Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sonicutz

[Rezolvat]PurebyMafig-limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: N.o.Mercy

Numele EXACT celui pe care îl reclam: PurebyMagic

Screenshot-uri:

View post on imgur.com

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): se crede superman....

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): HkR

Martori:---

Link to comment
Share on other sites

De ce bagi doar ce vrei tu ? De ce ataci pe cineva cu vorbe, starnesti un conflict, injuri tu primul si dupaia vi cu post la adresa mea cand eu ti'am raspuns cu aceeasi moneda?! Imi pare rau ca nu am prins toata conversatia dar am si eu ceva poze prin care sa va demonstrez ca la inceputul conversatiei am vorbit frumos cu el si el mi'a adus jigniri mie, dupa care l'am jignit si eu bineinteles! Daca eu voi fi pedepsit pentru limbaj cer ca si el sa fie pedepsit pentru vanator. Pozele: Poza 1 ; Poza 2

El a fost cel care a starnit acest conflict verbal si tot el este cel care inainteaza o plangere impotriva mea!

Conversatia a fost una foarte lunga si imi pare rau ca nu m'am gandit sa fac poze atunci cand se lua de mine si de viata mea si ma facea in toate felurile. Din cate vedeti din pozele mele iesisem pe zona cu liderul meu in cautarea de dusmani si nu aveam de gand sa stau cu mana pe f8 pentru ca la un moment-dat mi'a adus atat de multe jigniri incat chiar daca recunoaste, chiar daca nu mi'am inchis si telefon si whisper doar ca sa ma lase in pace!

N.o.Mercy am o provocare pt. tine.. Daca ai toata conversatia de la inceput la sfarsit posteaz'o aici sa vedem cine va fi sanctionat atunci si cine se crede "Superman"!

Multumesc. :tiphat:

Nu este prima data cand provoci un conflict verbal; cateva dovezi ca sa vezi ca stiu despre ce vorbesc: 1 ; 2 ; 3 ; 4 ; 5

Link to comment
Share on other sites

Stii??faza era ca eu eram cu o dubita caram marfa si tu erai cu un bullet si la o intersectie veneai cu viteza si te-ai trantit in mine,si te ai dat jos si ai tras ,ca deh...Superman is here..iar apoi mi ai afectat marfa si nu mai primeam acei bani ....si iam zis liderului tau.si liderul tau iti ia apararea ca eu mam izbit in tine,desi cu ce sa ma izbesc?cu o dubita ce merge cu 20 km/h ?evident ti-a luat apararea...iar apoi ai inceput tu cu textele tale. nu am toata conversatia,imi pare rau ca nu am facut ss deoarece mai erau multe de aratat....dar tu ai inceput pe urma sa ma omori orisiunde ma vedeai.dar in fine,asta e...asa e cand ai un pic de level si un pic de rank

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...