Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dey09

Activare Cont

Recommended Posts

Buna seara am mai citit pe aici am vazut ca sunt ceva probleme, am un cont facut de pe data de 3 Mai care inca e inactiv se poate sa-l activati ?

Cont : bv09dey

Multumesc !

Buna dimineata !

Am inteles ca toate problemele se rezolva in timpul liber al stafului dar as putea primi si eu un raspuns ? este un asa mare deranj ?

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Daca as fi stiut ca dureaza asa mult activarea contului, as fi facut contul acum 2 luni.

Doresc sa ma joc un pic in vacanta.

Exista si alte servere, dar aici am inceput in urma cu 7 ani si nu imi vine sa joc in alte parti. Aici am multi prieteni.

Spor la reseturi celorlalti jucatori!

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau sa spun, dar mi se pare nepoliticos sa lasi atatia oameni sa astepte o inregistrare intr-un joc. Nu am mai vazut asa ceva.

Promit sa nu mai intru pe acest forum, promit sa nu mai citesc la linkmania decat cuvantul mania si sa inchid orice pagina care contine acest cuvant.

Sper sa fiu numai eu cel care greseste si sa se bucure ceilalti.

La o treaba importanta nu v-ati fi ambitionat asa de tare!

Spor la „joc”!

Link to comment
Share on other sites

salutare mi am facut si eu 2 conturi de cateva zile

lordby cm_bobo24@yahoo.com

momita2000 ciobanubogdan123@gmail.com

si nu am primit al 3 lea mesaj pls spuneti mi daca pot sa joc sau daca este vreo problema

multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

salutare mi am facut si eu 2 cunturi acum cateva zile pe mu linkmania

lordby cm_bobo24@yahoo.com

momita2000 ciobanubogdan123@gmail.com

nu am primit al 3 mesaj si nu pot sa joc inca pls daca poate cineva sa mi le activeze

multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Salut linkmaniacilor am si eu o problema , mi-am facut un cont in data de 24.07.2012 si nici pana acuma nu am primit al 3-lea email ... Am vazut ca activarile se fac manual si daca trimit de pe yahoo primesc mai greu dar pana cand?! Astept de o saptamana , este primul meu cont ,nu am ip banat ... De ce nu primesc al 3-lea email? Mentionez ca numele contului este io2010

Va multumesc ,spor la rr.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Mi-am creat cont MU acuma 4-5 zile si inca nu mi s-a activat. Am primit cele 2 mesaje si il astept pe al 3-lea.

Contul a fost creat pe adresa de e-mail: claudiu_ad2005@yahoo.com, iar contul e facut cu numele: claucius

Vreau sa stiu cand va fi activat contul.

Link to comment
Share on other sites

Daca s.ar activa automat, hackerii si-ar face cate 10 conturi si s-ar folosi numai d.c , speed, etc. Apoi tot noi am fi cu gura ca nu isi fac adminii treaba ca sunt codati pe server. De aceea s.a luat aceasta masura, adminii verifica fiecare cont pe al cui ip este, sa evite folosirea hackurilor. Aveti rabdare , adminii au si o viata personala, treaba asta nu o fac pe bani o fac din placere. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...