Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest

[Rezolvat]Plangere - limbaj kun.aguero

Recommended Posts

Numele meu în joc:Maryca

Numele EXACT celui pe care îl reclam:Kun.Aguero

Screenshot-uri: xmnh9.png

SuahJ.png

iAP7H.png

4avrs.png

mbHhq.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):Se da smardoi in alianta,se cearta cu toti,ne injura si ne face copii,eu pentru treaba asta am luat ban permanent pe linkmania godfather,sper ca pedeapsa sa fie asemanatoare

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau):Nu era niciun admin

Martori:Toti cei din alianta,vor mai aduce si altii poze prin reply

PS:Poate o sa fiu demis pentru post intre alianta,dar asta e:)

Link to comment
Share on other sites

Guest sTrip_

Numele meu în joc:Maryca

Numele EXACT celui pe care îl reclam:Kun.Aguero

Screenshot-uri: xmnh9.png

SuahJ.png

iAP7H.png

4avrs.png

mbHhq.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):Se da smardoi in alianta,se cearta cu toti,ne injura si ne face copii,eu pentru treaba asta am luat ban permanent pe linkmania godfather,sper ca pedeapsa sa fie asemanatoare

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau):Nu era niciun admin

Martori:Toti cei din alianta,vor mai aduce si altii poze prin reply

PS:Poate o sa fiu demis pentru post intre alianta,dar asta e:)

+

View post on imgur.com

#M-a rugat sa postez pentru el ( Royality ) deoarece are niste prob, cu browserul de la internet :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexandrw

Voi faceti post in alianta ? SI in + nu se vede nimic ca v-am injurat , am facut putin misto de voi . Copii mei ! Astept sa ma demita . In + voi chiar m-ati injurat unde cenzureaza .... Va rog sa nu mai postati ramane la atitudinea unui moderator.

Link to comment
Share on other sites

Kun.Aguero primeste warn + mute 240 minute.

Focustar primeste warn + 280 minute.

Nu am inteles ceva .. Cine sunteti voi sa amenintati? Ii dai pozele lui moses? :huh:

Bagati bine la cap,nu se ia nici o decizie fara sa apara o plangere pe forum. Puteti voi sa le dati la asistenti 99 de poze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...