Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ionutzgl_38

Regulament

Recommended Posts

Buna seara,

Am si eu o sugestie cu privire la regulamentul de joc si anume daca s-ar putea sa se introduca o regula pentru pk excesiv adica 5+ pk,deoarece cand astia mai mici cu 10-20 rr se duc la invazie se trezesc alti care sunt deja full sa faca pk pe tine ca sunt ei smecheri ,si nu se satura sa te omoare de 2-3 ori iti dau pana numai au zen,si pierzi invazia si iti vine sa te legi de ce au ei mai scump dar nu poti ca risti suspend si asa de ce sa nu primeasca ei suspend ca se cred ei mai superiori la invazie si cred ca ar merge si in kalima cand nu te lasa lumea sa cauti un spot ceva.

Sper ca imi intelegeti ideea si unde e durerea.

O seara buna si multumesc anticipat :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,

Am si eu o sugestie cu privire la regulamentul de joc si anume daca s-ar putea sa se introduca o regula pentru pk excesiv adica 5+ pk,deoarece cand astia mai mici cu 10-20 rr se duc la invazie se trezesc alti care sunt deja full sa faca pk pe tine ca sunt ei smecheri ,si nu se satura sa te omoare de 2-3 ori iti dau pana numai au zen,si pierzi invazia si iti vine sa te legi de ce au ei mai scump dar nu poti ca risti suspend si asa de ce sa nu primeasca ei suspend ca se cred ei mai superiori la invazie si cred ca ar merge si in kalima cand nu te lasa lumea sa cauti un spot ceva.

Sper ca imi intelegeti ideea si unde e durerea.

O seara buna si multumesc anticipat :tiphat:

ex: Biggles mare nob , saracu , cred ca ce viata nasoala are ... :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Bump. Si in arena se exagereaza. Au venit si la noi pe tark (inutil sa mentionez - Acvila) si au inceput sa faca pk. Ne-au omorat pe toti de cateva ori apoi s-au luat si au plecat. 5 Minute mai tarziu au venit inapoi. Au vrut sa evite sa fie prinsi cu regula de stationare sau KS. Nesimtire curata oamenii aia.

Link to comment
Share on other sites

Asemenea regula exista sub forma de nesimtire. Tot ce e nevoie sunt cel putin 10 poze cu pk-uri consecutive de aceiasi persoana sau persoane apoi postate la sectiunea Plangeri cu titlul de PK excesiv si se rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...