Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lucianred

auto speak

Recommended Posts

da fix cu auto speak eram :)))) doar imi bateam joc de tine prietenas habar nu am ce e auto speak asta :-??

atata timp cat nu ai vrut sa faci preluare mie nu mi s-a parut o amenintare si nu aveam chef sa iti scriu si apasam doar space ca sa dispari de pe spot la ora 7 m-am culcat

Link to comment
Share on other sites

da fix cu auto speak eram :)))) doar imi bateam joc de tine prietenas habar nu am ce e auto speak asta :-??

atata timp cat nu ai vrut sa faci preluare mie nu mi s-a parut o amenintare si nu aveam chef sa iti scriu si apasam doar space ca sa dispari de pe spot la ora 7 m-am culcat

sa dispar de pe spot ? vrei sa vezi preluarea ? termina ma drq,se vede clar ca erai afk,raspundea automat elite-ul cand te intrebam ceva.Adica eu te intreb aburel auto-speak si tu imi raspunzi cu space .Ce imaginatie ai ma,ce lemne poti sa vorbesti.Cica n-avea chef sa raspunda si dadea doar space :))

Link to comment
Share on other sites

pai ma geniule daca aveam auto answer tu ai facut preluarea 5 minute corect? eu trebuia sa iti rapsund de fiecare data cand scriai tu cate ceva cu alb corect ???

Deci nu prea vad eu sa raspund cu auto de fiecare data :-w deci nu ma mai lua pe mine cu din astea :*

Tu ai scris cate ceva la 2 minute ca asa se face o preluare corecta da? Gandeste si tu daca aveam autospeak cum zici tu nu ar fii trebuit sa iti fii raspuns de fiecare data la 2 minute cand scriai cu alb ???

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...