Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LoLz0r™

[Rezolvat]AlexandruMRF - Limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: LoLz0r

Numele EXACT celui pe care îl reclam: AlexandruMRF

Screenshot-uri: 1. Ma face nob si copil facut din laba pentru ca mi-am facut contractul pe el.

2. Aici ma roaga sa-i fac post apeland la formula de adresare jet :(.

3. Ma face curva :-s.

4. Dupa 10 minute, fara sa-i fac nimic incepe sa ma jigneasca chiar daca i-am explicat ca este intr-o comunitate si nu-i frumos sa ma jigneasca membrii ei.

5. Poate ieseam la un suc sa ne impacam.Dar deeeh, cum romanu' e numai pe bataie mi-a zis ca iese "in capu' strazii" ca la tara desigur.Omu' cica sta pe Dorobanti.Ma face tigan borat fara sa ma stie in realitate, nici macar in poze.Omu' se lauda mai sus ca sa ne smardoim si i-am zis ca stau in Ferentari dupa nu mai vroia ca sunt tigani borati aici :(.Nu e frumos sa fii rasist, chiar daca sunt roman, am crescut si cu tigani si cu romani :D.

6. A auzit si el de la prietenii lui de piscina de la clubul Bamboo si vine si se lauda la mine :)).

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Am descris mai sus :D.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Maryus, Panther.

Martori: -.

#Chiar te astept in Ferentari.Ce mascul feroce esti prietene, stii doar sa injuri :)).Hai ma ca te astept in Ferentari =)) =)).

##Gramatica nu e prietena ta cea mai buna =)) :coffee:.

###Replica asta cu spitalizarea 90 de zile si scapi basma curata, am auzit-o la desene pe Minimax.

Link to comment
Share on other sites

Ia uitati curva de Lolzor din Ferentari .

Un copil jegos facut din stropi de laba

1. Hitman nu stiu cum ai ajuns .. probabil teau recrutat pentru prostia ta exceptionala

2. Esti un tigan borat din ferentari dupa cum se vede in videoclipul lui alex velea minim doi :)))) !!!!

3. Imi bag pula in mata aia stramba si sorta aia curva care o cumpar cu minim 2 lei de la autostop

Intr-un final lolzor tigan borat facut din laba !

Daca vin in ferentari iti dau 90 de zile spitalizare si eu scap basma curata fututen gura de tigan .

Te gasesc eu te ard de un te vezi

suspend 20zile pentru limbaj

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...