Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

geoth3

[Rezolvat]Phill - Bug abuse (banca)

Recommended Posts

Numele meu în joc:geoth3

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Phill

Screenshot-uri:

Xpmsp.jpg

szmjI.jpg

Descriere a situatiei: a intrat in banca si am intrat si noi dupa el si i-am cerut sa iasa afara nu a vrut , dupa a inceput sa traga in mine

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -Spark

Martori: mugur, ethernul

Link to comment
Share on other sites

Faza a fost ca voi m-ati atacat in banca, m-ai exact tu. Am tras glontul cu scopul de a te speria... Ai inceput sa dai cu FS kneehead, am martori ballasi care se vad in poze. Spre deosebire de picioarele tale, glontul meu nu a atins pe nimeni, ma rog, imi cer scuze ...

Nu ti-e rusine sa minti cu nerusinare? : "a intrat in banca si am intrat si noi dupa el si i-am cerut sa iasa afara nu a vrut , dupa a inceput sa traga in mine"

Am intrat in banca pentru ca Rares imi vindea 2k materiale ! intre timp ati aparut voi, si pentru ca Rares imi vindea materialele ati inceput sa ma loviti si pe mine si pe el. Apoi am tras un glont obosit pentr a va linisti...

Pentru ca un am poze cand ma loveai, il am martor pe Rares_Viper22 din Bikers pt. ca stiu clar ca mebri LSV tin cu tine...

Mai degraba cred ca tu ai fost vanator.. Asta e...

Link to comment
Share on other sites

De ce m-ai lovit tu prima data? Crezi ca trageam daca nu ma loveai? 1 pumn sa zicem, 2 sa inchid ochii dar deja te dadeai pe bataie calumea!

Cum si folosirea armei in banca este iregulamentala asa si atacarea / omorarea este iregulamentara... Faza e ca mai degraba am consumat un glont obosit ... atata timp cat nu am atins pe nimeni... Eu am scos linistit banii sa cumpar mats, tu vii cu 2 lsv, ma iei la bataie, trag un glont fara sa ating pe nimeni ... si am post! :blink:

Dovezi ca inainte sa trag am fost atacat de lsv in bank:

1. uitati-va in chat : " Baa " " Te bat ba " - am zis asta in speranta sa fiu lasat in pace.

2. FightStyle pe care gheot3 il are in prima poza!

3. Martori: Rares Viper 22

Is satul de vanatorii ca voi...

Link to comment
Share on other sites

ti-am mai zis nu sunt vanator , am venit in banca dupa tine ti-am zis sa iesi afara nu ai vrut , ti-am dat cu pumni si tu ai inceput sa tragi pai tu esti mai presus ca mine? eu nu puteam sa trag? dar nu am vrut sa fac bug abuse .

Link to comment
Share on other sites

Pai eu am intrat in bank ca rares sa imi vand mats, ai venit dupa mine cu inca 2 lsv, ati inceput sa ne luati la bataie, am tras un glont fara sa ating pe nimeni... am iesit si apoi ne-ati omorat! Ce atata scandal pt un kill?

Link to comment
Share on other sites

9. Exploatarea regulilor (vanatoare)

• Formularea unei plangeri impotriva unui jucator este permisa numai in situatia in care abaterea reclamata a vatamat in vreun fel pe cel care o reclama.

• Orice plangere care nu are la baza o astfel de vatamare si prin care se incearca doar exploatarea unei/unor reguli va fi sanctionata prin ban-area jucatorului (in joc), dupa cum urmeaza:

- prima abatere - ban minim 7 zile;

- a doua abatere - ban minim 15 zile;

- a treia abatere - ban minim 30 de zile;

Chestia asta scrie in regulament!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...