Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

robo3

Plangere Clohard

Recommended Posts

Numele meu în joc:Paty

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Clohard

Screenshot-uri: http://imageshack.us/photo/my-images/822/45481646.png/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):stateam si incercam sa sar la event si dintr-o data vine copul si imi ia motorul!

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Maryus

Martori:Fantoma si restul de la event

Link to comment
Share on other sites

Salut . In primul rand acel motor era luat de mine de la banca, tu sau alt civil mi l-ati furat la locul eventului . Am incercat pe cale amiablia sa il recuperez, vorbind frumos. Nu ati reactionat in niciun fel . Ba mai mult, poza ta nu dovedeste nimic. Tot ce se poate vedea este persoana mea pe un motor pe rampa din skate park . In orice caz, a aparut wanted, am fost nevoit sa plec de la event, si vazand ca te stradui asa tare sa pui mana pe vehiculul respectiv ti l-am inapoiat.

View post on imgur.com

Edit : Crezi ca eu fac poza cand ma urc in fiecare vehicul din joc? :)) . Ce-ar fi sa ma inregistrez de cum dau log-in ? :)) . Nu e nevoie de asa ceva . Nu ai dovezi suficiente, ba mai mult am eu cand motorul se afla in posesia ta, chiar daca nu trebuia sa ti-l dau avand in vedere plangerea pe care mi-o faci acum...

Vezi ca ai functia edit . Nu este necesar inca un post.

Link to comment
Share on other sites

Salut . In primul rand acel motor era luat de mine de la banca, tu sau alt civil mi l-ati furat . Am incercat pe cale amiablia sa il recuperez, vorbind frumos. Nu ati reactionat in niciun fel . Ba mai mult, poza ta nu dovedeste nimic. Tot ce se poate vedea este persoana mea pe un motor pe rampa din skate park . In orice caz, a aparut wanted, am fost nevoit sa plec de la event, si vazand ca te stradui asa tare sa pui mana pe vehiculul respectiv ti l-am inapoiat. Revin cu ss imediat chiar daca nu este nevoie, avand in vedere lipsa dovezilor tale.

Revino cu ss te rog frumos cand ai avut tu motorul

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...