Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SadiBK

REEVALUARE

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showforum=554

UN ADMIN MAI CAPABIL SA IMI ARATE SI MIE COMPORTAMENTUL FATA DE GM !!! Rede vede doar dusmania vremurilor....

Sa rezolvati problemele servarului nu va sinchisiti , dar sa dati suspenduri din dusmanie sunteti primi...

Suspend pt ce ma ? pt ca vorbesc "cu fantomele de pe spot" ?sau pt ca spun adevarul ca ii va raspunde la reevaluare lui skype peste 3 zile ?

Jalnic sa ajuns ....bine face lumea ca va injura ...

Daca se poate sa rezolve oricine altcineva inafar de Lancelot , "ma iubeste mult" si el precum rede ....

P.s. pt cei care nu stiu: "a vb cu fantomele" = "a vb singur"....nuj de unde si pana unde dai u alte interpretari...

2. la mana , adminul venise sa dea d/c caracterului care luase ss...banuiesc ca era suficient sa-i dea si sa plece, el ramane totusi sa vada discutia noastra, fara a-l baga cineva in seama si a provoca lumea in speranta ca poate, poate, s-o lipi ceva...si eu zic ca vb singura...si iau ss...tare asta

FANTÓM? ~e f. 1) (în supersti?ii) Fiin?? imaginar?, creat? de fantezie

Voi rezolvati plangerile pe printuri sau pe prietenii / colegialitate ?

Link to comment
Share on other sites

QvsS -- 10 zile pauza pe forum pentru atitudine + acuzatii nefondate la adresa colegilor mei

Suspenduri acordate corect !

Orice tentativa de reevaluare legata de acest subiect va atrage dupa sine si un suspend de 10 zile !

Closed si o seara buna

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...