Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

solo_boy

In legatura cu filmare/susp pt pick

Recommended Posts

salut de cand stiu eu linkmania niciodata nu o fost asa ceva pe servu asta(asta cu venirea noilor admini si ale or reguli idioate)...60 de zile pt un amarat pickup zen sau bless?am jucat 2 db de 97d+sesion1 si nu o existat regula asta...in fine regula este buna dar pedeapsa este ridicola(eu cred ca nu vreti playeri pe serv...)pt ca mai bine de60% din playeri folosesc macro bot(aici intra si clikeru de buff pt elfi care la fel ca pickup este considerat macrobot) asa ma rog dece nu bagati si regula de 60 pt cei cu buffbot?....

So dus zilele cand se anuta razie si toata lumea scotea /reoff si sunau telefoanele in prostie...acuma nu lasam playeri sa faca razie ca admini nu au timp...regula cu filmatu de catre playeri mi se pare cea mai mare prostie ....este vanatoare pe fata(in multe cazuri iar sa iei 60 zile ca ai avut zen pick up nu cred ca mai ai chef sa joci pe serv....

15/25/30 si eventual 60(in cazul in care nesimtitu continua) mi se pare o pedeapsa rezonabila pt un macro bot.....iar pt regula cu filmatu eu cred ca ar trebui recrutati 10 playeri adaugati la o lista si postata undeva unde sa specifice clar ca sunt alesi pt functia de regizor....si doar acei oameni sa aibe dreptu la regizare:D

toate fiind spuse astept si alte pareri sau rspunsuri

o zi buna

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Daca ai vreo propunere referitoare la modificarea actualelor regulile te rog sa postezi in sectiunea destinata ( Aici ). In cazul in care ai o nemultumire in privinta unui suspend pe care l-ai luat pentru macro/bot posteaza Aici. Deasemenea te-as ruga in cazul in care vei face o propunere de schimbare a regulamentului sa tii cont de propunerile anterioare si de rezultatul acestora.

O zii buna!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...