Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RScorpionRO

[Plangere incorecta][Reclamatie] Politist

Recommended Posts

Numele meu în joc: ENA

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Husker

Screenshot-uri:

Descriere : Ma plimbam prin LS si husker m-a lovit la pod unde se bat gastile. Dupa asta m-a urmarit cu masina pana la reparatii unde ma tot lovea dupa ce am reparat-o si apoi i-am spus ,,stai but'' si mia dat wanted 4 si mia dat apoi 3000 secunde in inchisoare.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Annnnndy

Martori: Niciunul

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: ENA

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Husker

Screenshot-uri:

Descriere : Ma plimbam prin LS si husker m-a lovit la pod unde se bat gastile. Dupa asta m-a urmarit cu masina pana la reparatii unde ma tot lovea dupa ce am reparat-o si apoi i-am spus ,,stai but'' si mia dat wanted 4 si mia dat apoi 3000 secunde in inchisoare.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Annnnndy

Martori: Niciunul

Trebuia sa ma reclami la Departamentul de Politie.

Nu iti permit,tu un incepator sa vi la mine sa ma faci but,e clar ?

Te-am somat daca te predai JsMwi.jpg

Si tu ai plecat teleleu.

Si eu nici nu te-am lovit,nu mai abera atat.

Link to comment
Share on other sites

Cik :)) m-ai urmarit pana la reparatii,am dat repairmycar si uh tot o loveai cu masina . Si m-am enervat si ti-am spus ,,STAI BUT !'' si apoi ai dat wanted 2 .Da ce sunt eu prost sa stau sa fac jail ca te manca pe tn in fund sa imi vandalizezi masina? Apoi mi-ai dat wanted 4 si ai pus armata pe mine

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: ENA

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Husker

Screenshot-uri:

Descriere : Ma plimbam prin LS si husker m-a lovit la pod unde se bat gastile. Dupa asta m-a urmarit cu masina pana la reparatii unde ma tot lovea dupa ce am reparat-o si apoi i-am spus ,,stai but'' si mia dat wanted 4 si mia dat apoi 3000 secunde in inchisoare.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Annnnndy

Martori: Niciunul

Reclama-l la factiunea din care face parte nu aici .

Poftim link : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408636&st=3100

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...