Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Crowley

[Rezolvat]endLessFCSB - Non-fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: Madalyn

Numele EXACT celui pe care îl reclam: endLessFSB

Screenshot-uri : A luat-o la fuga dupa ce l-am secat . | Dispare dand /enter . | Il gasesc luand HP .|

Se da de gol ca a luat HP pe /w .

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram la war la banca . Vine endLess la mine ( el fiind singurul SFR de la war ) , il sec dupa care o ia la fuga . Il alerg pn la banca dar dispare dand /enter . Ma duc dupa el si il gasesc in banca luand HP . Dupa ce i-am zis ca ii fac post pentru non-fp imi zice pe /w ( defapt recunoaste ca a luat hp ) : " toti au luat hp " .

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Maryus , Perpripiu .

Martori : Cei din Ballas si cativa din LSV .

Link to comment
Share on other sites

1 tu nu mai atins ! 2 la mana am intrat in banca ca intrase un lsv ! In poza ta se vede clar ca era in banca un vagos !

poti sa-mi dovedesti ca il alergai pe acel "vagos" ? Deocamdata pozele lui Madalyn arata altceva ..

Link to comment
Share on other sites

Ok , postez in calitate de martor si am sa rog si cativa colegi de ai mei sa posteze daca va fi nevoie (dupa cum se vede pe minimap eram multi :o) . Madalin , vreau sa incep prin ati spune ca tot ce ai afirmat tu in postul de mai sus este complet eronat . In primul rand , in pozele postate de tine nu se vede ca el facea duel cu tine , nu se vede ca TU l-ai secat ( dupa cum ai spus ) si ai dreptate acel lsv care a intrat in banca nu se vede in poze , DAR endless l-a vazut , eu l-am vazut , tot ballas'ul l-a vazut . Ideea e ca voi deja incepeti sa o luati razna , sunteti haotici , va puneti pe esc/intrati in banca sa luati hp si va bazati pe faptul ca nu apucam sa facem poze.In al doilea rand as vrea sa spun ca este normal ca endless sa mearga dupa acel coleg al tau si sa ii atraga atentia , mai mult din pacate nu putem face , nu stam sa va filmam la fiecare war cum abuzati cu cbug sau mai stiu eu ce prostii dastea . Daca facea poze si va posta , imediat spuneati ca este un vanator ca ce treaba are el si tot asa ... Noi toti stim ce va poate pielea , dar sa sari in capul omului ca a incercat sa se duca dupa acel baiat abuser sa ii atraga atentia , este obrasnicie.Si inca ceva , dupa cum a spus si endless , se vede clar ca mai era un lsv in banca , iar acum vine intrebarea mea : in timpul war'ului , ce cauta lsv'ul in banca ?

Ps : Referitor la partea cu " recunoscutul " baiatul pur si simplu a zis ca toti luati hp , nu ii stalci vorbele.

Link to comment
Share on other sites

1 tu nu mai atins ! 2 la mana am intrat in banca ca intrase un lsv ! In poza ta se vede clar ca era in banca un vagos !

Ok , postez in calitate de martor si am sa rog si cativa colegi de ai mei sa posteze daca va fi nevoie (dupa cum se vede pe minimap eram multi :o) . Madalin , vreau sa incep prin ati spune ca tot ce ai afirmat tu in postul de mai sus este complet eronat . In primul rand , in pozele postate de tine nu se vede ca el facea duel cu tine , nu se vede ca TU l-ai secat ( dupa cum ai spus ) si ai dreptate acel lsv care a intrat in banca nu se vede in poze , DAR endless l-a vazut , eu l-am vazut , tot ballas'ul l-a vazut . Ideea e ca voi deja incepeti sa o luati razna , sunteti haotici , va puneti pe esc/intrati in banca sa luati hp si va bazati pe faptul ca nu apucam sa facem poze.In al doilea rand as vrea sa spun ca este normal ca endless sa mearga dupa acel coleg al tau si sa ii atraga atentia , mai mult din pacate nu putem face , nu stam sa va filmam la fiecare war cum abuzati cu cbug sau mai stiu eu ce prostii dastea . Daca facea poze si va posta , imediat spuneati ca este un vanator ca ce treaba are el si tot asa ... Noi toti stim ce va poate pielea , dar sa sari in capul omului ca a incercat sa se duca dupa acel baiat abuser sa ii atraga atentia , este obrasnicie.Si inca ceva , dupa cum a spus si endless , se vede clar ca mai era un lsv in banca , iar acum vine intrebarea mea : in timpul war'ului , ce cauta lsv'ul in banca ?

Ps : Referitor la partea cu " recunoscutul " baiatul pur si simplu a zis ca toti luati hp , nu ii stalci vorbele.

Totul este foarte adevarat si nu eronat , dar lui endLess ii este frica sa spuna adevarul pentru a nu suporta consecintele . Daca chiar ai sange-n tine , prietene , recunoaste ca te-ai duelat cu mine , pentru ca asta e adevarul , te-am secat si ai fugit in banca . De acum fac poze la fiecare war , nu am chef ca unii care asta le e felul , de a trisa , sa strice distractia jocului , sa se duca in timpul duelului la HP de 10 ori si dupa sa se dea mare ca a omorat nu stiu cati rivali . In legatura cu LSV-ul , tu chiar ma faci pr0st in fata , endLess ? imi zici ca te-ai dus dupa el cand se vede clar in poza de la aparat ca erai cu mana ridicata ( gest care-l face caracterul cand duce " paharul " la gura pentru a bea apa ) iar LSV-ul era tocmai sus , deabea intrase in banca si tu-mi zici mie ca ai venit dupa el ?

Deja ma faceti sa fac poze la ceea mai mica urma de Non-Fp facuta de unii , nu se mai poate ...

** Si de unde sa stiu ce facea LSV-ul in banca ? daca venise dupa HP e problema lui .

Atat am avut de spus , nu are rost sa mai fac spam degeaba certandu-ma si cu ceilalti ce vor posta care la randul ii vor lua apararea lui endLess , ca ... na` ... sunt aliati . Astept decizia finala .

** Si apropo , daca faceam poza ( ceea din banca cand era la aparat ) cu 2 secunde mai devreme , LSV-ul nu era in banca , atunci , dupa cine imi ziceai ca ai venit o.O ?

O zi buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

1 tu nu mai atins ! 2 la mana am intrat in banca ca intrase un lsv ! In poza ta se vede clar ca era in banca un vagos !

Si daca ai fugit dupa vagos,ce cautai la heal? S-a transformat in tonomat de apa?

endLessFCSB primeste warn pentru lipsa de fair-play.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...