Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest BMW525D-M

auto pick up jw/macro bot

Recommended Posts

Bravo te felicit

Ma gandeam sa fac si eu poze si sa postez in pot dar din pacate nu am facut Chiar faceam glume pe seama asta in guild....

Ma rog nu mai conteaza...

Faptul nu mai conteaza ca dupa ce ai aruncat ultima cutie si tia picat un sowl si nu la mai luat nimeni l-ai luat si ai plecat... Faptul poate fi verificat de admini prin loguri cred...

O seara/zi minunata

Link to comment
Share on other sites

Guest BMW525D-M

Bravo te felicit

Ma gandeam sa fac si eu poze si sa postez in pot dar din pacate nu am facut Chiar faceam glume pe seama asta in guild....

Ma rog nu mai conteaza...

Faptul nu mai conteaza ca dupa ce ai aruncat ultima cutie si tia picat un sowl si nu la mai luat nimeni l-ai luat si ai plecat... Faptul poate fi verificat de admini prin loguri cred...

O seara/zi minunata

Vrajelile astea le zic toti sa scape , peste jw mai erau si satani,angel,rena etc nu mai fa spam si asteapta adminu

Link to comment
Share on other sites

Vrajeala sau ne vrajeala dar se pare ca vrei sa pui punul in gura pt ca ai editat filmul si al postat partea ce te intereseaza.... restul nu mai conteaza....

Chiar nu are mai are nimieni nici un drept de a sustine punctul lui de vedere....

Si cat despre spam cred ca oricine are dreptul de a se apara... faptul ca sustin un lucru real pentru tine e spam sau nimeni nu are dreptul acesta....

Ps sowl ce l-ai luat era ciar in fata dl-ului Magnat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...