Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Alexandrw

[Rezolvat]Xzibit - Spawn Kill

Recommended Posts

Guest Alexandrw

Numele meu în joc: Kun.Aguero

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Xzibit

Screenshot-uri: http://imageshack.us/photo/my-images/641/samp000zjq.png/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram in baza , vine Xzibit cu heli , se urca qZenn la el in heli si apoi ma omoara cu elicea..

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Eric , Panther , Florin

Martori: Ss si qzEnn

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu inteleg plangerea asta

Ti-am zis dinainte ca vine Xzibit sa ma ia din baza cu heli , si am zis sa nu tragi in el ca sa mergem sa facem mats ca suntem in aceeasi firma de mats

Cand a venit , te-ai dus exact in elicea de la heli ..si post ..

Nu am vrut sa se ajunga aici , dar vad ca nu intelegi . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Mda...

Am venit dupa Qzennn cu heli sa facem mats si ia zis lui sa nu traga in mine aterizez si vine qzenn si se urca si pe cand sa decolez se baga Aquero in fata elicei si dupa imi face post, asta se numeste deeja vanatoare.

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexandrw

qZeen ? pentru faptu ca minti acum o sa vorbesc cu Mihnea despre acest lucru , Cat despre minciuna : " M-am bagat in elicee " Alta vrajala nu ati bagat ? Aratati dovada . Atat v-am spus . Urat din partea ta qZeen te rogi de mine sa retrag plangerea :-j ! Urat mai minti . Asteptati decizia unui moderator fara a mai posta . Verificati logurile sa vedem ca am zis eu asa si toate cele .

PS : DACA MA DUCEAM EU SPRE ELICEE TREBUIA SA SAR , SI FACEAM POZA STAND PE ELICEE SAU IN AER. PA

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexandrw

Aici se raspunde ? V-am reamintit aceasta plangere .

Retrag plangerea , Am vorbit ceva cu el , Imi cer scuze pentru post .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...