Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AngeL

Limbaj extrem BATOSAI.

Recommended Posts

Buna ziua. Nimic nu scuza acest limbaj. Legatura copilului meu cu jocul, etc. Nu postam, dar, individul acesta a incalcat orice limita a decentei, a eticii, a jocului. Aducand in vorba copilul meu, jignindu-ma in mod repetat pe mine si pe Dodi. De aceea ne-am hotarat [dupa indelugi discutii], sa il postam pe acst individ, cu rugamintea de ai aplica suspendul pe caracterul principal [fiindca BATOSAI, e caracter de sacrificiu], sunt 100% sigura ca pe "BATOSAI" la ora aceea, era Ardee, va rog frumos sa nu aratati pic de clementa in fata acestui individ, care si-a facut un morav prost in a jigni de pe caracterele altora.

Am mai hotarat cu DODI sa facem o singura plangere in pirvinta acestui individ. Orice are o limita, daca incalcam acesta limita suntem in extrema [nu conteaza ca acesta limita este incalcata intr-un joc sau in viata privata]

Va rog a dispune suspendul pe caracterul principal [ca pe viitor, acest individ sa nu isi mai bata joc de caracterele altora]. Fiindca si mie mi-ar fi foarte usor sa intru de pe un caracter care nu imi apartine si sa jignesc/lezez "inamicii mei".

Cu parere de rau fata de BATOSAI realul [cu care n-am avut nimic in doi ani de joc], sunt nevoita sa il postez. [Greseala si prostia intotdeauna se platesc. [Ca o nota importanta fata de BATOSAI realul: Nu mai avea asa mare incredere in amicii dintr-un joc, mai devreme sau mai tarziu increderea iti va fi tradata]

In cele ce urmeaza o serie de printuri care nu va vor face placere [ca simplu spectator, ce sa mai spun, ca direct implicat].

Print: 1)

5E6EB.jpg

Print: 2)

Nku32.jpg

Print: 3)

pdLt3.jpg

Print: 4) [Aici se aduce vorba de fetita mea, urmariti atent discutia]

Dl3fJ.jpg

Print: 5)

SLQBv.jpg

Print: 6)

PXz0G.jpg

Print: 7)

C7hJW.jpg

Print: 8) [Aici am dat sw de pe Angel, pe askie]

DxPzi.jpg

Print: 9)

szlpR.jpg

Print: 10)

SYqCX.jpg

Dispuneti. Multumesc, cu respect AnaMaria.

P.S Cand o sa aveti si voi un copil si o sa vina un jucator si o sa va jigneasca de el, o sa vedeti si voi cum e. [si ce simtiti]

Link to comment
Share on other sites

Cand s-a vazut postat domnul in cauza si-a tinut iar acelasi "discurs" de doctor docent in jigniri si taranisme. Eu una nu reusesc sa ii inteleg reactia, poate reusiti dumneavoastra [si imi explicati si mie]. Ce sunt cu vorbele acestea la adresa unei persoane pe care n-o cunosti?

Va rog frumos sa verificati si sa dati suspend pe caracter principal. Poate asa se va calma.

N-am mai facut o noua plangere, am postat 2 in 1. Sper sa nu fiu "pedepsita" pentru double - post.

Print: 1)

yvPe0.jpg

Print: 2)

6jPGx.jpg

Print: 3)

gKbXo.jpg

Print: 4)

oiWJo.jpg

Print: 5)

cSzDz.jpg

Print: 6)

apYcp.jpg

Print: 7)

1tUOD.jpg

Print: 8)

ht00n.jpg

Inteleg ca ai o problema cu mine. Dar fetita mea, ce ti-a facut? Doar lasi si oamenii lipsiti de caracter apeleaza la jigniri de acestea la adresa unui copil nevinovat.

Spre sa primesti ceea ce meriti.

O zi buna. Cu respect AnaMaria.

Link to comment
Share on other sites

Sa va fie rusine adminilor de pe linkmania

Acest retardat injura de o saptamana de copii si parinti si tot tacamul si voi nu sunteti un stare sa dati o decizie pt limbaj??

Sa vata tot serverul atata timp ce vorbeste acest baiat frustrat ???

Rusine asa pleaca toata lumea....

warn up

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...