Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zohlomg

[Rezolvat]BoBiTza - Rambo.

Recommended Posts

Numele meu în joc: deathsaw

Numele EXACT celui pe care îl reclam: BoBiTza

Screenshot-uri: 5J2um.png

01K02.png

dl1zG.png

VG3qS.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Pai eram la banca cu mai multi ballasi, si au venit 2 cops dupa mine sa ma predau. L-am omorat pe iKlaus si m-am dus cu ballas spre DNB, si cand colo' vad ca BoBiTza, "singuru cop" pe la banca ma omoara.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: Pingoo, Edyzy si ceilalti ballasi.

Link to comment
Share on other sites

Asteptam Cops sa vina Si erau in drum spre mine + ca esti un mare vanator Ai postat si aici si la Raporteaza membrii

http://postimage.org/image/53qayd3jn/

Se poate vedea si cand te-am omorat dupa ce erau balasi la /mission deja erai doar u cu pingoo la banca Asa ca ii 2 vs 1

Plus ca am venit dupa tine erai singur la banca SI dupa accea au venit ballasi Peste noi si te-ai dat in spectacol cine esti u si l-ai omorat pe Iklaus ( vanatoare mare )

+++

Nu era dupa nici cateva minute exact asa era cand te-am omorat si am fugit in interval de cateva secunde Si nu te-am atacat cand erau toti te-am atacat cand erai doar u cu pingoo restu au fugit /mission

+ Eram banca cu Klaus si l-ai omorat dupa am asteptat sa se elibereze sa te pot omora si credema ca stiu cei rambo

Si uitate si u in poze cum ai zis ca te predai si ai asteptat sa vina balasi cand au venit ai prind putere si l-ai omorat pe iklaus asta nui vanatoarE?

Link to comment
Share on other sites

1. Nu este vanatoare.

2. Tu m-ai atacat cand erau multi ballasi si bikers pe la banca si asta rezulta ca faci pe'a Rambo.

3. Cand ai venit nu eram singur :(, pare rau, nu stii sa minti.

4. Ai facut poza cand m-ai omorat dupa cateva minute =)).

5. Last post, please !

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru dublu post dar nu am putut da edit si chiar m-a enervat asta.

Bai baiete, nu mai minti ca HABAR NU AI sa o faci :).

Nu au venit ballasi ci voi ati venit dupa mine cand eram cu ei la banca, cerandu-mi sa ma predau.

Eu v-am zis ca ma predau, si pana la urma m-am razgandit, si l-am omorat pe iKlaus.

Dupa am stat langa ballasi credeam ca pleci da tu mare RAMBO ai venit la mine si ai inceput sa ma ataci, imi pare rau ca nu am facut mai multe poze cand eram cu toti ballasii si tu ma atacai.

Stii ce e RAMBO? :( Dar de ce imi ziceai pe whisper cand eram la inchisoare "nu fi bulangiu" cand ti-am zis ca iti fac post.

Si daca tot stii ce e RAMBO de ce ai luat 'advertisment' la PD?

In plus se vede in poze ca dupa 23 de secunde m-ai omorat si in tot acest timp ballasii / bikers s-au dus dupa DNB.

Hai bafta !

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa sti am luat avertisment pd pentru ca am actionat singur la wanted daca tot te intereseasa

Si plus de asta Adu dovezi ca am facut rambo si in poza mea se vede clar Cum scrie Ai ucis suspectul Si TextDraw ala apare doar 3 sec ce 23 sec aberezi?

Si pus de asta ai zis ca te predai si cand au venit ballasi la banca rpd ai prins putere si l-ai omorat pe iklaus

Last post sa nu te mai aud .

Link to comment
Share on other sites

BoBiTza, faptul ca tu te-ai dus singur in atatia membri ai unui gang se considera Non-FP, klaus a acordat warn iar tu l-ai omorat si dupa ai fugit de ei. Drept urmare, primesti warn.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...