Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Stealth

[Rezolvat] nEmEsIsw0w si Vipera2 - Deranjare Event

Recommended Posts

Numele meu în joc: iLeGaL

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Vipera2, nEmEsIsw0w

Screenshot-uri: 1 2

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram la eventul lui Persanu, primul la el cu motor si apar vreo 5 sfr care nu i-am luat in seama pentru ca nu credeam ca vor trage, m-am indepartat de ei si trag in mine, imi fac pana, am incercat sa fug langa maryus dar m-au omorat, au tras mai multi dar am poza doar cu cei 2. nEmEsIs m-a dat jos de pe motor si a inceput sa dea cu pumnii iar vipera m-a omorat cu deagle. Am trecut cu vederea multe incalcari ale regulamentului din parte rivalilor (kill-uri safe-zone, bug abuse, limbaj etc) dar deja numai suport sa joace dupa regulile lor.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Maryus, care i-a avertizat si pe /o

Martori: Cei de la event.

Link to comment
Share on other sites

Tocmai de acea orice event trebuie supravegheat de asistent. Pentru a stabili reguli. Pentru a supraveghea.

Responsabil este asistentul care s-a ocupat de event si anume Maryus.. Nu mai veniti pe forum cu astfel de probleme.

Maryus a decis ca Vipera2 va primi ban 7 zile pentru deranjare event.

Nu are antecedente.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...