Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Damian

Sugestie:

Recommended Posts

nustiu daca a fost postat s-au nu, nu se poate sa bagati iteme de balgass si in BOK +5 sau macar alea de la balgas sa pice cu LK ? altfel sunt degeaba itemele noi pe server , in 2 ani si , de season 2 nu am vazut un set aschrow +13 cu optiuni bune sau vreun item cu lk... , e season 2, vrem iteme noi, nu la fel ca cele de pe 97d. thx :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

excelenta idee asta ar schimba piata daca ar pica din bok+5 .. atunci toti ar vrrea sa faca set si ar cumpara bokuri ceea ce insemna ca ar schimba piata !!!!

Salut.

Hai sa propunem si itemele lvl 380+ sa pice din bok [daca tot suntem in cautare de noutate], ce parere ai? :blink:

Cat despre lk in iteme, sunt pro. :)

Link to comment
Share on other sites

excelenta idee asta ar schimba piata daca ar pica din bok+5 .. atunci toti ar vrrea sa faca set si ar cumpara bokuri ceea ce insemna ca ar schimba piata !!!!

Salut.

Hai sa propunem si itemele lvl 380+ sa pice din bok [daca tot suntem in cautare de noutate], ce parere ai? :blink:

Cat despre lk in iteme, sunt pro. :)

deci daca as sti ca numai ai tu voie pe forumu asta , renunta si la joc sa mi se dea 99 pe conturile de joc si pe orice numai sa nu mai postezi tu pe forum.. peste tot te bagi si peste tot nu iti convine.. esti foarte antipatica.. asa oi fi si in viata de zi cu zi?

Link to comment
Share on other sites

Oh.

Ce masura extrema din partea lui soare. Eh, exagerezi cu faptul ca sunt antipatica si ca nimic nu imi convine, Eu am vrut sa punctez faptul ca anumite iteme trebuie sa ramana cum sunt, sunt bine asa. Ce ar insemna sa cerem sa ni se ofere totul pe tava, sa nu ne zbatem, ce logica ar avea jocul? [si asa nu are nici o logica]

Sau sa cerem iteme lvl 380+ din bok+5, atunci de ce ar mai fi lupta pentru CS? Doar pentru LOT? Nu cred ca se merita atata stres pentru nimic.

Intri, joci.. de relaxare, de amuzament, dar nu pot sa nu observ ca unii si-au facut o viata aici, uitand de cea reala. Nu ca m-ar interesa in mod special.

Unele lucruri sunt bine cum sunt. Cat despre parerea ta despre mine [sau a altuia], putin imi pasa. Cum sunt eu in viata de zi cu zi? Hmmm, persoanele cu care intru in contact zi de zi, nu s-au plans ca nu as fi sociabila sau ba mai mult antipatica sau ceva. Aparentele sunt inselatoare oltene, si cred ca nu te priveste pe tine sau pe X cum sunt eu in viata de zi cu zi.

Doar ca am o alta opinie fata de a ta, asta nu ma face antipatica sau rea. E un forum liber, am dreptul sa am opinia mea si sa nu urmez efectul de turma al acestui forum.

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Asta e si ideea cu itemele din ultimele seturi... ca sunt fara luck si pica doar la balgass si la eventul din kanturu; si daca vrei un astfel de set +13, trebuie sa te chinui.

In schimb, daca arma pentru bk ar fi one handed si cu dmg mai mare decat un kb, atunci ar fi ceva :) Dar, e ok asa cum e.

Link to comment
Share on other sites

ce sa ramana asa ca nu mai este nimic interesant la server... chiar nimic..

e nevoie de o schimbare...

schimbare de seson in niciun caz deoarce nu are cn sa se ocupe...

schimbare de jucatori nu avem cum ,astia sunt....

o schimbare la joc cat de mica ar fi destul de ok....

intru in joc la orice ora din zi si iau tark pai asa era linkmania ??? a fost singurul motiv pentru care am jucat numai pe linkmania.. deoarce totul se obtinea foarte greu... in momentu de fata nu fac div dintre linkmania si un server care l-a facut unu ca sa aibe si el server.

Cei care tot zic sa ramana asa sau sa puna lk in iteme.... pai cum ridicati voi piata daca itemele alea raman la balgas ???? Insa daca le pui in bok+5 atunci toata lumea va cauta bok+5 se va ridica pretul la ele si asa ne mai revenim si noi ce si ce

Link to comment
Share on other sites

Oh.

Eu am vrut sa punctez faptul ca anumite iteme trebuie sa ramana cum sunt, sunt bine asa. Ce ar insemna sa cerem sa ni se ofere totul pe tava, sa nu ne zbatem, ce logica ar avea jocul? [si asa nu are nici o logica]

Sau sa cerem iteme lvl 380+ din bok+5, atunci de ce ar mai fi lupta pentru CS? Doar pentru LOT? Nu cred ca se merita atata stres pentru nimic.

Noapte buna.

te-a intrebat cineva ceva de itemele 380 ? am zis doar de aschrow eclipse ..... sa pice din bok sau cu lk la balgass, pe 97d KB era in bok+4 si Mace of King in bok +5 acum nu mai exista arma aia, si multe altele,odata cu harti noi,caractere noi,ar trb si iteme noi si bune. nu fac referire la cele de 380,probabil ai gresit topicul sau ai ceva cu soare. si inca ceva referitor la itemele de la balgas,ele pica fara lk, n-are rost sa iti faci set fara lk, critical la duel canci daca nu e luck, si stai sa te chinui sa il faci asa de frumusete cand nu ajuta cu nimic.. la unii dintre voi v-ati invatat cu dacie si nu vreti BMW, nu vreti ceva nou, ce e acuma asa era si acum 2 ani,cand o sa revina bugul cu DUPE itm o sa ziceti RR DB, din nou un DB la fel. la fel ca in viata de zi cu zi, nu vreti schimbari si votati la fel ca in ani trecuti,a fost doar o mica paranteza,nu ti-ai pus intrebarea dc e asa putina lume pe server? si raspunsul nu e "pagina de conturi", raspunsul e: ce era acum 2 ani pe db e si acum,nici o schimbare. bft :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Cat despre lk in iteme, sunt pro. :)

Si eu sunt deacord ca itemele de la balgass sa aiba lk. Dar vezi tu, am mai fost zeci de propuneri si nu s-au luat in considerare. De aceea zic ca e bine asa cum e. Sunt anumiti jucatori care vor totul pe tava[de aici si ideea cu 380+, era o ironie], dar daca vrem totul pe tava, ce sens mai are jocul?

Sincer, mie imi place asa cum e.

P.s Cu soare ce as putea sa am? Nimic nu am.

Link to comment
Share on other sites

excelenta idee asta ar schimba piata daca ar pica din bok+5 .. atunci toti ar vrrea sa faca set si ar cumpara bokuri ceea ce insemna ca ar schimba piata !!!!

Salut.

Hai sa propunem si itemele lvl 380+ sa pice din bok [daca tot suntem in cautare de noutate], ce parere ai? :blink:

Cat despre lk in iteme, sunt pro. :)

deci daca as sti ca numai ai tu voie pe forumu asta , renunta si la joc sa mi se dea 99 pe conturile de joc si pe orice numai sa nu mai postezi tu pe forum.. peste tot te bagi si peste tot nu iti convine.. esti foarte antipatica.. asa oi fi si in viata de zi cu zi?

aici sunt de acord cu tn soare.

eu sunt pro

dc? Poi ar fi mai mare bataia pe balgas ar fi mult mai mult interes ptr acest event.....

din bok+5 nu prea sunt de acord

Link to comment
Share on other sites

am set iris +11 ref hp, eclipse+13 dd si glorious +13 dd dsr. mi se par a fi opt bune :-? ...

s-ar schimba piata (care e oricum in schimbare) si nu stiu cat de multumiti vor fi cei cu putine rr, pentru ca nu isi vor permite sa dea cele 2345676543 bok cerute pe 1 item de cei care mai fac balgassul uneori.

contra, e mai fun asa, mai multa adrenalina.

Link to comment
Share on other sites

Degeaba ai seturile alea daca le lipseste luck,adica critical, 5% pe item face mult intr-un duel, deci ideea cu luck aleatoriu e ff buna si in plus exista si maya event pe care nu il face nimeni ,intrebarea mea este din ce cauza, daca nu din cauza ca toti considera ca nu se merita.

Link to comment
Share on other sites

scz de off topic dar:

crezi tu ca nu il face nimeni :) ...

plus ca seturile alea sunt mai mult de fashion, iar la elf/sm nu cont asa mult lk, parerea mea. in plus, defense-ul la aceste seturi se situeaza intre cele din +4 si cele din +5, deci decat sa dai nuj cat pe un item rar de la balgass cu lk, mai bine faci invazii si ai sanse mai mari :-?? ... parerea mea iarasi :) :tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...