Jump to content
Perpripiu

Candidati la Primarie Sesiune Iulie 2012.

Recommended Posts

In acest topic va puteti depune candidatura pentru postul de primar

Se va tine cont de :

- timpul petrecut pe server in ultima luna

- plangeri avute

- ban-uri/avertismente avute

- ajutor acordat la organizarea event-urilor

- idei noi aduse serverului

- ajutor acordat politiei sau in organizarea sa

- ajutor acordat jucatorilor noi

- vechimea in comunitate

Model de inscriere:

Nick:

Level:

Varsta:

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Lista cu promisiuni:

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el.

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Cei care isi depun CV-urile vor fi analizati de catre staff-ul MTA LinkMania Land's si nu in ultimul rand de catre Game Masters MTA LinkMania Land's

Topicul va ramane deschis pana cand staff-ul va alege candidatii care vor merge mai departe

Rog sa posteze aici doar cei care vor sa candideze si nu in gluma , alte posturi inutile vor fi sanctionate cu warn up.

Link to comment
Share on other sites

Nick: whyMe.

Level: 8

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salutare.Ma numesc Zatreanu Andrei si am inceput sa joc pe linkmania pe 23 Martie 2010.Fiind prima oara cand joc San Andreas MultiPlayer,am avut foarte mare nevoie de ajutorul lui playOn,el fiind cel care m-a invatat sa joc.Am inceput prin a prelua comenzile jucatorilor,ca si News Reporter.A fost prima mea factiune,acolo familiarizandu-ma cu jocul.Am fost foarte fericit cand am primit primul meu salariu,de 30.000 $.Erau bani frumosi pe vremea aia.Tot in News Reporter mi-am facut foarte multi prieteni si atunci a inceput sa imi placa jocul foarte mult .Jucam chiar 7-8 ore in fiecare zi. Imi amintesc ca am fost foarte fericit,prima oara cand am participat la un event organizat de un GameMaster,nu mai stiu exact de cine fusese facut.Pe atunci am fost determinat sa joc SAMP de multi colegi din clasa care se apucasera inainte,cum ar fi FuZzy,rvG,sHINNNe. si The_Game . Facand un level cu care puteam intra in gang-uri,mi-am depus demisia si am devenit membru Da Nang Boy's,pe timpul lui Junyoru.M-am simtit foarte bine mai ales ca era o factiune foarte buna.Am intrat aici ca sa ma remarc,pentru ca apoi sa aplic in Grove Street,pe care eu o vedeam ca o factiune foarte bine organizata,unita si pretentioasa.Pe atunci nu aveam gand-uri de Hitman Agency.Aveam un mare respect pentru abosolut toti membri din Grove.M-am simtit foarte bine alaturi de colegii mei din DNB,si am descoperit ca deathmatch-ul este pasiunea mea.M-am descurcat bine si am avansat la rank 3 dupa care incet,incet factiunea incepuse sa se destrame.Dupa o perioada mi-am depus demisia si am aplicat in F.B.I,unde am fost si acceptat.Am petrecut o perioada foarte frumoasa si acolo,am fost avansat la rank 3 de catre lider-ul Florin,care pe atunci avea doar GM.Imi amintesc cum asteptam cu nerabdare mentenantele ca sa mi se reseteze toate crimele.Dupa o perioada de timp imi venise o mare dorinta sa intru intr-un gang,am incercat in Grove Street,unde am avut mari emotii cand am intrat ,pentru ca stiam ca testele nu erau usoare deloc.Aici am stat mult timp pana ce am fost avansat la rank 3.A venit wipe-ul,care a durat o perioada destul de lunga de timp si am intrat impreuna cu colegii mei pe serverul BETA,acolo unde ne-am distrat ,deasemenea ,chiar daca nu era serverul oficial.Dupa wipe imi amintesc cum am vrut sa revin la loc in Grove,pentru ca imi placea.Atunci se schimbase si lider-ul(The_Game),cu care ma intelegeam foarte bine.In Grove am trait cea mai frumoasa experienta pentru ca aici mi-am facut cei mai multi prieteni: sKoL,The_Game,playOn,Kiddo,BobMarley,JustinPA,DizzY,LoVeLess.Am acumulat multa experienta in ceea ce priveste manuirea armei si m-am bazat pe acest atuu al meu.Dupa ce am stat aproape 4 luni in Grove Street si dupa ce fusesem promovat la rank 5,am aplicat in Hitman Agency,unde am fost acceptat de MItasik si am trecut la toate probele fara nici o problema.Aici mi-a placut foarte mult,dar din pacate luasem ban 30 de zile si Mitasik a fost nevoit sa ma dea afara pentru ca ocupasem locul degeaba.Dupa o perioada de 2 saptamani,cat am stat civili,am stat sa urmaresc cum evolueaza factiuniunile si cea care m-a impresionat a fost ballas.Cu un lider nou (JustinPa) si cu multi membri schimbati Ballas mi s-a parut una dintre factiunile care a crescut la fel de mult cum era pe vremea lui kWai,asa ca am aplicat si am trecut testele fara nici o problema.In momentul actual sunt in Scoala si am de gand sa fac treaba buna cu aceasta factiune pentru ca membri sunt ascultatori si foarte prietenosi.

Lista cu promisiuni: -am sa fac event-uri atat pentru player-ii de level mic,cat si pentru player-ii de level mare

-am sa acord salariul playerilor level 1-5 in fiecare zi

-am sa tin sub control echipajele de politie

-am sa ajut orice player,care imi cere ajutorul

-am sa le ofer bani

-am sa le fac jocul mai frumos,explcandu-le fiecare lucru temeinic

-am sa aduc cat mai multa distractie pe server,ca pana la urma asta e si scopul jocului

-am sa formez playerii din "Politicieni" buni jucatori pentru factiuniile viitoare

-am sa le ofer tuturor jucatorilor tot ce imi sta in putinta

Ma numesc Andrei Zatreanu,am 16 ani,sunt din Bucuresti si practic Dans Sportiv de performanta.Samp-ul este unul din jocurile,care m-a pasionat,deoarece mi-am facut multi prieteni si ma si distrez de fiecare data cand ma joc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick: Al1n..

Level: 17

Varsta: 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut.Ma numesc Vasiescu Alin si locuiesc in judetul Timis orasul Faget.MI-am inceput activitatea pe server in luna septembrie al anului 2009 fiind indrumat de 2 prieteni,wolverine si alex 095 care acum nu mai activeaza.Primul meu cont s-a numit Silver cu acesta intrand in prima factiune Triads unde am avut un rank 4 pe vremea cand lego_kid era lider.Dupa parasirea accestei factiuni,eram destul de cunoscut pe server si am decis sa incerc sa intru in National Guard.Lider era SoulSeeker si am fost foarte multumit cand m-am vazut acceptat pt teste.Acelea mi s-au parut cele mai grele teste date la o factiune chiar si pana in ziua de azi insa am reusit sa le trec.Am acumulat un rank 5 in NG dupa care a urmat o perioade de inactivitate de 2 luni fiind nevoit sa imi depun demisia.La revenirea mea in joc am decis sa aplic pt TheMafia unde am fost acceptat de Deejayk acumuland si acolo un rank 4.In sfarsit ajungem la mult asteptatul wipe.Dupa wipe am hotarat sa imi schimb numele in Al1n_TM.Prima factiune dupa wipe a fost Scoala,lider fiind Specter.Apoi pe parcurs s-au schimbat liderii la Scoala insa am continuat sa raman in factiune pana la rank 5,in momentul parasirii factiunii liderii fiind TheOne si RobyRap.Din dorinta de a exploata si alte cunostiine,avand in vedere ca UST era o factiune nou aleg sa aplic acolo si reusesc sa intru unde am stat pana la rank 3.Am reusit sa strang o avere destul de mare datorita curselor de cai si eram destul de cunoscut pe server,cel mai mult remarcandu-ma prin organizarea de event-uri.Din cauza unor asa zisi ,,hackeri,, am fost nevoit sa renunt la cont si m-am lasat de joc pt o perioada de 6 luni.AM revenit cu acest cont si acum sper sa fiu ales primar pt ca imi place sa ajut playeri la nevoie. :tiphat:

Lista cu promisiuni:

-promit ca o sa organizez multe event-uri

-promit ca voi da salariile la timp

-promit ca voi ajuta fiecare player in parte cu problemele lui

-promit ca voi angaja consilieri capabili

-promit ca voi incerca sa fac din consilieri niste playeri buni si de viitor

-promit sa indrum pe cat posibli playerii

-promit ca imi voi respecta promisiunile

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Nume si prenume: Vasiescu Alin

Varsta :17 ani

Ocupatie: elev

MI-as dori sa pot face playerii sa inteleaga ca e doar un joc,si ca nu ar trebui sa fie rautati de nici un fel,injurii sau alte jigniri,pe langa asta as dori sa se inceteze cu vanatoarea si sa pot face pe cat mai multi playeri posibili sa intre pe server pt distractie.

Motto:Al1n meserie pentru primarie! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Date caracter:

Nick: Skybrax

Level: 19

Varsta: 18 ani

Biografie:

Nascut intr-un oras indepartat, Skybrax nu s-a bucurat de o copilarie tocmai frumoasa. Datorita neintelegerilor cu parintii sai, s-a luat lumea-n cap de la o varsta frageda. Cu doar 6000$ s-a hotarat sa-si faca un trai decent. Ajuns in periculosul oras Los Santos, vestit pentru crime si rapiri, nu a fost deloc intimidat de reputatia acestuia. S-a angajat pe post de camionagiu, dar jobul nu-i asigura un venit acceptabil. In cele din urma s-a orientat spre droguri, arme, prostituate si alte ilegalitati care 'l-au integrat' in viata cartierelor rau famate din Los Santos. Ocupandu-se de aceste treburi s-a imprietenit iute cu gangsterii de pe strada Grove, care i-au intins bratele, acceptandu-l printre ei. Aici a fost locul unde s-a format el ca om: a invatat sa respecte oamenii indiferent de vechime, experienta, statut in factiune, reputatie, etc. Aici i-a placut foarte mult deoarece ii avea alaturi pe prietenii sai: Tham, DelPiero16 si Flap_Jack. Acestia au parasit gangul din diferite motive, alaturi de alti membri, iar Skybrax se simtea marginalizat. A luat o hotarare neinspirata, pe care mai tarziu o regretase: a demisionat si s-a alaturat Triadelor. Aici a stat mult timp, cam 3 luni, in care numarul crimelor sale a depasit borna 1000. La orice crima politia era pe urmele sale, iar el pierdea extrem de mult timp in inchisoare. Din aceasta cauza s-a alaturat celor din Los Santos Vagos, care aveau o baza departe de controalele de rutina si de activitatea acestora. La putin timp de la intrarea sa in gang, acesta urma sa fie desfiintat. Unii gangsteri au luat-o pe calea cea buna, iar altii au continuat cu ilegalitatile. Skybrax a hotarat sa lase de o parte crimele, furturile si inselaciunile si sa-si schimbe radical stilul de viata. Neavand o situatie financiara prea buna, el s-a orientat spre factiunile guvernamentale. A intrat in Garda Nationala unde a invatat totul despre lucrul in echipa. A ajuns la rangul de Maior, apoi s-a angajat in Departamentul de Politie unde a petrecut aproape 4 luni, in care a ajuns locotenent si si-a facut o avere foarte mare. El a reusit sa-si cumpere o vila in valoare de 300 de milioane de dolari si era patronul unei afaceri petroliere, ajungand la apogeul carierei sale, indeplinindu-si visul de mic copil. Intr-o zi cand se intorcea de la lucru, in spatele sau a aparut un om imbracat in costum negru care l-a impuscat de 3 ori. Cazut la pamant, el nu-si mai amintea decat zgomotul armei. Nimeni nu-i mai dadea nicio sansa de supravietuire, asa ca l-au transferat la un spital de specialitate intr-un oras din apropiere. Dupa o perioada indelungata de aproape un an, Skybrax s-a intors in orasul Los Santos cu o identitate noua pentru a-si relua afacerile lasate balta. La intoarcerea sa observa multe lucruri schimbate in San Andreas. Familia, prietenii, casa si actele lui au disparut intr-un mod misterios, iar el nu mai avea absolut nimic, fiind nevoit sa doarma pe strazi. Chiar daca in urma cu 1 an era un politist bun si corect, saracia il obliga sa fure pentru a-si procura hrana si cele trebuincioase. In cele din urma, Sky devine un camionagiu cu care isi strange banuti pentru licente si pasaport. Incet incet si-a regasit cativa prieteni, si-a strans destui bani pentru a se descurca, apoi a dorit sa revina la vechea sa ocupatie de politist. Dupa 2 luni in FBI, apoi 2 luni in Departamentul de Politie s-a hotarat sa candideze la primaria orasului.

Lista cu promisiuni:

- promit ca o sa fac eventuri frumoase

- o sa discut cu jucatorii despre problemele des intalnite

- o sa ajut jucatorii cu sfaturi, le voi gasi o solutie in rezolvarea problemelor

- o sa le dau salarii celor de level 1-5

- o sa incerc cresc calitatea jucatorilor care vor intra in factiune

Date personale:

Nume: Nicusor

Varsta 18 ani

Oras: Sibiu

Link to comment
Share on other sites

:roflag: :roflag: :roflag:

Nick: Mihai1200

Level: 15

Varsta: 19

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Salut , Ma numesc Mihai si am sa va spun Biografia mea de cand joc pe LinkMania. Eu m`am nascut in Los Santos , aveam 2 frati mai mari ei mau infatat cum sa ma apar si sa fac fata vietii. Cand am crescut mai mare m`am angajat ca , consilier la primarie acolo am ajutat multi playeri sa invete sa joace dupa un timp m`am angajat in SMURD pentru a salva viata oamenilor , eu am ajutat foarte multi oameni in SMURD cat si liderul , dar frati mei mau informat ca viata de mafiot este foarte frumoasa eu fiind inca mic m`am lasat influentat usor de ei si am decis sa ma dedic Mafiei , acolo am omorat multi oameni am furat foarte mult devenind un "Criminal" dupa un timp foarte lung petrecut in Mafie am decis sa ma alatur unui gang aliat mafiei San Fierro Riffa acolo liderul HkR ma ajutat foarte mult privind armele si tacticile warurilor. Impreuna cu HkR si restul gangului am dominat strazile Los Santos , intr`o zi am fost atacat de niste membri Los Santos Vagos unde am iesit foarte sifonat din aceea batalie pentru ca eram singur. Eu dupa ce m`am refacut am iesit din San Fierro Riffa si m`am alaturat Gangului LSV unde aici am gasit niste oameni minunati care se pricepeau in tot ce fac acolo in LSV mi`am deschis o firma de mats impreuna cu un coleg , dar dupa un timp am inchis firma si m`am dedicat factiunii. Am vazut ca primarul actual Alyyn7 va fi demis din functie si am decis sa depun un CV , poate voi fi eu noul primar.

:peace:

Lista cu promisiuni:

* Promit sa acord salarii playerilor cu level cuprins intre 1-5.

* Promit sa organizez multe evente pentru playeri cu level intre 1-8 dar si pentru ceilalti.

* Promit ca voi fi activ si ma voi dedica Factiunii 100%.

* Promit sa ajut playeri de level mic sa invete sa joace.

* Promit sa recrutez playeri capabili sa ajute pe ceilalti.

Cateva Date Din Real Life:

- Ma numesc Mihai am 19 ani sunt din Alexandria imi place fotbalul dar si fetele :> sunt o fire prietenoasa , de treaba acum cum ma crede fiecare si am ales sa candidez la Primarie.

~ Multumesc ~

Link to comment
Share on other sites

Nick: Teils1

Level: 14

Varsta: 15 ani

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Povestea mea pe server-ul de Sa:Mp al comunitatii Linkmania, incepe undeva prin luna Mai, anul 2010. Si acum imi aduc aminte, ca am aplicat pentru a face parte din factiunea "Taxi Company" si am fost respins, iar cand am incercat a 2-a oara am fost acceptat pentru teste, insa le-am picat deoarece nu am stiut unde este spawn-ul factiunii "Hitman Agency". Dupa ce am picat testele, m-am ambitionat si mai mult si cu ajutorul unui prieten, am ajuns sa stiu aproape mai toate locatiile, iar dupa ce am facut din nou aplicatie si am fost acceptat, m-am alaturat taximetristilor. In factiunea "Taxi Company" nu am stat foarte mult, deoarece nu prea aveam comenzi si multi ne omorau deoarece puneam "fare-ul" prea mare. Dupa ce am iesit din factiunea "Taxi Company" , imi aduc aminte ca am aplicat pentru factiunea "Grove Street", unde am fost acceptat din prima, insa am picat testele cu Skol. Dupa aceasta "experienta" m-am ambitionat si mai mult si am incercat alt gang,de data asta factiunea "Ballas", unde am si intrat in scurt timp. In factiunea Ballas am luat pentru prima oara ban. Imi aduc aminte ca a fost o suspendare mai mare, un ban de 14 zile luat din cauza unui limbaj mai neadecvat si unui comportament non fairplay. Dupa aceasta "experienta", m-am cumintit si de atunci nu am mai luat ban. Dupa ce mi-a expirat ban-ul, am organizat un eveniment pe forum, care a adunat multi doritori. Eventimentul se numea "Campionatul mondial de Deagle". Dupa acest eveniment s-a facut acum altul. Dupa ce am facut evenimentul de deagle, am organizat un eveniment intitulat "Campionatul de zaruri", care la randul lui a fost un succes, multumind multi oameni. Dupa ce s-a dat acel wipe, am asteptat sa se deschida noul gm, pana atunci jucand pe platforma beta. Odata cu noul GM, au venit si noiile ideei, astfel incat prin luna Iunie am organizat pe forum evenimentul "Ghiceste zona" si multe alte evenimente in game. In prezent, sunt civil si "imi castig existenta" din castigarea evenimentelor , din organizarea de evenimente si din ajutorul ce le acord noiilor playeri.

Lista cu promisiuni: - Salariul playerilor de level cuprins intre 1 si 5 se va modifica astfel incat, acestia sa-si poata permita licente, masini si sa-si poata cumpara level-ul mai usor.

- Consilieri vor tratati corespunzator, vor fi platiti in functie de activitate si vor primi bani in functie de articolul coneput.

- Jucatorii de level cuprins intre 1 si 3 vor putea participa la cursuri sustinute de consilieri, unde vor putea fi informati atat despre regulamentul serverului cat si despre cel al forumului.

- Se va relua programul de plata a job-urilor secundare (Job-ul de trucker, Taximetrist etc.)

- Se vor crea atat misiuni pentru politicieni, cat si pentru civili.

- Vor avea loc evenimente cu totul speciale, cu premii foarte mari.

Despre mine: Ma cheama Riza Ionut, am 15 ani si sunt din orasul Ramnicu Valcea, judetul Valcea. Atat profesorii, cat si parintii spun ca am spirit de lider si ca sunt un tutore bun. Pe langa acest lucru, in clasa a VII-a s-au organizat alegeri pentru presedentia scolii, iar eu am castigat detasat cu 400 de voturi din peste 700 de elevi de clasele V-VIII.

Do2hd.png

Mnfrs.png

Link to comment
Share on other sites

Nick: sMokeR

Level: 20

Varsta: 18 ani

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut, ma numesc Cristi, sunt din Constanta si am 18 ani . Am inceput sa joc pe serverul sa:mp LinkMania din primavara anului 2009, mai precis pe data de 16 Aprilie 2009. Primul meu cont a fost bGcw0w cu care am capatat experienta necesara pentru a ma putea desfasura pe acest server. Prima mea factiune a fost Taxi, iar pe atunci ca si lide era Talentatul27, un player tot atat si un lider capabil cu o experienta foarte buna. Usor usor am crescut in level si m-am alaturat medicilor unde mi-am facut destui prieteni cu care am colaborat foarte bine si am facut o treaba foarte buna. Dupa scurt timp au fost introduse noile factiuni The Triads si TheMafia. Curios fiind am aplicat la Triads unde spre fericirea mea am fost si acceptat. Acolo mi-am facut un nume si am reusit ca impreuna cu restul membrilor sa facem una dintre cele mai bune factiuni din acel moment. Zi de zi eram ca si spaima oraselor, mereu pusti pe warr-uri fie cu politia fie cu gang-urile adverse. Aici am ajuns sa detin rank 4 si sa fiu respectat de colegi pentru munca pe care o depunea in aceasta factiune. Dupa o perioada de aproximativ 3 luni petrecuta in aceasta factiune m-am decis sa imi refac un alt cont datorita unor probleme din trecut. Usor usor crescand in level am depus o aplicatie catre Federel Birou Of Investigation unde lideri erau Mitasik si Tinker. Am fost acceptat si am trecut testele. Aici am invatat ceea ce inseamna sa fi cu adevarat o echipa, dar din pacate dupa putin timp cei doi lideri au fost demisi, iar noul lider ales fiind Florin[Ciri]. Fiind rank 5 am fost ales ca si sub-lider al sub-diviziei ATF. Aici organizam sedinte si antrenamente saptamanale, imi placea foarte mult sa invat restul membrilor cum sa se desfasoare in anumite cazuri dificile. Asta pana la sfarsitul anului 2010 cand am decisa sa renunt la LinkMania GodFather pentru serverul de RolePlay al comuntatii. In vara anului 2011 a venit marele si mult asteptatul wipe. Imediat dupa aceasta schimbare am inceput sa joc din nou si prima factiune fiind Scoala. Dupa o saptamana am fost invitat sa ma alatur F.B.I-ului unde am intrat si am ajutat cu tot ce mi-a stat in putinta. Am stat aproximativ o luna in perioada in care am ajuns sa detin rank 3. In luna Iunie liderul Armate Mackensen a renuntat la lider si m-am gandit sa trimit o cerere coordonatorului cRs cu gandul ca as avea sanse la aceasta functie stiind ca mi-am petrecut o multa vreme alaturi de fortele de ordine. In cele din urme am fost acceptat si am primit lider la Armata. Aici am ridicat factiune cat am putut deoarece dupa doua saptamani de la punerea in functie am fost demis deoarece se aflase ca mi-am banat contul inainte de wipe. Atunci am decis sa renunt sa mai joc si asta am si facut pentru o vreme de 6 luni, dar am revenit in forta si m-am alaturat agentiei Hitman unde ma aflu si in ziua de astazi. Acum cred ca a venit vremea sa particip si eu la postul de primar pentru a ajuta playerii, fie ei vechi sau noi, cu experienta sau fara experienta.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa organizez eventuri zilnice;

- Promit sa ajut playerii ce-mi vor cere ajutorul;

- Promit sa ajut playerii financiar si moral;

- Promit sa acord salarii fortelor de ordine si consilierilor;

- Promit sa ma prezint la sedintele tuturor factiunilor;

- Promit sa respect tot ceea ce am spus mai sus si ca nimic nu a fost spus la intamplare.

Date personale : Ma numesc Barbu Cristian, am 18 ani, sunt din Cosntanta si sunt elev.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mishka

Level: 16

Varsta 18

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Salut,ma numesc Paul si am 18 ani.Imi afirm prezenta din Vara anului 2009.In acest timp am legat un numar considerabil de prieteni si am incercat sa colaborez in diferite actiuni.

Adus pe server de catre Tham,incepator fiind,nu i-am dedicat jocului o atentie considerabila.Incercam sa ma plimb cu vehicule fara sa fiu controlat de politie pentru adaosuri ilegale la masini.Intre timp am inteles SAMP-ul si am incercat sa joc controlat fara sa ofenses multa lume.Apoi am aplicat in Los Santos Vagos,factiune condusa de lego_kidd.Acum fiind un membru al factiuni,eram mandru de reusita mea,desi mi-a fost greu sa ma integrez.Pentru mine a fost prima data cand am tras cu un deagle,am trecut la limita testele,noroc cu regulamentul.Intre timp mi-am facut niste prieteni care mi-au aratat cateva tehnici,deci am scapat de titlul “incepatorul factiuni”.Am obtinut rank si mi-am facut prieteni,adevarati care si acum sunt alaturi de mine,MrAndy,Mugur si Ryder.Insa aveam tot viitorul in fata asa ca a trebuit sa demisionez.

Dupa dezlegarea grea de aceasta factiune am castigat primul event si totodata primi bani,50k mai exact,erau bani pe atunci.Insa m-am plictisit asa ca am luat o decizie favorabila,sa intru in Paramedics pentru a face bani.Aici mi-a fost de ajuns,cazuri dupa cazuri,un mic infern.De la accidente pana la boli rare,fiecare avea o sansa,incercam sa-i tratam cat se poate de repede.O viata grea,foarte obositoare,dar cu un salariu decent.Dupa 1 luna am decis sa-mi dau demisia,spre respectele mele liderului si colegilor.

Intre timp mi-am creat o reputatie,am inceput sa fiu cunoscut de playeri,cea ce mi-a marit optimismul spre factiuni mai bune.Am aplicat in The Triads,cea mai buna mafie pe atunci,isi merita din plin titlul.Din fericire am fost acceptat si am trecut cu brio testele.Cu un lider exigent ca Symbol a fost foarte greu sa fac fata duelelor,dar din fericire am trecut si saptamana de proba.Aici am obtinut functia cea mai inalta,rank 5 si diferite titluri,de la cel mai vechi player… la sef de clan.Aici mi-am facut un numar considerabil de prieteni si am invatat membri diferite trucuri.A fost o onoare sa lucrez cu uni din ce-i mai respectati si docili playeri de pe server,precum si prieteni adevarati ca kvl,vTz ,sOundy si cipy.Dupa 8 luni de mafiot,nu am mai suportat orele petrecute in penitenciar sau insultele loate-n frau de la fiecare dusman invins.Vroiam sa devin un player cuminte.Am intrat in Politie,mai exact in PD.Deja eram un om al legi,cu toate drepturile sa aresteze un suspect.Desi eram condusi de sefi de echipa,totul era ca la carte,in echipa.Daca ne aflam intr-un war al gang/mafia,inferioritate numerica,imediat veneau colegi pentru ajutor.

Intre timp s-a anuntat wipe-ul,totul incepuse sa se destrame.Eu impreuna cu Jaguar si Shakalo,am ales sa iesim din factiune,sa plecam unde vedem cu ochi.Am ales sa plec intr-un grup de prieteni,The Mafia.Aici imi erau toti prieteni,Vicentzo,Deejay,Alyyn,etc…Acum sunt in Grove Street,a trecut ceva timp de atunci si sper ca experienta mea isi va spune cuvantul.

Dupa s-a dat wipe si mi-am dat seama ca au fost 3 ani frumosi si ar trebui sa iau o pauza bine meritata.

Acum m-am reintors si sper sa aduc incepatorilor si tuturor sprijinul de care au nevoie.

Lista cu promisiuni:

• Promit sa nu discriminez niciun player si sa interactionez cu ei.

• Nu ofensez sau ma amuz de situatia financiara a oricarui membru al comunitati.

• Promit sa nu abuzez de functie.

• Promit sa raspund fiecarei intrebare pe /n.

• O sa fiu drept in fiecare decizie pe care o iau.

• Promit sa respect fiecare promisiune.

Date personale: Ma numesc Paul si sunt din Sibiu.

Link to comment
Share on other sites

Nick: G3aN

Level: 16

Varsta: 15

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut, ma numesc Gean, sunt din Constanta si am varsta frageda de 15 ani (aproape 16). Am inceput sa joc pe serverul LinkMania din anul 2012, luna februrarie.

Auzisem foarte multe despre accest server, ca este placut sa joci pe el si am hotarat sa incerc, eram incantat de server, playerii de treaba si membrii activi.

Fiind nou am activat cu numele "G3aN", prima factiune in care am aplicat fiind Politicieni, la care leader era The_Game, foarte de treaba si saltaret.

Am ajuns sa detin rank 2 in politiceni si sa imi fac multi prietenii, cu totii erau foarte de treaba, ma intelegeam cu toti si ne ajutam reciproc in orice problema pe care o aveam.

Venise o vreme in care mandatul lui The_Game i se termina ci, trebuia sa renunte la factiune asadar, am hotarat sa ies si eu din factiune si sa intru in NG, leader fiind Ares.

Totul era placut in NG, aveam prime, faceam antrenamente si urma sa imi fac noi prieteni, datorita activitati mele am ajuns sa detin rank2, faceam treaba buna fiind activ si respectand regulile ca la carte.

Dar uite ca dintr-o neintelegere a trebuit sa parasesc factiunea, a fost o zi trista pentru mine pentru ca ma atasasem foarte de factiune.

Ca sa fiu aproape de fosta mea factiune NG si sa raman ca un om al legii, am hotarat sa intru in PD, urmand sa dau testele cu Erick, eram foarte emotionat, dar datorita experientei acumulate in NG si ca stiam regulamentul foarte bine, am trecut cu bine.Am petrecut clipe foarte frumoase in PD, participand la controale/war-uri/blocaje si multe altele alaturi de lideri si membrii acestei factiuni. Dar intr-o zi a trebuit sa fiu demis din factiune datorita unei greseli minore.

Urma sa intru intr-o factiune unita si cu un leader pe masura, m-ai exact in UST leader fiind Panther, aveam prime mari, organizam eventuri in cadrul factiuni iar eu in fiecare zi mergeam prin LS/SF/LV sa ajut playeri cu repair/refill.

A venit vremea sa parasesc factiunea, vroiam sa incerc un gang asa ca am ales Ballas.Leader fiind JustinPa am aplicat in Ballas, urma sa dau testele cu Gohitler, intr-adevar aveam emotii, dar intr-un final am trecut testele si am fost acceptat.

Server-ul devenindu-mi foarte drag, m-am hotarat sa-mi chem si prietenii sa joace pe el acestia fiind: Azman, sENNNtRy, Alinw0w, zOmG,Miky28,Bessyde.you.

Lista cu promisiuni:

*-Promit sa acord salarile de level 1-5 zilnic.

*-Am sa ajut ori ce player cu bani,job-uri,sfaturi.

*-Am sa fac eventuri pentru cei de level 1-5 cat si pentru ceilalti playeri.

*-Am sa incerc sa ajut membrii din Police Departament.

*-Voi incerca sa fac jocul cat mai placut pentru toti de pe server.

*-Voi avea grija sa recrutez membrii capabili si sa le dezvolt abilitatile.

*-Promit sa fiu activ si sa incerc sa ridic cat mai sus posibil factiunea.

Date personale: Ma numesc Gean sunt din Constanta si am 15 ani, imi place foarte mult sa joc SA:MP cu prieteni si sa ma distrez alaturi de membri factiuni in care sunt.

Imi place ca in timpul liber sa ies la bascket cu prieteni si din cand in cand m-ai vorbim despre SA:MP sau uni playeri de pe sa:mp, laudandui pentru abilitatile lor sau ca's baietzi de treaba.

Vreau doar sa ma integrez intr-un grup si sa-mi fac prieteni, imi place sa ajut si sa sar in ajutorul cuiva.

.

Link to comment
Share on other sites

Nick: RoBerTzIcHa

Level: 21

Varsta: 14

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): RoBerTzIcHa sa nascut in 2008 in orasul San Fierro,atunci avand numele de Razer_Robert.Si-a pierdut parintii de la o varsta frageda si nu avea nici foarte multi prieteni.Incerca din rasputeri sa gaseasca o modalitate de a face bani.A descoperit jobul secundar de dealer de arme.In urmatoarele saptamani a trait vanzand materiale pentru arme.Si-a facut niste prieteni care faceau parte din gangul Los Santos Vagos.Cand a incercat sa intre in Los Santos Vagos,acestia nu aveau lider.Pentru ca nu avea niciun sprijin a decis sa plece din tara la niste rude pentru a se pune pe picioare cu banii.Sa intors in San Andreas in 2010 cu o situatie financiara destul de buna.Si-a facut din prima un anturaj mai putin bun si a intrat in gangul Ballas.Fiind primul lui gang, ii placea nespus de mult sa se lupte cu rivalii si sa participe la bataile de strada.In Ballas a invatat sa traga cu arma si tot ce tine de viata unui gangster adevarat.Au avut o perioada in care nu au avut lider.Pentru a nu trage gangul in jos a ramas acolo pana a fost ales un nou lider pentru ei.Cand a plecat din Ballas a plecat impreuna cu prietenul tupac_.Amandoi au intrat in Da Nang Boys.In Da Nang Boys a stat o lunga perioada din cariera lui.Acolo si-a facut si cea mai mare parte din prietenii pe care ii are la ora actuala.In scurt timp DNB a ajuns gangul lui de suflet.In perioada aceea Razer_Robert era urmarit de niste oameni care vroiau sa il omoare pentru ca a tradat Ballasul.Si-a schimbat numele in RoBerTzIcHa si a inceput o noua viata bineinteles tot in Da Nang Boys.Cand au ramas si aici fara lider a vrut sa ramana in factiune pentru a grabi alegerea unui nou lider.Cand krystu a venit in dnb,Robertzicha a iesit si a mers in Grove Street pentru ca simtea nevoia unei schimbari.Ramas in alianta a putut tine legatura cu vechii prieteni din dnb.Dupa 1 luna a revenit in dnb pentru ca simtea ca acolo ii era locul.Wipe-ul se apropia din ce in ce mai tare si tot mai multi din prietenii lui RoBerTzIcHa au decis sa plece din factiune.El vroia sa invete meseria de politist dar niciodata nu a avut ocazia.Vazand ca numai are nimic de pierdut a aplicat la departamentul de politie.A fost acceptat si a trecut testele.Ultimele 3 saptamani pana la wipe RoBerTzIcHa a invatat meseria de politist.Dupa wipe,el a intrat din nou in Ballas unde traia din vanzarea masinilor furate si pescuit.Fiind la inceput gangurile si mafiile nu aveau arme,asa ca bataile erau monotone doar cu bate si pumnale.A stat in Ballas 1 luna apoi si-a adus aminte de vremurile cand era politist si s-a inrolat in Armata.In Armata i-a placut foarte mult si si-a facut o gramada de prieteni noi.Tot in Armata s-a perfectionat in tainele meseriei de politist.Dupa ce i-au plecat mai multi colegi buni,Robertzicha a decis sa iasa din Armata impreuna cu un vechi prieten din dnb numit sTyLer.Amandoi au intrat in FBI.In FBI a stat cea mai mare perioada a carierei lui.A ajuns lider secundar la ATF,apoi lider ATF.Fiind agent FBI se ocupa cu aplicarea legilor pe server si indrumarea celor noi,asa ca a crezut ca este capabil si pentru functia de primar.A decis sa isi depuna candidatura in speranta ca o sa iasa primar.

Lista cu promisiuni:

-Promit sa dau salariile jucatorilor cu levele cuprinse intre 1 si 5.

-Promit sa ii ajut pe cei de level mic de fiecare data.

-Promit sa angajez consilieri cat se poate de capabili.

-Promit sa fac eventuri in fiecare zi.

-Promit sa ajut fiecare jucator care imi cere ajutorul.

-Promit sa ajung la aproape toate sedintele factiunilor.

-Promit sa fiu drept in luarea decizilor.

Real Life:

•Ma numesc Robert am 14 ani :closedeyes: si sunt din Bucuresti.Am inceput sa joc pe linkmania de prin 2008 dupa ce am vazut serverul in revista Level dar nu m-am tinut de joc.M-am reapucat in 2010 si de atunci am inceput sa joc in fiecare zii pana in prezent :D.Sunt o fire glumeata dar si serioasa doar cand e nevoie.As putea sa fiu serios tot timpul dar nu este genul meu :)).Cam atat despre mine :-??.

Va :-* si ne vedem in joc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: FashionVictim

Level: 10

Varsta: 18

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salutare linkmaniacilor , sunt Andrei din Constanta am 18 ani iar lumea din Sa:Mp ma stie de FashionVictim . Am inceput sa joc din anul 2008 pe LinkMania , fiind singurul si primul server de sa:mp la vremea aceea . Primul meu cont a fost Cha0s,pe care mi`l facuse colegul la vreamea aceea cat si prietenul meu Rohan , el m`a ajutat foarte mult , pe acest cont am invatat sa joc , mi`am dezvoltat abilitatile de jucator pana in anul 2009 cand am inceput sa joc serios , avand habar despre ce este vorba . In anul 2009 mi`am facut un cont cu numele Ludacris93 pe care am activat foarte mult , sunt legate amintiri placute cat si neplacute de acest nick . Prima factiune a mea a fost " Medicii " in aceasta factiune am invatat foarte multe , in primul rand am invatat locurile importat din sa:mp , am petrecut o perioada destul de lunga in Medici ajungand la rank 4 . Am spus sa imi incerc norocul si intr-un gang de aceea am intrat in SFR dar mi`am dat seama ca nu sunt facut pentru "meseria" de mafiot , asa ca am aplicat la PD pe atunci avea lider Caddy in anul 2009 , un lider dar in acelasi timp un om cu un caracter deosebit . Am invatat multe lucruri bune de la Caddy el m`a facut sa raman in PD pentru o perioada destul de mare . Impreuna cu ceilalti colegi am reusit sa pastram linistea si ordinea in cele trei orase . Eram zilnic pe strazi pentru a oprii traficul de arme cat si cel de droguri . PD a fost ce`a mai buna factiune pentru mine , am petrecut momente frumoasa alaturi de oameni capabili , seriosi si cu simtul umorului .Dupa o lunga perioada petrecuta in politie , am primit o invitatie pentru Grove , am acceptato si nu mi`a parut rau niciodata ca am facut`o , pe aceea vrea factiunea era condusa de Catal1n . In anul 2010 am fost ales lider la Hitman pentru o perioada destul de scurta din iulie in august . In luna august s`au facut restructurari si au fost demisi toti liderii , unii vinovati altii fara motiv . Mi`a placut foarte mult sa fiu liderul factiunii Hitman , sa fiu liderul unor oameni care gandeau de 1000 de ori si vorbeau o singura data , unor oameni inteligenti , capabili , unii dintre ei au ajuns la randul lor lideri sau chiar admini . In luna august 2010 dupa ce am pierdut liderul am intrat in PD iar dar nu am mai activat la fel ca inainte pentru ca m`am simtit nedreptatit . Am iesit la o scurta perioada , din caua activitatii , nu mai eram asa de activ si nu faceam fata cerintelor . In anul 2011 nu prea au fost asa multe intamplari deosebite , a fost un an plin de eventuri , distractie , dar nu ca inainte , de accea a treacut si foarte repede . Acum fac parte din gangul LSV unde sunt cei m`ai minunati oameni , cu care ma inteleg foarte bine si sper sa ramana tot asa ! Vreau sa candidez la postul de primar pentru a demonstra ca inca pot sa fiu activ , pot sa ajut playerii care au nevoie de ajutor . Daca o sa ajung mai departe , promit ca nu am sa va dezamagesc ! Aceasta a fost povestea mea , cu respect FashionVictim !

Lista cu promisiuni:

-Promit sa dau salariile jucatorilor cu levele cuprinse intre 1 si 5.

-Promit sa ajut playerii de level mic cand au nevoie

-Promit sa angajez consilieri pentru fiecare oras

-Promit sa fac diverse eventuri in fiecare zi

-Promit sa ajut pe toata lumea indiferent de factiune

-Promit ca am sa iau parte la toate sedintele factiunilor

-Promit ca am sa ajut factiunile guvernametale pentru o desfasurare mai buna a activitatii membrilor

-Promit ca am sa ascult si am sa fac tot posibilul sa rezolv problemele fiecarui player .

Real Life:

-> Ma numesc Andrei am 18 ani sunt din Constanta , practic kickbox de 2 ani si sunt elev :)) !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ryth

Level: 16

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Ryth s-a nascut in orasul Los Santos, inca din prima zii cand a deschis ochii avea doar un parinte, mama lui. Aceasta a incercat sa-l creasca singura, casnicia cu fostul ei sot fiind distrusa de acesta, o batea, era bautor, nu venea cu zilele acasa iar ea a hotarat sa o ia pe un drum separat, acela fiind incercarea de a trece prin viata singura alaturi de fiul sau. Anii au trecut..Ryth s-a maturizat, mama lui ii dadea tot ce el cerea, in limita disponibilitatii. Baiatului ii placea foarte mult viata de cartier, umbla cu baietasii din cartier, facea combinatii, si-a facut un nume in orasul Los santos inca de la o varsta cruda..14..15 ani. A facut tot felul de belele, el avea o sclipire in plus fata de prietenii si tovarasii lui, el vedea toate lucrurile care se intamplat din mai mult ipostaze, vedea tot ce se intampla, isi calcula tot inainte sa actioneze, fapt ce la facut sa fie favorizat de liderii gang-urilor din Los Santos..si nu numai..au auzit de el multi interlopi din San Fierro si Las Venturas. La varsta de 16 ani, era desemnat nepotul liderului unui gang puternic din Los Santos, deja se implica prea mult in actiuniile acestora, isi facea treaba foarte bine, dar s-a indepartat foarte mult de familie, de mama lui..ea statea acasa..plangea..ii era dor de copilul ei, dar Ryth preocupat cu combinatiile si cu banii a uitat complet de mama lui..nu mai statea acasa..dormea cu mafiotii in casa lor din cartier. Ryth era foarte apreciat de multa lume, ajuta pe oricine sa iasa din belele, ii ajuta pe multi sa le iasa combinatiile si afacerile, era foarte iubit de baietasii din cartier, dar avea si o multime de dusmani, care poarte in ei doar invidie si vor sa-i faca doar rau si sa-i provoace cat mai multa suferinta. Liderul clanului in care era bagat Ryth era unul dintre cei mai puternici oameni din Los Santos financiar, si era foarte foarte bine cunoscut peste tot. Intr-o zi..Ryth se afla cu liderul la Burger, cand un prieten de-al liderului a venit la masa lor si l-a rugat pe lider sa-i acorde 5 minute pentru a`i explica ceva, Ryth se simtea bine ..manca ..bea ..radea cu baietii nu avea nici o treaba. Liderul s-a asezat la masa, iar acest prieten al lui a inceput sa-i explice..ca a fost un contract semnal pe capul mamei lui Ryth si ca asasinii sunt deja pe urmele ei. Liderul cand a auzit...l-a luat pe Ryth, l-a pus in masina si a facut o cursa nebuna pana la casa unde locuia mama acestuia. Mama lui a fost asasinata in urma cu 5 minute, mama lui era in casa cu o vecina, plangand ii explica vecinei despre faptul ca Ryth nu mai da pe acasa si ca ii este foarte dor de el, femeia a povestit ca dintr-o data a batut la usa iar mama lui Ryth a sarit de pe scaun..a fugit catre usa tipand Ryth, dupa ce a spus o data "ryth" s-a facut o liniste deplina..cand vecina lui a mers la usa..mama lui Ryth era intinsa pe jos, intr-o balta de sange. Ryth vazand toate acestea, constient ..si lovit acolo unde doare mai rau..si-a inmormantat mama crestineste, de atunci merge in fiecare zii in cimitir la ea, s-a lasat de combinatiile din cartier, cu banii stransi de mama lui..si cu banii stransi de el..si-a cumparat un apartament langa Burger Nord unde locuieste singur. Acum este un baiat linistit, marcat pe viata pt moartea mamei lui, este interesat de politica, sprijinit de un unchi de-al lui a intrat intr-un partid politic, nu vrea sa se opreasca aici, vrea sa demonstreze lumii cunostintele lui, si sa devina conducatorul orasului Los Santos.

Lista cu promisiuni:

*Promit salariile zilnice, si activitatea zilnica

*Promit cat mai multe event-uri zilnice pentru cei de lvl mic si nu numai

*Promit sprijinul meu in orice activitate o sa aveti nevoie

*Promit sa ma ocup de consilieri, special pentru toti cei care au nevoie de ajutor financiar sau care au nevoie de consilieri pentru a intra in diferite discutii

*Promit ca voi incerca sa procedez corect in toate deciziile pe care le voi avea de luat

*Promit o lume mai buna, cu mai multa intelegere,.

*Promit sprijinul meu pentru PD/FBI/Armata

*Promit ca o sa fiu bun si intelegator cu oricare dintre voi, si promit ca voi respecta tot ce am spus mai sus

Ma numesc Chindris Sorin, am 16 ani si sunt din Baia Mare joc pe LM din 2010, activez cat pot si cat am timp, practic atletism de performanta, asta ma retina sa activez cu cateva procente mai putin, sunt un baiat direct, poate cateodata prea direct :)), dar totusi..intelegator si buuuun. (la suflet) .. vreau doar binele tuturor, sa fie un echilibru intre toti playerii, daca cineva intra 20 minute zilnic in samp, vreau ca in acele 20 minute sa se simta bine, sa se inteleaga toata lumea bine, fara invidii, certuri si altele. Daca o sa ma votati..am sa incerc sa rezolv toate aceste mici probleme dintre playeri. Vote me>>>> . Va tzuc adanc :)):*

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ryth

Level: 16

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Ryth s-a nascut in orasul Los Santos, inca din prima zii cand a deschis ochii avea doar un parinte, mama lui. Aceasta a incercat sa-l creasca singura, casnicia cu fostul ei sot fiind distrusa de acesta, o batea, era bautor, nu venea cu zilele acasa iar ea a hotarat sa o ia pe un drum separat, acela fiind incercarea de a trece prin viata singura alaturi de fiul sau. Anii au trecut..Ryth s-a maturizat, mama lui ii dadea tot ce el cerea, in limita disponibilitatii. Baiatului ii placea foarte mult viata de cartier, umbla cu baietasii din cartier, facea combinatii, si-a facut un nume in orasul Los santos inca de la o varsta cruda..14..15 ani. A facut tot felul de belele, el avea o sclipire in plus fata de prietenii si tovarasii lui, el vedea toate lucrurile care se intamplat din mai mult ipostaze, vedea tot ce se intampla, isi calcula tot inainte sa actioneze, fapt ce la facut sa fie favorizat de liderii gang-urilor din Los Santos..si nu numai..au auzit de el multi interlopi din San Fierro si Las Venturas. La varsta de 16 ani, era desemnat nepotul liderului unui gang puternic din Los Santos, deja se implica prea mult in actiuniile acestora, isi facea treaba foarte bine, dar s-a indepartat foarte mult de familie, de mama lui..ea statea acasa..plangea..ii era dor de copilul ei, dar Ryth preocupat cu combinatiile si cu banii a uitat complet de mama lui..nu mai statea acasa..dormea cu mafiotii in casa lor din cartier. Ryth era foarte apreciat de multa lume, ajuta pe oricine sa iasa din belele, ii ajuta pe multi sa le iasa combinatiile si afacerile, era foarte iubit de baietasii din cartier, dar avea si o multime de dusmani, care poarte in ei doar invidie si vor sa-i faca doar rau si sa-i provoace cat mai multa suferinta. Liderul clanului in care era bagat Ryth era unul dintre cei mai puternici oameni din Los Santos financiar, si era foarte foarte bine cunoscut peste tot. Intr-o zi..Ryth se afla cu liderul la Burger, cand un prieten de-al liderului a venit la masa lor si l-a rugat pe lider sa-i acorde 5 minute pentru a`i explica ceva, Ryth se simtea bine ..manca ..bea ..radea cu baietii nu avea nici o treaba. Liderul s-a asezat la masa, iar acest prieten al lui a inceput sa-i explice..ca a fost un contract semnal pe capul mamei lui Ryth si ca asasinii sunt deja pe urmele ei. Liderul cand a auzit...l-a luat pe Ryth, l-a pus in masina si a facut o cursa nebuna pana la casa unde locuia mama acestuia. Mama lui a fost asasinata in urma cu 5 minute, mama lui era in casa cu o vecina, plangand ii explica vecinei despre faptul ca Ryth nu mai da pe acasa si ca ii este foarte dor de el, femeia a povestit ca dintr-o data a batut la usa iar mama lui Ryth a sarit de pe scaun..a fugit catre usa tipand Ryth, dupa ce a spus o data "ryth" s-a facut o liniste deplina..cand vecina lui a mers la usa..mama lui Ryth era intinsa pe jos, intr-o balta de sange. Ryth vazand toate acestea, constient ..si lovit acolo unde doare mai rau..si-a inmormantat mama crestineste, de atunci merge in fiecare zii in cimitir la ea, s-a lasat de combinatiile din cartier, cu banii stransi de mama lui..si cu banii stransi de el..si-a cumparat un apartament langa Burger Nord unde locuieste singur. Acum este un baiat linistit, marcat pe viata pt moartea mamei lui, este interesat de politica, sprijinit de un unchi de-al lui a intrat intr-un partid politic, nu vrea sa se opreasca aici, vrea sa demonstreze lumii cunostintele lui, si sa devina conducatorul orasului Los Santos.

Lista cu promisiuni:

*Promit salariile zilnice, si activitatea zilnica

*Promit cat mai multe event-uri zilnice pentru cei de lvl mic si nu numai

*Promit sprijinul meu in orice activitate o sa aveti nevoie

*Promit sa ma ocup de consilieri, special pentru toti cei care au nevoie de ajutor financiar sau care au nevoie de consilieri pentru a intra in diferite discutii

*Promit ca voi incerca sa procedez corect in toate deciziile pe care le voi avea de luat

*Promit o lume mai buna, cu mai multa intelegere,.

*Promit sprijinul meu pentru PD/FBI/Armata

*Promit ca o sa fiu bun si intelegator cu oricare dintre voi, si promit ca voi respecta tot ce am spus mai sus

Ma numesc Chindris Sorin, am 16 ani si sunt din Baia Mare joc pe LM din 2010, activez cat pot si cat am timp, practic atletism de performanta, asta ma retina sa activez cu cateva procente mai putin, sunt un baiat direct, poate cateodata prea direct :)), dar totusi..intelegator si buuuun. (la suflet) .. vreau doar binele tuturor, sa fie un echilibru intre toti playerii, daca cineva intra 20 minute zilnic in samp, vreau ca in acele 20 minute sa se simta bine, sa se inteleaga toata lumea bine, fara invidii, certuri si altele. Daca o sa ma votati..am sa incerc sa rezolv toate aceste mici probleme dintre playeri. Vote me>>>> . Va tzuc adanc :)):*

Am facut cerere pentru schimbare nick, noul nick ConnectS

Link to comment
Share on other sites

:roflag: :roflag: :roflag:

Nick: Alex_Velea

Level: 15

Varsta: 19

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Salut , Ma numesc Mihai si am sa va spun Biografia mea de cand joc pe LinkMania. Eu m`am nascut in Los Santos , aveam 2 frati mai mari ei mau infatat cum sa ma apar si sa fac fata vietii. Cand am crescut mai mare m`am angajat ca , consilier la primarie acolo am ajutat multi playeri sa invete sa joace dupa un timp m`am angajat in SMURD pentru a salva viata oamenilor , eu am ajutat foarte multi oameni in SMURD cat si liderul , dar frati mei mau informat ca viata de mafiot este foarte frumoasa eu fiind inca mic m`am lasat influentat usor de ei si am decis sa ma dedic Mafiei , acolo am omorat multi oameni am furat foarte mult devenind un "Criminal" dupa un timp foarte lung petrecut in Mafie am decis sa ma alatur unui gang aliat mafiei San Fierro Riffa acolo liderul HkR ma ajutat foarte mult privind armele si tacticile warurilor. Impreuna cu HkR si restul gangului am dominat strazile Los Santos , intr`o zi am fost atacat de niste membri Los Santos Vagos unde am iesit foarte sifonat din aceea batalie pentru ca eram singur. Eu dupa ce m`am refacut am iesit din San Fierro Riffa si m`am alaturat Gangului LSV unde aici am gasit niste oameni minunati care se pricepeau in tot ce fac acolo in LSV mi`am deschis o firma de mats impreuna cu un coleg , dar dupa un timp am inchis firma si m`am dedicat factiunii. Am vazut ca primarul actual Alyyn7 va fi demis din functie si am decis sa depun un CV , poate voi fi eu noul primar.

:peace:

Lista cu promisiuni:

* Promit sa acord salarii playerilor cu level cuprins intre 1-5.

* Promit sa organizez multe evente pentru playeri cu level intre 1-8 dar si pentru ceilalti.

* Promit ca voi fi activ si ma voi dedica Factiunii 100%.

* Promit sa ajut playeri de level mic sa invete sa joace.

* Promit sa recrutez playeri capabili sa ajute pe ceilalti.

Cateva Date Din Real Life:

- Ma numesc Mihai am 19 ani sunt din Alexandria imi place fotbalul dar si fetele :> sunt o fire prietenoasa , de treaba acum cum ma crede fiecare si am ales sa candidez la Primarie.

~ Multumesc ~

~Numele meu nou este Alex_Velea ~

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...