Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eddy_s69

Problema Majora

Recommended Posts

Salutare!In urma cu vreo 2 saptamani am dat pentru crearea unui cont,de fapt am facut vreo 2 dupa ce am observat ca pe yahoo se primeste greu confirmarea,si nici pana in ziua de azi nu primisem nici macar un email sa imi zicia,ma mai asteapta ca sunt problem sau ceva,stau si astept...In urma cu vreo 2-3 zile imi zice un prieten ceva de genu "Frate fati cont acuma ca merge si primesti confirmarea si ti se va activa contul in 48 ore."Intru imi fac cont am primit primele 2 email`uri,dar al 3 lea email pauza!Fara suparare la linkmania totusi am asteptari mai mari e o comunitate uriasa cu o tona de angajati si oameni priceputi,am fost jucator inrait acuma multi ani in urma si se ocupa mai rpd de probleme fatza de cum e in ziua de azi.Eu zic ca e imposibil ca o problema de genu cu email`uri sa stai luni de zile sa o rezolvi la o firma de genu RDS si un forum atat de mare gen LINKMANIA,ori e bataie de joc,ori e vreun motiv anume de faceti acest lucru incat sa nu rezolvati problema si sa activati cont`urile!Sper cat mai rpd sa primesc al 3 lea email sa ma joc si eu,au trecut mai bine de 48 de ore si nimik! Numele contului: eWordzZz ---->email: ewordz@yahoo.com .

Multumesc Anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...