Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AndreuTza_ELF

gt RyphezBK

Recommended Posts

bai barbat , adolescent , kinder ce ai fi tu primu print lam facut sa pot demonstra era langa mine la intrare k7 si poc dintr-o data cand dau P el ii deja pe spot si al 2 lea lam facut cand am ajuns pe spot.sa lasam admini sa verifice eu zic ca a fost gt 100 % daca nu a dat gt sa mi se dea mie 60.si cer ss la ce-i neimplicati in acest post

Link to comment
Share on other sites

creator , scuze ca postez dupa tine dar eu sunt cel in cauza si astept un raspuns aici de 3 zile , nu cred ca ar fi asa greu sa se rezolve o plangere ... cat trebuie sa mai astept inca vreo 2-3 sapt ? spune`ti macar ... topicu cutare se va rezolva in data X , ora Y si gata ... ca mam saturat sa ma tot uit pe forum de 3 ori pe zi sa vad ce so mai intamplat ... pai nu rezolvam acu problemele cu d/c aici si doar o simpla plangere ... Multumesc .

up + suspend 5 zile

Link to comment
Share on other sites

creator , scuze ca postez dupa tine dar eu sunt cel in cauza si astept un raspuns aici de 3 zile , nu cred ca ar fi asa greu sa se rezolve o plangere ... cat trebuie sa mai astept inca vreo 2-3 sapt ? spune`ti macar ... topicu cutare se va rezolva in data X , ora Y si gata ... ca mam saturat sa ma tot uit pe forum de 3 ori pe zi sa vad ce so mai intamplat ... pai nu rezolvam acu problemele cu d/c aici si doar o simpla plangere ... Multumesc .

P.S sa iti dau 1 topic in care a trecut 1 luna si nici in ziua de azi nu sa dat 1 verdict http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=441115

up + suspend 5 zile

Link to comment
Share on other sites

Haideti mai nene , dar ma tineti acu 2 luni sasi faca un moderator timp juma de ora sa rezolve plangerea asta ? dao`ncolo de treaba si de tot ... pai ne batem joc deja ... daca toti moderatorii sunt atat de ocupati incat nu au timp juma de ora , recrutati altii ca sunt sigur ca multa lume cu timp liber si toate celelalte calitati deabia asteapta sa faca parte din staff`ul linkmania ... deci va rog facetiva timp si dati un verdict si aici . multumesc frumos .

Link to comment
Share on other sites

oick dai warn aiurea ... nu am dat up dupa admin , doar vreau sa mi se rezolve si mie plangerea asta odata , macar dati un termen aici , se rezolva in 2 luni , se rezolva in 5 ani , nu se mai rezolva pana la rr db ... ziceti si voi ceva ... cum sau putut rezolva atatea cazuri , nu cred ca e mare istorie sa intre ija sau careva de exemplu tu sa dai un verdict , in loc sa intri sa cauti sa rezolvi plangerea dai warn la cei CARE SUNT IMPLICATI , precizez din nou , sunt RyphezBK !!!

up + 5 zile suspend

Link to comment
Share on other sites

Asteptati decizia in liniste nu mai postati dupa mine !

Ce nu e clar? Se va rezolva atunci cand se vor verifica logurile, pana atunci asteptati, fie ca sunt 2 luni fie ca sunt 5 ani.

Link to comment
Share on other sites

in ce hal ati adus serverul , adminii lu peste , cand e vorba de unu dintre voi rezolvati a doua zi plangerea , cand e vorba de un player oarecare stati 5 ani sa rezolvati un topic , duva dreq sa va ia pe toti incompetentii cu oick in frunte ca stie sa dea numa warn si la cei ce sunt implicati in respectiva plangere , de 2 luni sta plangerea asta nerezolvata ca naveti timp 10-20 min cat poate dura sa verificati niste logouri .... HALAL ADMINI !!! ati dus serverul la vale ... daca nu stiti sa aveti grija de linkmania lasati alti oameni care au timp si cunostinte generale sa ne scape de buguri si sa puna un anti-hack bun ... :angry1: :angry1: :angry1:

up + 20 zile suspend

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...