Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Store

Recommended Posts

Daca dai buy la cnv la store si nu merge inseamna ca are elite ? corect ?

Acel cineva produce un "bug" prin care noi jucatori nu putem sa ii dam buy la store ... ceea ce inseamna ca se pedepseste cu ss ?

Link to comment
Share on other sites

Daca dai buy la cnv la store si nu merge inseamna ca are elite ? corect ?

Acel cineva produce un "bug" prin care noi jucatori nu putem sa ii dam buy la store ... ceea ce inseamna ca se pedepseste cu ss ?

Dupa ce se cumpara tot din store nu se mai deschide, degeaba dai buy, respectivului i s-au cumparat toate itemele.

Link to comment
Share on other sites

Una din explicatii ar fi: Respectivul care a pus la vanzare anumite iteme bune, are 2 miliarde zen[adica e full zen]..Nu e bug, nu e elite. Iti arat prin store ce are de vandut dar nu poti cumpara pe zen. :)

Link to comment
Share on other sites

Una din explicatii ar fi: Respectivul care a pus la vanzare anumite iteme bune, are 2 miliarde zen[adica e full zen]..Nu e bug, nu e elite. Iti arat prin store ce are de vandut dar nu poti cumpara pe zen. :)

nup. daca esti full zen tot poti sa vezi store .

Link to comment
Share on other sites

Am mai patit si eu asta da era bugul ala cand tu il vezi langa u dar el ataca pe alte coordonate , daca se misca putin puteai sa deschizi store. Pur si simplu era distanta prea mare intre voi. Da daca tu sti ca elite are acea chestie care blocheaza store atunci poate fi aia.

Link to comment
Share on other sites

Totusi eu nu cred sa fie bug provocat de elite, mai degraba de lag-ul de pe server. Spre exemplu:

Am party la fire, de pe SM imi vedeam BK-ul in tark dar ceilalti membri din party im ivedeau bk-ul afara din tark. Explicatia?? :-??

Am mers pe mana lagului.

Precum cred ca si in cazul de mai sus, a fost lag sau bug de-al jocului. :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...