Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RaZzzZoR

[Rezolvat]Mihai.Mihai - ESC !

Recommended Posts

Numele meu în joc: RaZzZzoR

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Mihai.Mihai

Screenshot-uri: http://postimage.org/gallery/nxj4xdm/493a5f90/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): M`am pus cu masina peste el si s`a pus ESC.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Maryus.

Martori: Pozele

Link to comment
Share on other sites

bah baiatule razzor ce tia facut el ce vina are ca tu teai dus si lai calcat cu masina tu esti devinaca era SAFE-ZONE copil vanator lasate frate de samp nu meriti pe sv asta asa vanator namai vazut ce copill!! si tot tu mai faci lumea penibila

Link to comment
Share on other sites

bah baiatule razzor ce tia facut el ce vina are ca tu teai dus si lai calcat cu masina tu esti devinaca era SAFE-ZONE copil vanator lasate frate de samp nu meriti pe sv asta asa vanator namai vazut ce copill!! si tot tu mai faci lumea penibila

1. NU ai nici o treaba cu plangerea asta.

2. Invata romana ca esti cam praf la aceasta materie ;).

3. NU te mai baga daca nu ai treaba.

Multumesc BlackAngeel pentru sustinere;)

1. NU trb sa dai ESC cand stiai ca nu ai voie.

# Astept decizia unui moderator fara a mai POSTA.

Link to comment
Share on other sites

era safe zone copilule lasa vanatoarea si stiu romana mai bn ca tn " tocilar ",si bada am trb nam fkt poze nu nik dar eram putin mai inkl unde app sa iesi din spawn civil si ma gandeam dc omoara in safe zone un medic ma gandeam sa vin sa fac plangere pt omor in safe zone dar am zis sa nu par fustrat sau vanator cum esti tu ..

Link to comment
Share on other sites

era safe zone copilule lasa vanatoarea si stiu romana mai bn ca tn " tocilar ",si bada am trb nam fkt poze nu nik dar eram putin mai inkl unde app sa iesi din spawn civil si ma gandeam dc omoara in safe zone un medic ma gandeam sa vin sa fac plangere pt omor in safe zone dar am zis sa nu par fustrat sau vanator cum esti tu ..

1. Asta numesti tu romana ?? "bada am trb nam fkt poze nu nik" se vede ca nu ai nici cea mai vaga idee ce inseamna romana , esti frustrat stiu.

2. NU te mai baga omule unde nu ai treaba.

3. Am mai zis si repet NU MAI POSTA ASTEAPTA DECIZIA MODERATORULUI s`au nu intelegi romana ??

Link to comment
Share on other sites

=))) hay ca esti penibil ma pun cu masina peste tine si dai ESC , asta e lipsa de Fair Play ;) si se pedepseste cu warn nenica , incearca sa nu mai cauti scuze dinastea penibile ca te faci de ras..

dar si pentru gestul facut de tine,tot warn se da .. mai exact,daca l-ai omorat in spawn.

mihai.mihai,daca ai poze ca te-a omorat,te rog sa le postezi.

In pozele tale vad ca Mihai.Mihai are acelasi HP ..

Alte poze mai ai?

Link to comment
Share on other sites

=))) hay ca esti penibil ma pun cu masina peste tine si dai ESC , asta e lipsa de Fair Play ;) si se pedepseste cu warn nenica , incearca sa nu mai cauti scuze dinastea penibile ca te faci de ras..

dar si pentru gestul facut de tine,tot warn se da .. mai exact,daca l-ai omorat in spawn.

mihai.mihai,daca ai poze ca te-a omorat,te rog sa le postezi.

In pozele tale vad ca Mihai.Mihai are acelasi HP ..

Alte poze mai ai?

1. In spawn nu l`am omorat doar m`am pus cu masina peste el si a dat ESC.

2. NU are voie din cate stiam.

3. In pozele tale Mihai nu dovedesti nimic cum ca te`as fi omorat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...