Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Iosadi

Sugestie

Recommended Posts

Propun sa mai treceti si pe la noi pe sv , sa se ocupe cineva si de niste eventuri , una alta , in unpic de vreme daca nu faceti ceva frumos nush ce se mai alege de sv . Multumesc anticipat ;)

Link to comment
Share on other sites

Adevar graiesti. Eu n-am vazut un event de ceva timp.. Puncte GMO, etc. Sau noi nu mai meritam puncte GMO nici la sarbatori?

Event pentru cei mici [am face noi donatii cu niste iteme, doar faceti eventuri!!]

Link to comment
Share on other sites

Sunt jucatori cu mai putine rr-uri.. [la asta ma refer], cei care nu pot face o invazie pentru o itema. De-aia ziceam sa se faca eventuri pentru ei. Chiar daca nu iti vine sa crezi mai sunt jucatori care se apuca acum [sub 5 rr], eu ii consider mici, tu? :)

Link to comment
Share on other sites

Asa e mai sunt si cei cu putine rr uri si ei trebuie ajutati suntem o "comunitate" mica si ar trebui sa fim uniti si sa ne ajutam intre noi .Parerea mea.

N-ai sa vezi asa ceva pe serveru asta mai degraba se omoara intre ei pt 1 item decat sa dea cuiva mai mic. Si cat despre caractere mici sunt multi playeri cu 10 conturi care joaca cu jdemii de charactere

odata fac pp doar cu characterele lor. De cate ori nu am fost in party cu cineva care zice hai ca imi aduc si sm-ul mai am 3 lvl si dau rr dupa imi aduc si bk-ul sa dau si pe ala rr.

Cat despre eventuri am vazut ca unii playeri fac singur eventuri find and trade , pk event pt dastia mici si dau din propriile iteme.

Adevar graiesti. Eu n-am vazut un event de ceva timp.. Puncte GMO, etc. Sau noi nu mai meritam puncte GMO nici la sarbatori?

Event pentru cei mici [am face noi donatii cu niste iteme, doar faceti eventuri!!]

Puncte GMO sunt alea care le iei cand apesi X in oras nu? Daca despre alea vorbesti nu stiu la ce iti trebuie buful ala de xp cand mai sunt vreo 150 playeri pe server aseara am fost pe server si vedeam tark de omega gol sa nu mai zic de spoturi in arena. Fiecare cu spotul lui.

Link to comment
Share on other sites

Punctele GMO, tot pentru cei mici ar trebui sa fie[si da, alea sunt]. Dar nu s-au acordat de multa vreme aceste puncte GMO. Si sa nu mai vorbim ironic despre acesta comunitate, deoarece mai sunt si oameni cu bun simt.... Este de apreciat ca jucatorul face eventuri [dar nu si credibil] ..fiindca jucatorul nu poate sa fie subiectiv. Ar fi ceva de genul: "aaa, e din X guild, nu il iau la concurs". Ar fi diferenta clare intre jucatori. Deaceea sunt GM-ii, sa faca un event, sa faca o razie.Nu? :)

Link to comment
Share on other sites

Tot va plangeti de eventuri... dar atunci cand intra un GM sa faca event nu aveti nimic altceva de facut decat sa comentati natura eventului, premiiile oferite... etc

Nu va convine nimic, am zis is in game si va zic si aici, pana cand nu va schimbati comportamentul eu unu numai intru sa fac nici un event, cum revin din vacanta am sa fac doar razii si PM-uri.

Link to comment
Share on other sites

Tot va plangeti de eventuri... dar atunci cand intra un GM sa faca event nu aveti nimic altceva de facut decat sa comentati natura eventului, premiiile oferite... etc

Nu va convine nimic, am zis is in game si va zic si aici, pana cand nu va schimbati comportamentul eu unu numai intru sa fac nici un event, cum revin din vacanta am sa fac doar razii si PM-uri.

:banghead: :banghead: :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Tot va plangeti de eventuri... dar atunci cand intra un GM sa faca event nu aveti nimic altceva de facut decat sa comentati natura eventului, premiiile oferite... etc

Nu va convine nimic, am zis is in game si va zic si aici, pana cand nu va schimbati comportamentul eu unu numai intru sa fac nici un event, cum revin din vacanta am sa fac doar razii si PM-uri.

Bravo!Cred ca vor fi dinou 400,dar ce zic eu 400,500 chiar daca faci numai razii "ca event".Comportamenul nostru?Cum ai reactionat aici ti se pare foarte diferit de al nostru,nu?Noi ne plangem ca nu avem eventuri,tu ca nu suntem multumiti de premii. Foarte mare diferenta,nu?

Link to comment
Share on other sites

daca vreti lume pe server e nevoie de o schimbare majora cum zicea soare mai sus, rr db nu se va da si chiar daca se va da vor fi playeri 2-3 luni dupaia la fel ca acum, eu unul as propune trecerea la season 3 . Ar fi o schimbare multi din playerii vechi ce au fugit pe alte servere o sa revina + o sa vina multi altii noi. Nu cred ca ody , iceman, ija si care mai sunt nu'si pot face putin timp sa se gandeasca la chestia asta .

Link to comment
Share on other sites

Tot va plangeti de eventuri... dar atunci cand intra un GM sa faca event nu aveti nimic altceva de facut decat sa comentati natura eventului, premiiile oferite... etc

Nu va convine nimic, am zis is in game si va zic si aici, pana cand nu va schimbati comportamentul eu unu numai intru sa fac nici un event, cum revin din vacanta am sa fac doar razii si PM-uri.

Bravo!Cred ca vor fi dinou 400,dar ce zic eu 400,500 chiar daca faci numai razii "ca event".Comportamenul nostru?Cum ai reactionat aici ti se pare foarte diferit de al nostru,nu?Noi ne plangem ca nu avem eventuri,tu ca nu suntem multumiti de premii. Foarte mare diferenta,nu?

Poate ar trebui sa citesti mai bine, dar ca deobicei daca nu e cum vreti voi nu e bine :), numai sa cititi printre randuri stiti.

Un GM face event/razii/PM altceva nu face. Daca ai fi citit cum trebuie, ma repet, poate ai fi inteles dar chiar nu vreau sa fac retorica aici ca n-am cu cine. In momentul cand voi playerii va veti schimba comportamentul fata de staff/server atunci se va schimba ceva. Dar de libertatea asta e prost inteleasa peste tot.

Ultimul meu post in legatura cu asta.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi frumos s 3 episodul 2 sa existe si summoner, este super tare charul in plsu sunt si harti in plus lucru care ar fi incantator si poate ca mai revin din playerii vechi care erau de treaba si care jucau, playeri care nu au apucat a isi faca cont la inceputun bd-ului si care daca s-ar apuca acuma er fi aiurea, unii dintre noi suntem full sau aproape full. Iar de jucat joaca foarte putini, is 200 de charuri online asta inseamna cam maxim 90 de plyeri avdn in vedere ca majoritate intra cu cate 2-3 conturi.

Poate un soccer ar fi bun nu s-a mai facut soccer pe server de vreo 2 bd-uri daca u mai bine.. ar fi interesant sa facem niste soccer macar astia care suntem ne mai distram.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...