Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest coruptia_

cazul _cris_ favoritisme pe fata II

Recommended Posts

Guest coruptia_

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=444533&pid=6414588&st=0&#entry6414588

pai cum vine asta? daca esti admin ti se verifica logurile pe loc? si restul prostilor asteapta saptamani intregi? ce fel de impartialitate mai e si asta?chiar nu intereseaza pe nimeni de suspendul lui pe caracterul de joc , acolo ar trebui sa fie tratat ca ceilalti adica sa astepte si el o luna de zile pt loguri.... tot zicea ija ca pe char de joc esti la fel ca ceilalti ei uite ca nu e chiar asa , poate asa vezi unde sunt favoritismele

va bateti joc , nici macar nu ati verificat pentru celalalte ....aia cu gt e de pe 12 mai ... evident traim in tara unde totul e pe baza de P-C-R

SA RASPUNDA DOAR ODY SAU ICEMAN

permanent

Link to comment
Share on other sites

Guest gunit_fantoma

putiti a comunism !

muritorii degeaba scriu in plangeri " sa se verifice a cui era charul secundar care mi-a dat pk " ca nu verifica nimeni, dar aici cand e vb de follyc repede verificati :-j sunteti o rusine

permanent

Link to comment
Share on other sites

Consider ca este un lucru bun daca sa rezolvat obiectiv si rapid o plangere in care era inplicat un membru de staff.

Dar consider ca fiind neinregula timpi exagerati de mari pentru plangerile normale. (peste 5 zile)

Link to comment
Share on other sites

Cum ramane cu expresia ""Lasi AFK pe raspunderea ta "" ??...a scz e un admin implicat si nu se mai aplica ?...

Sincer aici ati dat rau cu mucii in fasole...daca se mai facea o manevra ptr un admin mai mergea ceva minor ,aici chiar ati dat-o pe fata ...e clar ...Adminul e D-zeu ...restul pleava ...nu va convine plecati pe alte servere !

Daca observati nu m-am implicat niciodata in plangeri aiurea dar acum deja ...ati facut-o lata !!!!

Joc pe link de cand a aparut MU-ul dar ca pe DB-ul asta ..atatea abuzuri si tratamente preferentiale nu am vazut !

Ma lasa rece warn-up si alte masuri care le folositi ptr a baga pumnul in gura !

Vio...deveniti o mare dezamagire ....nu o lua personal

RUSINE LINKMANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

warn up

Link to comment
Share on other sites

Consider ca este un lucru bun daca sa rezolvat obiectiv si rapid o plangere in care era inplicat un membru de staff.

Dar consider ca fiind neinregula timpi exagerati de mari pentru plangerile normale. (peste 5 zile)

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=440382

uite o plangere unde nu sa dat verdictu de 1 luna si ceva...si mai sunt dinastea ( am puso pe asta pt ca e caracteru meu implicat:P )

Link to comment
Share on other sites

Guest coruptia1

permanent

This post has been edited by oick: 11 minutes ago

altceva in afara de warn/suspend nu stiti? sunt n (unde n tinde la infinit ) proxy in lumea asta si cont imi fac in 2 minute...nu ma poti opri

in schimb voi ar trebui sa fiti opriti din atitudinea asta de zei prin deciziile astea de cacao pe care le toti dati in ultima vreme,chiar nu inteleg de ce mai joaca lumea aici ca prea va faceti de cap

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...