Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ewze^

[Rezolvat]Cernoby (nume nou CornWell) - Afk la cai

Recommended Posts

Numele meu în joc: Ewze

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Cernoby mai nou CornWell

Screenshot-uri: s3m5g1.png , vf9wuh.png , 2q87tqb.png , i55f1f.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Afk la cai-> uitati-va la ceas.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 minute imi ziceai ca au trecut 7 zile, ca nu primesti nimic. ->> 1z18t50.png Acela care dadea in tine,eram eu,apoi a venit el. Daca nu erai afk te duceai in spate si iti scadea macar 10% hp. # Cat hp spawn ai tu ? :blink: Adminii sa verifice in log,daca i-ai dat wanted.

Link to comment
Share on other sites

=)) Nici macar nu eram afk... aveam hp spawn si ala ma tot ataca... dar la un momentdat i-am dat wanted ... iar tu batman te bagi ! Ha Ha Ha :))

Daca nu erai afk de ce nu i-ai zis nimic? Arata-mi o dovada ca erai on acolo.

Link to comment
Share on other sites

July 01 - 14:25:23: Soldat Cernoby l-a suspectat pe Redz cu un nivel de urmarire de 3, motivul: war
July 01 - 23:24:19: Soldat Cernoby l-a suspectat pe Salvatore cu un nivel de urmarire de 3, motivul: rearrest
July 01 - 23:24:54: Soldat Cernoby l-a suspectat pe Salvatore cu un nivel de urmarire de 3, motivul: rearrest
July 01 - 23:27:54: Soldat Cernoby l-a suspectat pe Salvatore cu un nivel de urmarire de 3, motivul: rearrest
July 01 - 23:28:07: Soldat Cernoby l-a suspectat pe Katalyn cu un nivel de urmarire de 2, motivul: rearrest[/code]

Cernoby (nick nou Cornwell) va primi ban 5 zile pentru incercare de inducere in eroare si afk la cai x2 (defapt x3, chiar daca plangerea e retrasa, fapta ramane)

Antecedente: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=438975&st=0&p=6323636&hl=cernoby&fromsearch=1&#entry6323636

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=438585&st=0&p=6314659&hl=cernoby&fromsearch=1&#entry6314659

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...