Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alinwow

[Rezolvat]Plangere IKlausI - Furt la event

Recommended Posts

Numele meu în joc: Alinwow

Numele EXACT celui pe care îl reclam: IKlausl

Screenshot-uri :

View post on imgur.com

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram la eventul lui KiD , iar IKlausl mi-a furat nrg.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Panther

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Era motorul lui Gronkh poate confirma asta.

Eram cu el pe skype si i-lam returnat.

L-a primit de la fantoma chiar inainte de event, a castigat eventu cu motoru ala iar apoi cand a incercat sa vina iara a murit.

Link to comment
Share on other sites

Era motorul lui Gronkh poate confirma asta.

Eram cu el pe skype si i-lam returnat.

L-a primit de la fantoma chiar inainte de event, a castigat eventu cu motoru ala iar apoi cand a incercat sa vina iara a murit.

Acum motoarele de pe stranda sunt motoarele lui Gronkh?Daca eu iti spun sa stai in cap stai?

Vreo dovada ca e motorul lui Gronkh?

Si chiar de ar fii fost motorul lui Gronkh .. odata ce la lasat pe strada.. nu mai e a lui.. !!!

Link to comment
Share on other sites

Ai dovada ca era event atunci ?

si inca cv cum poti dovedi ca in acea poza sunt eu ?

Iin poza nu se vede numele.

Daca nu erai tu in poza de ce ai mai comentat ca ai returnat nrg lui Gronkh de la mine?

Si KiD poate confirma ca era event atunci ! Alte observatiii ilogice mai ai?

Daca ziceai frumos este nrg lu Gronkh dar a murit si a ramas aici , ii returnam cu mare placere nrg dar nu tu trebuie sa vii sa furi! Daca iti cereai scuze poate retrageam plangerea... ca nu e greu sa fii om bun!

Link to comment
Share on other sites

Ce sa recunosc ? ca as fi luat un motor care nu era al tau?

Prima data ar trebui ca plangerea sa fie incadrata in niste parametri normali o poze clara niste detali clare.

Fara dovezi asupra mea,doar niste cuvinte spuse de mine dar nu sunt concret legate de reclamatia ta.

Astept decizia unui administrator te rog nu mai posta decat daca va schimba cu ceva reclamatia!

Link to comment
Share on other sites

Era motorul lui Gronkh poate confirma asta.

Eram cu el pe skype si i-lam returnat.

L-a primit de la fantoma chiar inainte de event, a castigat eventu cu motoru ala iar apoi cand a incercat sa vina iara a murit.

Tu te dai singur de gol si dupa incepi sa spui ca nu erai tu? :blink:

Gronkh,IKlausI .. nu puteti spune ca motorul e al vostru pentru ca nu aveti nici macar key pe el.

Era un admin ON,dc nu ai apelat la el? Preferati sa faceti aici circ pentru un +1.

:closed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...