Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nwbzor

mu@linkmania

Recommended Posts

ptru iceman .daca esti deja in ss poti lua 2 condamnari.precum am luat eu. eu cred ca nui corect. omu si in instanta se supune condamnarii celei mai mari. deci se cumuleaza si exista o intelegere. daca am luat 15 zile ss cum mai pot lua inca 4 sau 5 zile fiind deja in ss.sau daca este corect cum am luat faceti va rog modificarile de rigoare.si va rog eu blocati caracterele adminilor sa nu se mai faca discriminare. caci noi playerii inseamna ca jucam degeaba si inseamna ca nu are rost.daca este admin pe caracter de joc si vede o greseala el intra imediat si da ss,numa pentru uni iar la altii zice ca nus postate printurile bine si trebuie nu stiu ce link.daca vrei sa mai trimiti cv iti da ss 5 7 10 ..... ss pe link sa nu mai poti posta si noi neam ales cu una nefondata. cu stima si respect pentru jocul linkmania ALEXANDRU TOMESCU.in caz ca se va rezolva negativ sau pozitiv multumesc anticipat .asta a fost doar 1 idee ce am zis eu.

.

Link to comment
Share on other sites

Despre ce suspend este vorba? E vorba de vreun cont de forum suspendat sau de vreun caracter din jocul MU?

Spune despre ce caracter/cont este vorba si pune si un link la topicul cu pricina in care ai luat suspend.

Mutat de la Aspecte Tehnice la Banati

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...