Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mihai1200

[Rezolvat]aLeXuTzU28 - Non-FP

Recommended Posts

Numele meu în joc: MiXtap

Numele EXACT celui pe care îl reclam: aLeXuTzU28

Screenshot-uri: Album

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram la cai cu GamYng si am vrut sa il omoram a fugit s-a pus afk dupa a revenit iam luat tot hp`u iar sa pus afk si dupa ce a revenit s-a urcat pe un BMX si a fugit.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Eric , Specter , Maryus , Andreea

Martori: Gamyng

Postez eu pentru MiXtap deoarece intampina dificultati cu forumul.

Link to comment
Share on other sites

Pozele spun altceva nenea.

1. Ai revenit ai vazut ca tragem in tine si te-ai pus afk.

2. Ai revenit din nou si ti-am luat hp si iar te-ai pus afk.

3. Dupa ce te-ai pus afk a 2 oara ai revenit si ai fugit la BMX.

Link to comment
Share on other sites

Am martor man ........nu inchideti topicul va reveni martorul maine sau peste zile are niste probleme tehnice cu pc il repara si va reveni......si in primul rand duelul nu se face alergand in cerc....de fiecare data cand ma duelez cu tn fugi in cerc...nu asa se face....gta...nu mai spun nimix inceteaza si tu;)

Link to comment
Share on other sites

Decat sa faci acuzatii nefondate mai bine ai veni cu niste dovezi , pana atunci tu esti cel acuzat de Non-FP prietene daca ai vazut ca tragem in tine si iti luam tot HP`u dc te-ai pus AFK ? ca esti bikers ? nu frate vezi ca esti in duel stai sa lupti nu sa dai esc..

Link to comment
Share on other sites

Cine vorbea ma voi care fugiti in cerc si dati /q cand va atacam sau cum l-am prins pe [blackAnngeel] ala la baraj la nrg am tras in el mai avea low hp si merge si se omora in apa....asta nu ii duel.....si ce faceti voi acum....se numeste Vantatoare.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca e vanatoare domnu alex deoarece tu daca stiai ca esti din duel si ti-am scazut hp nu trb sa dai esc si sa fugi cu BMX asta e non-fp din punctul meu de vedere acuma sa vedem ce o sa zica moderatori.

* LAST POST.

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor al lui alex,el a fost afk si cand a revenit la pc l-am rugat sa vina sa ma ia pe mine asa ca a luat un bmx si a plecat de acolo fara sa isi dea seama ca tu trageai in el.Orcum tu esti cel mai mare vanator de pe server.

P.S: Numai postati asteptati decizia unui moderator.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...