Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kRaYnEEEEEEE

[Rezolvat] mihai1200 - limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc:kRaYnEEEEEEE

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Mihai1200

Screenshot-uri: CLiCK HeRe

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):Vroaim sa ma duc la Funky sai dau materialele ca deabea iesise din jail si mihai1200 ma injurat ca de ce nu ne ducem la kill cu el .... si alianta nu ii raspundea si eu iam spus *Si ce propui*si ma injurat.... fara motiv.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau):Panther

Martori:-

Link to comment
Share on other sites

Daca ma provoci.. dar tie nu am ce sa iti explic ca nu intelegi nimik :copilas: :despair:

# Imi cer scuze dar e insuportabil copilul asta imi accept pedeapsa fiind la prima abatere sper sa iau doar mute 30 de minute sau 2 ore.

! Vacanta Placuta !

Link to comment
Share on other sites

1-Nu team jignit cu nimic.

2-Nu tiam facut nimic ca sa ma injuri.

3-Nu inteleg de ce te oftici .....

* Nu te uiti putin la tine ma frustratule.

* Chiar in poza ta apar cuvintele tale "Si ce propui ? " daca tu crezi ca ai intrat in LSV sa stai si sa freci menta nu e asa baiatu + Nu se fac plangeri intre colegi dar daca copii regulamentul pe o foaie si la teste il zici e clar ca nu stii nimic despre viata de gangster.

~ Last Post ~

Link to comment
Share on other sites

1-Nu-l copii il pot retine si singur ca ma duce mintea nu ca tine

2-Tu injuri mereu deci sunt obisnuit dar de la un "si ce propui* te enervezi e clar cu tine.

3-Habarnaveai ce faceam eu in momentul acela( Ii dadeam mats lui Funky).Deci puteam veni cu el daca era ceva

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...