Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iNNstinCt

[Rezolvat]Envy - Non-fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: Gronkh

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Envy

Screenshot-uri: Prima poza, viata scazuta putin cum i-am luat cu rifle ; Poza 2, dupa 15 min cand a trecut un martor pe care l-am si omorat (stook) ; Poza 3, se vede cum a luat motoru de langa mine (orientativa dupa chat) si a fugit in cimitir (i-am scazut hp cand a sarit gardu), unde a lasat din nou afk ; Poza 4, se vede ca aveam contract pe el, efectiv si motivul pentru care l-am urmarit atata timp ; Poza 5, dupa alte 10 minute state dupa el, a trebuit sa plec.

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Aveam contract pe Envy, am tras cu rifle dupa el, i-am scazut putin din viata. dar cand am ajuns langa el era deja alt-tab. am zis ca poate are treaba, cine stie... dar a stat aproape 10 minute dupa care a miscat un pas si iara a intrat in afk ( se vede diferenta de timp din poze ), am stat continuat sa stau dar de data asta langa el si trageam constat... cand a reintrat a fugit 100 de metri (i-am si scazut din hp) si a lasat iara afk. Nu aveam de gand sa il postez, dar da dovada de nesimtire dupa problemele cauzate unui membru hitman ii mai si vaneaza pe alti....

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): nu am avut inspiratia de a tapta /admins, asadar nu stiu cine era online

Martori: stook (desi nu a vazut prea multe ca l-am omorat, fiind considerat martor, pentru ca m-a vazut cand trageam in cel ce era afk)

PS: Sa nu vina si sa insinueze faptul ca el era afk de mult, daca era asa nu ii puteam vedea hp-ul scazut. (daca iesi din radarul cuiva care sta afk, si dupa te intorci la el, tot timpul il vezi cu HP Full.)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...