Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AngeL

Reevaluare Angel.

Recommended Posts

Buna ziua in legatura cu acesta plangere: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=442973&pid=6394784&st=0&#top

Vreau sa intreb eu asa de bun simt. Oick, daca ti-as spune ca ai fata de cur pansat, cu ce m-as alege? [Asta in cazul Shakirei]

In cazul RamoneiMG dupa cum observi din printuri, n-am zis nimic la adresa ei/lui si a continuat sa ma jigneasca chiar daca eu nu spuneam nimic [limbajul repetat gen: fomista, joci mu de foame, etc] nu se mai pedepseste pe linkmania? Atunci hai ca ma apuc si eu sa vorbesc asa, va fii bine oare? Va rog frumos sa reevaluati [nu conteaza daca tot oick o face] vreau sa se puna o secunda in locul meu si o sa isi de-a seama cum e sa te jigneasca cineva si tot tu sa iei suspend. In alta ordine de idei, toti la prima abatere de nefondata sunt "avertizati", eu am luat nefondata direct. De ce sunt altii mai breji si altii mai beji? Stiu ca moderatorul are ultimul cuvant dar e prea de tot.

Cer reducerea suspendului la un avertisment verbal, asta in cazul ca se poate si ca toti jucatorii sunt egali in fata staff-ului.

Multumesc frumos. O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Din moment ce ai generalizat acele caracteristici si practic le-ai spus tuturor celor care citeau ca au caracter zero, si educatie zero, consider ca ce a urmat a fost raspuns la provocarea ta, nicidecum a lor.

Facand plangere impotriva a trei persoane diferite, am luat cazurile separat, astfel pentru plangerea impotriva caracterului RamonaMG ai fi primit o avertizare, iar in cazul plangerii impotriva caracterului Shakira un suspend pentru nefondata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...