Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bunica_sm

Reevaluare Iubaretul2

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=443822

aici am luat ss pemanent pentu asa zisul cont " clona "

Intrebari pentru oick in special:

1.Ai verificat daca contul bunica_sm este facut de mine?

2.Ai verificat sa vezi care este contul meu?

Deci contul Iubaretul2 este facut dupa ce am luat ss permanent pe contul Iubaretul cica tot pentru cont clona DESI nu aveam nici un cont activ de care eu sa stiu.

Am avut ss 40 de zile pe Iubaretul2 si am avut nevoie de un cont sa postez pe cineva pentru elite.Acela este bunica_sm pe care l-am conectat pe telefonul mobil de pe care mai intru de la munca dupa cum am specificat in plangerea de mai sus.

Problema este in felul urmator pentru ca eu tot nu inteleg de ce mi se da ss perm pe contul meu atata timp cat nu am 2 conturi dupa care postez pe forum( teoretic).Este doar contul Iubaretul2.

Am vb cu cei din ally si mi s-a spus ca nu pot sa imi fac alt cont si ca daca postez de pe acest cont voi lua permanent si pe acesta.Mi s-a spus sa vb cu global ( nush ce vrea sa insemne asta) sau sa conving un admin ca merit un cont pe forum ( aici trebuie sa va spuns sincer ca am ras cu pofta nu asa).Deci eu trebuie sa ma milogesc intr-un fel sau altul de un admin sau de cineva din staff sa imi scoata ss-ul sau sa imi dea voie sa imi fac alt cont?

ma rog....intrebarea mare este urmatoarea.Daca nu mai am cont cu care sa postez pe forum pe cineva pentru pk spot,pk golden sau ca ma jigneste..mai are rost sa joc?in fond sunt orfan as putea spune pentru ca eu nu mai exist daca nu am cont de forum cu care sa ma apar.Gresesc cumva?

eu pot pur si simplu sa imi dau delete? sau sunt sanse sa pot sa imi fac alt cont?

din cate vad este mai important un cont de forum decat caracterul de joc

nu ai cont de forum.nu poti sa postezi.face oricine ce vrea in game cu tine.

As dori daca se poate bineinteles ( pentru ca daca sta treaba asa cum mi-au spus cei din ally ca nu pot sa imi fac un cont pe forum chiar nu mai are rost sa mai joc sa las afk sau sa stau on sa fac lvl si asa mai departe..efectiv joc degeaba ) sa mi se blocheze si acest cont si sa mi se dea voie sa imi fac un alt cont.

Totusi forumul este ca sa vorbim sa discutam sa postam nu sa fim tinuti in frau mai ceva ca in joc.

in caz contrar pot sa imi anunt oficial retragerea din acest joc( nu ca v-ar impresiona pe voi asa dar macar anunt :) )

p.s. din cauza unui cont de forum sa decizi sa nu mai joci un joc asa de frumos...pe bune..sunteti incredibili

Link to comment
Share on other sites

1. Ai luat suspend pe iubaretul2 = cont principal.

2. Ai postat de pe bunica_sm in timp ce iubaretul2 era suspendat -> cont clona = suspend.

3. Dupa expirarea suspendului pe iubaretul2, il poti folosi in continuare fara probleme.

Pentru neclaritati consulta Regulamentul forumului linkmania sau foloseste functia pm si intreaba un moderator.

Link to comment
Share on other sites

1. Ai luat suspend pe iubaretul2 = cont principal.

2. Ai postat de pe bunica_sm in timp ce iubaretul2 era suspendat -> cont clona = suspend.

3. Dupa expirarea suspendului pe iubaretul2, il poti folosi in continuare fara probleme.

Pentru neclaritati consulta Regulamentul forumului linkmania sau foloseste functia pm si intreaba un moderator.

3. Dupa expirarea suspendului pe iubaretul2, il poti folosi in continuare fara probleme.

cand expira ca scrie permanent :)) sau nu mai stii ce ss ai dat?

Link to comment
Share on other sites

Rectific:

1. Ai luat suspend pe bunica_sm, pentru un post facut de tine.

2. Ai postat de pe iubaretul2 in timp ce aveai suspend pe bunica_sm -> cont clona = permanent.

3. Vei putea posta in continuare de pe bunica_sm, dupa ce ii expira suspendul.

E destul de clar care este procesul de gandire in cazul conturilor clona.

Link to comment
Share on other sites

Poti sa iti faci cate conturi vrei, atata timp cat nu le folosesti cat timp ai suspend pe unul din ele, nu e nici o problema.

Inchis. Citeste regulamentul forumului ai acolo toate raspunsurile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...