Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Crowley

[Rezolvat]AlexDZC - Spawn kill

Recommended Posts

Numele meu în joc: Mr.Levy

Numele EXACT celui pe care îl reclam: AlexDZC

Screenshot-uri: Aici a tras prima data cand eram in spawn .

Continua sa traga .

Iar trage .

Trage .

Sare de pe pod .

Ma omoara chiar daca-s in spawn .

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram in spawn , in blade , cand deodata imi scade hp-ul si vad un SFR pe pod ca trage-n mine . Ma duc dupa el si sare de pe pod in spawn dupa care ma omoara . M-am saturat de toti newbs care habar n-au de regulile server-ului . Nu va mai las , cum ati gresit fata de mine , v-am ars ca m-am saturat . Numai azi am fost omorat de 2 ori in spawn la war . Nu va mai merge cu mine , ca sa stiti !

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): cRs , moses

Martori: Ss-urile .

Link to comment
Share on other sites

imi e mila de tine :( saracu de tine

Ca de obicei , va dati " inteligenti " cu posturi de genul acesta , sa sti ca nu sunteti mai presus de nimeni daca vanati si sunteti pupincuristi , pentru ca asta este adevarul . Alianta voastra ( inafara de cativa din Mafia si alti 5/6 ) sunt o adunatura de pupincuristi . Dovada ? cum a venit Panther lider Ballas ( avand admin lv 2 ) v-ati dat cu binisorul pe langa el , pana l-ati facut sa stea cu TV-ul pe noi pentru a lua ban majoritatea din Grove . Dar pe voi nu a stat nimeni cu TV-ul , interesant , si tot noi suntem aia care fac bug abuse , c-bug , maratoane in dueluri si multe alte chestii de care suntem acuzati .

* Nu stiu cui ii e mila si de cine . Accept orice pedeapsa credeti ca merit pentru ca am spus un adevar !

** Si acum o sa-mi aud vorbe gen " mama ce frustrat e ala " , " uite un no-lifer " , " alt disperat " , pentru ca asta va e felul .

O zi buna ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

imi e mila de tine :( saracu de tine

Ca de obicei , va dati " inteligenti " cu posturi de genul acesta , sa sti ca nu sunteti mai presus de nimeni daca vanati si sunteti pupincuristi , pentru ca asta este adevarul . Alianta voastra ( inafara de cativa din Mafia si alti 5/6 ) sunt o adunatura de pupincuristi . Dovada ? cum a venit Panther lider Ballas ( avand admin lv 2 ) v-ati dat cu binisorul pe langa el , pana l-ati facut sa stea cu TV-ul pe noi pentru a lua ban majoritatea din Grove . Dar pe voi nu a stat nimeni cu TV-ul , interesant , si tot noi suntem aia care fac bug abuse , c-bug , maratoane in dueluri si multe alte chestii de care suntem acuzati .

* Nu stiu cui ii e mila si de cine . Accept orice pedeapsa credeti ca merit pentru ca am spus un adevar !

** Si acum o sa-mi aud vorbe gen " mama ce frustrat e ala " , " uite un no-lifer " , " alt disperat " , pentru ca asta va e felul .

O zi buna ! :tiphat:

Ca sa nu mai fac un topic nou am decis sa mai adaug o poza cu alex cand omoara in safe zone:

View post on imgur.com

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

nu pot demonstra .... el ma atacat primul ma lasat cu low hp si dupa lam atacat si eu .. si mai are curaj sa puna pe forum

CE ? Bai copile , iti bati joc de mine ? CUM POTI SPUNE asemenea cuvinte ? nu te-am atins ! Cum drq sa te las cu low hp cand in poza cand ma omori ai full ? GANDESTE COPILAS ! Doamne cu ce tupeu vine el pe forum si-mi spune ca l-am provocat , ca l-am atacat si ca l-am lasat cu low hp cand eu eram pe sv de 3 min si vroiam sa plec din spawn si deodata apari tu si incepi sa tragi ! Cat de MULT mai puteti mintii ? Daca nu ma credeti ca eram de nici 3 min , verificati logurile , am stat in spawn cu GunmaN si dp am vrut sa plec !

Uat Da Fac ?!

Cand ti-am zis pe /w dp ce m-ai omorat ca erai in spawn si te-am intrebat daca stii sa deosebesti culoarea verde de celelalte , nu mai aveai asa tupeu .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...