Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nyankuN

[Rezolvat] iLeGaL - vanatoare

Recommended Posts

Numele meu în joc: Skybrax

Numele EXACT celui pe care îl reclam: iLeGaL

Screenshot-uri:

http://postimage.org/image/4ecivmmkn/ - dovada ca a fost somat

View post on imgur.com
- dovada ca el era acolo

Nick: iLeGaL

Level: 24

Numele membrului pe care il reclam: Skybrax

Dovezi: Z4Co8.jpgmD6aW.jpg

O scurta descriere: Ma duceam la tudose sa-i dau niste mats cand vad cops care fac controale, cum nu m-au vazut pe mine am fugit repede pe star tower, unde a fugit si tudose. eu am sarit pe o parte, el pe alta si de odata primesc wanted de la skybrax, as vrea poza in care imi vede nick-ul pentru ca sunt sigur ca e wanted dat cu /find.

Descriere a situatiei: Eu cu Fantoma, infected.punk si nanoK faceam controale de rutina. Ii vedem pe cei 2 (Tudose si ilegal) si ii somam. Dupa ce au fugit eu le-am dat wanted la amandoi, iar iLeGaL vine si imi face plangere, cum ca eu nu l-am vazut si i-am acordat wanted prin /find. Mai nou trebuie sa faci poza la orice. Dupa ce e vinovat e normal ca eu sa fiu raportat?

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): Nu mai stiu

Martori: Fantoma, infected.punk, nanoK

Link to comment
Share on other sites

Nu am facut post pentru asta, daca imi dadeai wanted imediat ce fugeam nu faceam niciun post dar mai nou wanted se da dupa ce fuge atatea minute..mi-ai dat wanted cand am sarit de pe star tower, si asta m-a dus la concluzia ca nu mi-ai vazut numele si ca atunci cand am sarit ai dat /find. Nu am facut vanatoare, nici nu te cunosc, nu sunt vanator, am multe poze in PC cu kill-uri in safe-zone si insulte pe care nu le postez pentru ca nu are rost sa stric distractia de pe server cuiva dar nu suport abuzul vostru de functie si ca pentru unii SAMP e mai mult decat un joc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...