Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Excaliburee

[Rezolvat]Omnifix - db fara sofer

Recommended Posts

Numele meu în joc: Excalibure

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Omnifix

Screenshot-uri :

http://imageshack.us/photo/my-images/41/samp316r.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/254/samp317v.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/254/samp318t.png/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): secundele si skinul il dau de gol !

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): nimeni

Martori : -

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor

Omnifix facea db cu ak-47 cu mn pe motor, dar din cauza k are lag i-a aparut mai tarziu ca m-am dat jos si apoi la cateva secunde s-a dat si el jos.

Omnifix si-a cerut scz pt ca nu a facut-o intentionat mai ales ca nu avea rost eram vreo 3 ballasi vs 1 dnb deci nu avea dc sa faca db aiurea... in fine el apoi a sps k il posteaza dak nu ii da 500k adik ceea ce mi se pare un pic vanator si non-fp

http://imgur.com/delete/OBTOgqBZR5dKlIm

#si ink cv din poze nici macar nu reiese ca el este pe motor facand db

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau daca i'am creat vreo inconvenienta acestui domn, Excalibure, dar asa cum a spus si aurica18, eu am venit cu el la deliver, impreuna cu alti 2 colegi, si eram impartiti, ei 2 se duceau impreuna iar eu cu aurica pe motor. Odata ajunsi eu eram deja pe pozitie de db cu ak, si am inceput sa trag, eu vazandu'l inca pe aurica pe motor.. dupa ce am apucat sa trag maxim 4-5 secunde, in care nici macar nu prea i'am scazut viata, aurica a disparut de pe motor si a aparut deodata pe langa noi tragand in Excalibure.. Atunci mi'am dat seama ca ceva e in neregula si probabil am avut eu sau aurica lag si am vazut prost, asa ca m'am dat jos de pe motor si am continuat sa trag pur si simplu. Dupa acest incident, respectivul domn mi'a dat /w amenintandu'ma cu post, asa ca i'am explicat ce s'a intamplat si ca imi pare rau. Vazand ca nu imi accepta scuzele, am lasat'o asa... Dar se pare ca el nu s'a dat batut asa usor, si a venit din nou la deliver la noi, cerand o suma de bani in schimbul "uitarii" acestui eveniment, asa cum se vede si in poza postata de aurica. Vazand toate acestea, i'am spus din nou ca imi pare rau, si ca daca chiar vrea sa mearga pana in panzele albe, il astept pe forum.

Link to comment
Share on other sites

domnii mei, chiar este usor prenibil ce scrieti !

1 - cum ti-am spus si pe /w nu exista nicaieri regula sa nu ceri bani

2- am vorbit cu Ruller si a spus ca nu se intampla nimic

3- deja o dati in filme,basme si povesti cu lagul, lag?:)) cred ca glumesti, aceeleasi conditii le avem toti, nu cred ca aveai lag, pentru ca: de obicei esti f activ cand vine vorba de kill, daca ai lag, nu cred ca mai ai chef sa joci SAMP cu lag, nu?! lag....auzi si tu..... nu mai postati asteptam decizia unui admin! sau daca mai vreti sa adaugati poze cu lag....?:D

PS: am tras dupa voi, tu deja erai in DB, dar nu trageai, iar cand v-ati intors ati tabarat toti pe mine, 3 in total, 2 pe jos 1 pe motor, :)

Link to comment
Share on other sites

domnii mei, chiar este usor prenibil ce scrieti !

1 - cum ti-am spus si pe /w nu exista nicaieri regula sa nu ceri bani

2- am vorbit cu Ruller si a spus ca nu se intampla nimic

3- deja o dati in filme,basme si povesti cu lagul, lag?:)) cred ca glumesti, aceeleasi conditii le avem toti, nu cred ca aveai lag, pentru ca: de obicei esti f activ cand vine vorba de kill, daca ai lag, nu cred ca mai ai chef sa joci SAMP cu lag, nu?! lag....auzi si tu..... nu mai postati asteptam decizia unui admin! sau daca mai vreti sa adaugati poze cu lag....?:D

PS: am tras dupa voi, tu deja erai in DB, dar nu trageai, iar cand v-ati intors ati tabarat toti pe mine, 3 in total, 2 pe jos 1 pe motor, :)

Tu gandesti ce spui? "Aceleasi conditii le avem toti" ... cum poti sa crezi in tine cand spui asta? Daca eu am un torrent deschis, si alte programe de download sa spunem, + diverse programe de socializare, skype, messenger, etc. atunci logic ca eu voi avea lag, dar ce treaba au ceilalti de pe server cu mine si lagul meu? Daca voi nu aveti lag nu inseamna ca eu nu trebuie sa am... Si legat de "De obicei esti foarte activ cand vine vorba de kill, daca ai lag, nu cred ca ai mai avea chef sa joci SA:MP cu lag" ... daca am lag 1 data inseamna ca am lag mereu sau cum? Asa cum am scris cu un rand mai sus, aveam lag pentru ca in acel timp copiam multe chestii si vorbeam cu niste prieteni pe skype + messenger deschis pentru ca asteptam un mesaj... In general tin totul inchis pentru a avea un joc cat mai placut si astfel nu am deloc lag, acum am avut, fiind seara nu prea mi'a mai pasat ca am lag, oricum jucam mai mult in gluma. "Am tras dupa voi, tu erai deja in DB" ...da, eram, si? Tu ai citit postul meu? Am spus acolo ca eu eram deja in pozitie de DB cand am ajuns la voi, si cand aurica a parcat am inceput sa trag... Nu stiu ce ai incercat sa rezolvi cu acel reply dar daca il mai citesti odata crede'ma ca vei realiza si tu ca nu are nici o logica...in fine, eu unul nu imi mai bat capul, astept decizia unui membru al staff'ului.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...