Jump to content
Mr.Dexter

The lucky man

Recommended Posts

In acest topic veti alege de 2 ori pe saptamana un numar de la 1 la 20. Eu voi face extragerea cu ajutorul unui site iar norocosul va avea de ales dintre niste probe. Daca reusiti sa duceti proba care o alegeti la bun sfarsit veti primi 5 puncte la misiuni si alte premii. (mats, bani).

Extragerile vor avea loc de 2 ori pe saptamana, joi si duminica. Prima extragere va avea loc duminica, 29 iulie ora 21:00. Aveti timp sa va alegeti numarul dorit pana duminica la ora 19:00.

Postati dupa urmatorul model:

Nick:

Rank:

Numar ales:

Probele dintre care va avea de ales norocosul:

1. Omorarea a 50 de rivali in 120 de minute. Timpul se ia in considerare de la ora la care ati omorat primul rival.

2. Participarea la 10 war-uri intr-o zi. War se considera daca sunt cel putin 5-6 rivali prin preajma si se observa in poza/minimap.

3. Castigarea a 3 event-uri de orice tip organizate pe server de admini / GM in 12 ore.

4. Castigarea a 5 event-uri de orice tip organizate pe server de admini / GM in 24 ore.

5. Castigarea a 2 event-uri cu arma (1 vs 1 sau 2 vs 2 ) organizate pe server de admini / GM in 6 ore.

6. Castigarea a 2 dueluri din 3 impotriva mea in train cu Deagle.

7. Castigarea a 2 dueluri din 3 impotriva mea in train cu Ak-47.

8. Castigarea a 2 dueluri din 3 vs 2 adversari in train cu Deagle (unul cu 100 hp, unul cu 50 hp)

9. Castigarea a 2 dueluri din 3 vs 2 adversari in train cu Ak-47 (unul cu 100 hp, unul cu 50hp)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...