Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AngeL

Sugestie valabilitate plangerilor.

Recommended Posts

Buna seara.

Noi ca jucatori ne facem datoria si postam in termen de 7 zile o plangere. Nu vad de ce asta regula nu s-ar aplica si adminilor. Ce propun eu. Orice plangere care nu este solutionata in termen de 7 zile de la facerea plangerii, sa nu mai fie valabila. Deoarece la altii se poate verifica log-ul intr-o zi si pe noi ne tineti cu plangerile luni de zile. E corect? Ce parere aveti dumneavoastra?

Binenteles plangerea sa nu fie valabila si moderatorul sa vina cu explicatia de ce la altii se poate si la altii, nu.. Multumesc

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu e bine.Dar trebuie sa fie un mijloc de constrangere a moderatorilor de pe acesta sectiune. Propunerea mea era in ideea ca: Trebuie fiecare plangere sa aiba un termeni limita. Sunt consternata de ce se intampla. Cu scuzele necesare, sunt plangeri de ceva saptamani cu GT si inca nu s-au verificat log-urile si la un ks pe spot, repede s-a verificat. Stau si ma intreb suntem toti in aceasi oala sau unii au parte de altfel de tratamente? Cred ca este cazul sa lasam politica capitalista gen: Pestele mare mananca pestele mic. Cerem prea mult o transparenta vitala pentru serverul Mu linkmania, cerem prea mult, impartialitatea intre jucatori? [nu conteaza rang-ul acestuia, cat e pe caracter de joc, e jucator. Cat e pe caracter de GM sa fie GM], ideea ca GM-ul are caracter de joc, nu ar trebui sa influenteze nici intr-un fel decizia unui moderator.

Deci trebuie stabilit un termen limita pentru rezolvarea unei plangeri. Fiindca daca eu daca pun printuri cu o plangere mai veche de 7 zile, iau nefondata. Dar cand sunt plangeri de zeci de zile nerzolvate, cine i-a, ce? :)

Link to comment
Share on other sites

Log-urile sunt verificate de doua persoane. Fiecare dintre noi are probleme/treaba/etc, dar se pare ca voi nu veti intelege asta niciodata.

In scurt timp se vor solutiona si acele plangeri.

Inchis.

Link to comment
Share on other sites

O sa incerc sa iti raspund la post desi imi este tare greu pentru ca nu prea are sens.

Noi ca jucatori ne facem datoria si postam in termen de 7 zile o plangere. Nu vad de ce asta regula nu s-ar aplica si adminilor.

Aceeasi regula este si pentru admini, de unde ai tras tu concluzia ca nu ar fi asa?

Orice plangere care nu este solutionata in termen de 7 zile de la facerea plangerii, sa nu mai fie valabila.

Orice plangere va fi solutionata in functie de timpul liber al moderatorilor de sectiune.

Deoarece la altii se poate verifica log-ul intr-o zi si pe noi ne tineti cu plangerile luni de zile. E corect? Ce parere aveti dumneavoastra?

Singurii care pot verifica logurile sunt ija si ody, acele plangeri care necesita verificari vor fi solutionate strict in functie de timpul liber al celor doi.

Trecand peste aceste "politeturi", banuiesc ca topicul asta e facut ca si cel de la plangeri, doar ca s-a incercat o adresare mai eleganta.

Si ca sa raspund la ce intrebare banuiesc eu ca se ascunde pe aici: Nu stiu de ce pana acum nu s-au verificat logurile celorlalte plangeri, nu sunt eu in masura sa trag la raspundere pe cei care trebuiau sa o faca si cu atat mai putin voi, userii :)

Ca sa trec si un raspuns de la un "oficial": http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=443725&view=findpost&p=6399467. Treaba cu activarea conturilor e la fel ca si cea cu verificarea logurilor.

ed: Scz koox, mi-a luat mult sa scriu. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...