Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest

Revenire axelutz

Recommended Posts

Posibil sa revin pe server si eu si multi dintre cei vechi dar nu voi mai accepta ca toti cei care au un an pe server sa comenteze la mine sau sa rada de cei vechi...totusi sa aiba unpic de respect pentru cei vechi...pentru unii care candva se chinuiau alaturi de acest server

ATENTIE:Asta nu este contul meu principal cel din 2008,mai aveam unul banat de catre Adi deci sa nu credeti ca spun minciuni...

Link to comment
Share on other sites

:)) nu cred ca ar interesa pe cineva revenirea ta .. daca ai fi fost ceva mai renumit :) era altceva :) dar :-?? eu cel putin cred ca ma numar printre ceilalti 99.9% din playerii serverului care nu te cunoastem :))

Welcome Back ! :)))

Link to comment
Share on other sites

Welcome back, axelutz!

# Eu il stiu pe acest baiat, asta inseamna ca fac parte din cei 0,01% dintre jucatori care nu-l cunosc? Intr-un fel, are dreptate. Ce vrea el sa zica, este ca playerii vechi sunt luati in deradere (si asta este adevarat) si nu v-a mai accepta comportamentul neadecvat al playerilor noi fata de cei vechi (veterani).

Link to comment
Share on other sites

Bine ai revenit,din punctul meu de vedere cei vechi sunt la fel ca cei noi,nu au nimic deosebit si nici nu au avut vreodata,astea sunt doar mofturi.

#Daca ai jucat acum 3 ani si te-ai lasat este strict problema ta,cum ai sustinut' tu server-ul atunci asa o pot face si cei care joaca de 1 saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Sa zic ca joc pe server de 1 an si ceva.

Tu joci de 3-4... ai capatat expierienta... Felicitarile mele.

Dar de ce sa te crezi mai superior celorlalti? Adica din ce ai scris tu acolo am inteles ceva de genu' : Vreau respect, respect, respect.

Hmm... Nu te supara... Respecta-ma ca sa te respect. Te-ai prins tu.

Nu spun asta in nume de rau.

kidzeen are dreptate.

Si eu sunt player, si tu esti player. Nimic special.

+ de asta... nu te-am vazut pe server.

Link to comment
Share on other sites

Mersii,in fine eu am jucat si inca mai joc si cu alte nickuri nu doar cu axelutz si deaia nu ma cunosc unii...

Link to comment
Share on other sites

Iti multumim ca ne-ai anuntat ca revii, de cand asteptam momentul asta...avem emotii. Esti un ZEU pentru noi, app cine esti defapt si care e scopul acestui topic? Sa inteleg ca esti un player vechi care "o arde" undercover cu mai multe nick-uri ca in trecut a fost "cuminte" si acum cauti atentie facand astfel de topicuri...in fine mie mi se pare penibil ce faci tu, daca vrei sa iesi in evidenta sau cauti anturaj fa-o cu alte metode mai originale nu fortate.

Victima a trecutului !!! You Rock !!! wtf... :-j

Link to comment
Share on other sites

axelutz sa fiu sincer nu ii pasa nimanui ca revii tu pe server si alte chestii .. puteai sa revi fara sa faci un new topic , cum a zis si TheOne mare 'zeu' ai fi tu .

#Trebuia sa iti punem si covor rosu' cand intrai pe server :hail:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...