. Eu imi cer scuze pentru neplacerea creata. Ne-am inteles amical, cred ca nu merita nici unu suspend.Si asa sunt putini pe server.

Multumesc

Cu respect AnaMaria.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...