Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SirStress

Referitor la creare cont

Recommended Posts

În primul rând îmi cer scuze dac? nu se fac post-uri de genul aici, n-am mai stat de mult timp pe forum.

Întrebarea mea e dac? se pot face conturi în perioada asta. Dac? da am citit tot la sec?iunea de informa?ii referitor la creare cont c? trebuie s? primesc 3 e-mailuri. ?tiu c? trebuie s? a?tept pân? pot s?-mi activez contul dar nu am primit nici m?car un e-mail. E normal a?a?

Mc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

În primul rând îmi cer scuze dac? nu se fac post-uri de genul aici, n-am mai stat de mult timp pe forum.

Întrebarea mea e dac? se pot face conturi în perioada asta. Dac? da am citit tot la sec?iunea de informa?ii referitor la creare cont c? trebuie s? primesc 3 e-mailuri. ?tiu c? trebuie s? a?tept pân? pot s?-mi activez contul dar nu am primit nici m?car un e-mail. E normal a?a?

Mc anticipat.

Si eu am aceasta problema..am inteles ca accountul se activeaza de catre administratori.

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat între timp în alte sec?iuni ale forumului referitor la mu. Am aflat c? e mult mai probabil s?-mi primesc autentificarea prin gmail. Am lansat o nou? cerere ?i spre deosebire de încercarea prin yahoo am primit primul e-mail. Acum r?mâne s? a?tept.

Pu?in dezam?gitor faptul c? nu a r?spuns niciun admin, ce s? faci, asta este. R?mâne s? a?tept confirmarea prin gmail.

În consecin??, rog un admin s? închid? acest topic .

Mc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...