Jump to content
okuris

SMURD ON

Recommended Posts

Buna ziua medici!Am mai lucrat la Smurd, apoi am demisionat, dar m-am intors in factiune deoarece aceasta are nevoie de ajutor. Nu factiunea in sine, ci jucatorii mici, si cei care lucreaza la Smurd. M-am gandit ca daca oricum nu suntem bagati in seama aproape deloc :( , sa cream noi mini-eventuri in factiune, in care sa ii motiveze pe jucatori sa joace mai mult timp. A mai fost aceasta idee pusa in aplicare, dar m-am gandit in fel si chip cum sa le fac mai amuzante. In loc sa plimbam ambulanta de la stanga la dreapta fiind refuzati de ceilalti jucatori, ma gandesc sa ne unim ca o familie si sa propunem mini-eventuri in factiune, fara sa stie ceilalti membri. Misiunile vor fi usoare, distractive, motivante pentru toti jucatorii. Astfel ne vom distra, vom face bani, vom invata regulamentul mai usor, vom face activitate.Orice jucator cu orice rank poate participa, orice jucator poate face mini-eventuri.

EXEMPLU:

1.dice event;

2. intrebari regulament;

3.eventuri de genul:primul jucator care da heal

etc.

Mai asteptam propuneri!!!

Recompensa:

Pe masura.

De asemenea, veti mai fi recompensati pentru level up, rank up, idei bune in factiune, castigarea unor eventuri cu premii banoase. Dar nu uitati:faceti poze doveditoare inainte de avansarea in level, faceti poze cand sunteti informati ca ati primit rank up, faceti poze cand vi se scrie: ((xyz:Medic a castigat concursul.Premiu 250kk)) (exemplu in cazul castigarii unui event).

Model postare:

Nick:

Rank nou(cand e cazul);

Level(cand e cazul);

Castigare event(cand e cazul);

Dovezi:(obligatoriu);

Idei bune in factiune(cand e cazul);

Cand veti propune ca ati facut ceva, alegeti doar ce a-ti facut(level, rank etc.).

Cred ca am fost suficient de clar. Daca nu, astept PM pe forum sau in joc.

Link to comment
Share on other sites

De astazi, puteti vota pe acest topic daca va place ideea si doriti sa participati.

MODEL VOTARE:

Nick:

Rank:

Motiv apreciere:

Doriti sa va implicati in aceasta activitate?

Mini-event 5.06 la ora 20:30. Cine doreste sa participe, trebuie sa fie on in acel timp.

Link to comment
Share on other sites

REGULAMENT:

1.Organizatorul poate fi oricine din factiune.

2.Castigatorul poate fi oricine din factiune.

3.La anuntarea tipului de event, anuntati si premiul(sa stie lumea daca se implica)

4.Dovezile sunt postate numai de castigator sau organizator.

5.Tipul eventului poate fi orice(cursa, regulament, acrodare /heal, melodii etc.) si e stabilit doar de organizator, dar poate primi sugestii de event de la cei care vor sa participe.

6.Orice event propus trebuie sa fie clar

7.Adaugati la fiecare event tipul acestulia(ghiceste melodia, cursa, regulament, /heal).

8.Abateri de la regulament duc la refuzul pe forum al acestuia, si eventul organizat va fi facut degeaba(nimeni nu-si va aminti de activitatea propusa)

P.S. Regulamentul poate fi actualizat pe aceasta pagina doar de catre okuris.

Aveti voie sa propuneti, dar va fi luata in considerare doar daca e buna.

Link to comment
Share on other sites

Organizator:SeNz0r

Castigator:HanZo

Premiu:15.000$

Dovezi:anuntarea eventului:

anuntarea castigatorului:

VALABIL, COMFORM REGULAMENTULUI.FELICITARI ORGANIZATORULUI SI CASTIGATORULUI

PS. Nu arata poza cand ii dai bai, ci aceia cand spui:Event over. Winner xyz. pe /r

Link to comment
Share on other sites

Organizator:Erick

Castigator:SeNz0r

Premiu:99.999$

Dovezi:anuntarea eventului: -

anuntarea castigatorului http://imageshack.us/f/265/senzor.png/

VALABIL, SA ZICEM CHIAR DACA NU AI POSTAT ANUNTAREA EVENTULUI.TRECEM CU VEDEREA DE DATA ASTA!CRED CA 10.000$ ITI AJUNG.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...