Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BoBiTza

Mitica - non fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: BoBiTza

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Mitica

Screenshot-uri:

sa_mp_807.png

sa_mp_808.png

sa_mp_809.png

Descriere a situatiei: Am plecat la controale cu taylor si husker l-am urmarit dupa ce i-am dat wanted ca nu a oprit la somatie, a fugit pe ponton si s-a aruncat in apa, apoi a mers in tunel si acolo si-a provocat crash

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau):-Eric, Andreea

Martori:TayLorrrr, Husker

Link to comment
Share on other sites

eu am probleme cu netul.. serios ca mi-a cazut. am revenit cat am putut de repede. pana la urma tot am fost omorat de Madal1n. eram si cu alti jucatori pe skype si chiar mi-a mi-a cazut. au observat si ei asta. pot sa ii pun sa confirme dar pot aparea discutii. Sunt ScaRaMouche. Stiti prea bine ca am uneori probleme cu netu ...

Link to comment
Share on other sites

Te inteleg dar asa ii usor sa ne pice netu la toti si dupaia logic ca te-ai lasat omorat pt ca ai depozitat materialele poate sa verifice logu un admin si sa vada ca ai depozitat mats Ca daca nu aveai mult mats la tn nu fugeai si ce ma deranjat mai tare ca ai incercat sa te omori sarind in apa

Link to comment
Share on other sites

Pe skype eram tot cu cativa politisti. Poate sa se verifice. Nu am depozitat nici macar 1 material. Aveam aproximativ 2.5k mats. Am vrut doar sa fug, sa fiu urmarit de voi... Adrenalina. Chiar vreau sa se verifice logul..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...